MMA VIP - Temat ogólny

Zależy która walka mieszana. Domżalska ma szansę z Kenem, bo to jednak sportowiec, a Ken to kaleka jeśli chodzi o sport.

Jeśli chodzi o walkę siłaczki z malownisiem, to masz rację.

Nie wiem. Jakoś nie mogę uwierzyć, że to ustawka.

Kobieta może trenować sporty walki, ale cios od faceta to jest zupełnie inna siła niż taś taś z koleżankami z maty.

Jakby oboje walczyli na 100% to drobna laska dostaje bombę od kena i idzie spać xD

No nie ma innej opcji po prostu, biologia.
 
Walka Kazik Kartel vs Gandziorek GSP nie będzie na gołe łapy jednak. Organizatorzy się obsrali po ostatnich wydarzeniach na Punchdown.

Będzie tylko więcej ostrożności. Ciekawe jak Elite się zachowa w tym kontekście z Muranem i Fame z walka Polak vs Ferrari 3 , bo też miała być na gołe łapy.


Ploteczka - VIP 2 sprzedało około 60 k ppv.
 
Tak obejrzałem to ważenie urywkami i poziom dna został osiągnięty. Jakieś podejrzane Mordeczki, wisienka na torcie Najman vs Szczena który nie ma pojęcia o tym jak się bić a ten zjeb jest cięższy od niego o 20 kg i napina się jakby miał walczyć o mistrza świata.
 
Tak obejrzałem to ważenie urywkami i poziom dna został osiągnięty. Jakieś podejrzane Mordeczki, wisienka na torcie Najman vs Szczena który nie ma pojęcia o tym jak się bić a ten zjeb jest cięższy od niego o 20 kg i napina się jakby miał walczyć o mistrza świata.
No, jeszcze rurka rurka rurka
CRINGE jak chuj
Kazik to chyba myślał że na scenie się walka odbędzie, Remi podchodzi do tego bardzo osobiście, będzie można się pośmiać wieczorem
 
pobrane.jpg
 
Back
Top