MMA Tycoon - gra online

@outcast

jeśli nie zaryzykujesz to przegrasz. zwróć uwage że gość ma powerful takedowns, więc spokojnie obali nawet jeśli byś miał TD dużo lepsze. Ja mam stójkowicza z 90 zapasy, 110 td, 100 balance i przeciwnik z zapasami 90 dawał rade go obalać przy mojej walce z mocnej kontry. I nawet jak cię nie podda to wyleży decyzje tak jak w mojej walce.
proponuje prześledzić: http://www.mmatycoon.com/fightcommentary.php?FTID=335734

mi przychodzą do głowy dwa rozwiązania: ładunek ala Pudziao i duży demage albo totalna walka z kontry 90-95% i liczenie że skontrujesz mocnym ciosem. Proponuje to 2 rozwiązanie, jeśli gość będzie chciał troche pomieszać obalenia z ciosami to jest szansa na knockout z kontry - warunek to w wysoki balance i speed a najlepiej jeszcze agility.
 
To faktycznie lipa, chyba pozostaje damage, ale i tak counter 100%...zeby to rywal wykonywal 1 ruch, a moze ktoras kontra powali go na dechy. No, ale ciezko, ta gra jest pod parterowcow...z resztą jak i w MMA, Tyle, ze w zyciu jest odroznienie TD a zapasy. Ktos moze miec cienkie zapasy, ale obrone obalen bardzo mocną, chyba, ze mowic o zapasach, ale ich defensywnej jedynie strony. Zapasy kojarza mi sie raczej z agresywnoscia i proba obalenia, a samo nie pozwalanie rywalowi na obalenie to zwykle takedown defence ;)
 
/DOCUME%7E1/Sethcab/USTAWI%7E1/Temp/moz-screenshot-1.png
YCTFs.jpg




Graty b2k :D
 
Lol, gdzie Ty to patrzysz wogle:D? EDIT: Już widze...no, jak na 813 fighterow z Polski to faktycznie niezle;) Rucinski 19, Wisniewski 31, no i pozostal tylko Gorawski z moich Polakow, ale po ostatniej porazce spadl mu hype znacznie, a tak to mial 4-0-1, teraz 4-1-1...jest 125 ;)



PS: Czyi sa ci pozostali :D



Wasyl fajna, choć ten laur olimpijski jakos srednio mi pasuje:) ale masz pomysl, gdybym mial to sam bym cos projektowal, wcale nie musza byc super kozacko graficznie zrobione koszulki czy spodenki wydaje mi sie...
 
No to sa najlepsi zawodnicy ktorzy maja wpisane polskie pochodzenie :P



http://mmatycoon.com/fightercountries.php?cid=145
 
Takie pytanko: czy zmiana bazy managera wiąże się tylko z kasą czy wpływa to jeszcze na coś np: morale fighterów?
 
Cześć, ja dopiero zaczynam w to grać, ale gierka bardzo fajna. Jestem w Londynie. Do jakiego taniego, a dobrego gymu pójść???
 
Ee lepiej wbic odrazu do najtanszego gymu bez trenerow i robic cardio conajmniej na 8 czy 9 zeby potem energia tak szybko nie spadała, kupic odzywki na reduce loss energy i wtedy mozna myslec o lepszych gymach.
 
@ outcast
to teraz pochwal się jak poustawiałeś swojego typa i będzie dobra walka szkoleniowa do analizy pod kątem takich przeciwników :)
 
Panowie mam dylemat :P



http://mmatycoon.com/fighterprofilemanager.php?FID=143799



Moj fighter, przeciwnika nie wklejam bo kazdy moze sobie sprawdzic. Walcze z gosciem ktory jako jedyny pokonal owego fightera przez obalanie i walke w klinczu. Tyle ze wtedy mialem zapasy na 4, teraz jak widac 7 i lada dzien bedzie osiem. Gosc tez nie proznuje bo mial box na 6 a juz ma na 8 - zastanawiam sie czy cisnac dalej zapasy, mysle ze 9 do walki spokojnie zrobie, jak nie 10, czy moze lepiej podciagnac box na 11 czy tez 12? Jaka jest wasza opinia?:P



Edit: szukam tez managerow Mariusz Radzewicz oraz Paweł Janowski - mam nadzieje ze to ktos z rockersow. Panowie ustawcie odpoczynek bo nie zrobicie wagi i bede was musial sciagnac z rozpiski.
 
chyba obaj specami od parteru nie jestescie?Ciekawe jakie sub defence, subsy...ewentualnie GnP u Ciebie...bo w boksie moze byc roznie, on ma niby ciut slabszy, ale ma sporą przewage wzrostu...Pewien dylemat jest, nie lubie walk, w ktorym mam np dwie drogi do wygranej, ale musze wybrac, bo oczywiscie nie ma opcji zmiany gameplanu po rundzie tak by wygrc 2 i 3;/ czy tym bardziej w walce mistrzowskiej, 5rundowej...



Co do niego stawiam, ze bedzie kontrowal, accuracy na maxa i boksowal troche, ale glownie skupi sie na obaleniu i GnP.
 
sub def na 12, gnp i suby słabiutko, ale wydaje mi sie ze go rozwale i tak w stojce bo ten fajter ma dynamit w łapach, punche na 12 i siła także nie powinno być źle.
 
No z takim parterem to faktycznie chociaz sprobuj utrzymac walke w stojce, tylko co bedzie jak Cię obali jakos, bo widac, ze to ma w planach;)
 
No dlatego pytam czy lepiej szlifowac zapasy do dziewiatki, czy wbic te osiem i porobic boks.



Btw wiecie czy Weight Loss dziala jak sie nie trenuje?



Edit: Juz sie dowiedzialem, dziala.



Jak gosc bedzie mial 205.9 to go dopusci system do walki czy NC?
 
Chyba nie ma jakiejs opcji dopuszczenia jak sie przekroczy;)Kurde co Wy tak wszyscy na styk, ja to mam niedowage u wszystkich ;D



A TD masz na ile:D? Jak jestes pewny boksu to podszlifuj zapasy i ich to wyboksujesz. Nie ma latwo, sam mam wkrotce pare walk albo albo...no i sie okaze, moge przegrywac,ale nie z kims do kogo podjazdu nie mam, po rownej wale moge jeszcze zakonczyc brawami dla rywala;)
 
Dzięki, dzięki :>



http://i51.tinypic.com/11he8aq.jpg - taktyka



Osiągnąłem to co chciałem osiągnąć - jeżeli trafi, to od razu mocno. Pierszą rundę przegrałem na czysto mimo knockdownu, w drugiej już zaczął się układać gameplan.
 
Mój najlepszy zawodnik właśnie wygrał dzisiaj w Londynie. Nudna decyzja, ale postanowiłem wykorzystać ciągle nienaprawiony bug dotyczący kontrowania i dorzucić jakieś obalenia ;)



http://www.mmatycoon.com/fightcommentary.php?FTID=348409



Dziwi mnie jedna rzecz - ewidentny błąd w statystykach wypisanych pod walką. Przy leg kicks jest 9 (1), a z komentarza wynika, że tych kopniaków weszło znacznie więcej. Może nie liczyło tych z kontry?
 
@outcast
czemu takie ustawienie swing for fences, jak to działa? Ja zawsze daje raczej 70/30 na Stick to game plan ale w zasadzie to zupełnie nie rozumiem tego paska. Czy to ustawienie dotyczy tylko okresu czasu ustawionego w Swing seconds czy całej walki?

Jeszcze apropos Top position w parterze: masz ustawione 90% na strike/sub i 100% do control, wydaje mi się że taka kombinacja tych dwóch rzeczy niema sensu (chyba że chciałeś tylko pozorować aktywność w parterze nie ryzykując utraty pozycji) ale jesli się myle to lepiej żebyśmie mnie uświadomili teraz niż wcale :P
 
@darosanok



Jak działa swing for fences masz wyjaśnione tutaj: http://www.mmatycoon.info/index.php?title=Fight_tactics



Dotyczy tylko tego czasu ustawionego niższym sliderem. Podobnie jest z Fight For Decision
 
Z tego co wyczytałem na wiki Swing for fences dotyczy tylko paska Swing seconds, w sumie mało kiedy bawię się tym suwakiem. Chodzi ogólnie o to że jeżeli Twój zawodnik przegrywa na punkty w momencie kiedy zegar wskaże do końca walki tyle, ile masz ustawione w Swing seconds fighter postawi wszystko na jedną kartę i za wszelką cenę będzie szukał skończenia. W ostatniej walce Richardsa ustawiłem ten pasek na full bo miałem przeczucie że mogę przegrać decyzją.



Jeżeli chodzi o Top position to przede wszystkim chcę powiedzieć, że sam jeszcze nie do końca rozumiem zależności między niektórymi paskami w grze i moje ustawienia mogą niekiedy wyglądać idiotycznie. Szczerze to nie wiem czy występuje jakaś zależność między paskami finish/control i strike-sub/advence position. Control ustawiłem po to żeby po wylądowaniu na glebie po prostu leżeć i nie ryzykować niepotrzebnych ruchów, a strike/sub to w mojej interpretacji rodzaj mojej aktywności w parterze - ciosy i próby poddan lub zdobywanie pozycji. Niech ktoś bardziej doświadczony mnie naprostuje jeżeli mój tok rozumowania jest błędny.
 
@outcast
Z tym Swing for fences to jest prawdopodobnie tak jak mówisz. Do tej pory bałem sie że jak dam więcej do Swing to rzuci się to cieniem na realizowanie taktyki w całej walce ale jeżeli to dotyczy tylko Swings seconds to rzeczywiście opłaca się to podsuwać wyżej.

Co do zależności między paskami to już wydaje mi się że ogarniam sporo. I tak w tym przypadku paska strike-sub/advance tak jak mówisz określa rodzaj aktywności natomiast finish/control dopełnia go w ten sposób że np: gdy dajesz dużo do strike-sub to:

- przy wysokim finish masz większe szanse na skuteczne poddanie/ciosy ale w przypadku niepowodzenia jest duże prawdopodobieństwo że rywal po obronie poprawi pozycje a nawet przetoczy. Opłaca się to np: na strikerów których po obaleniu chcemy szybko wykończyć i nie obawiamy się ich parteru nawet gdy się znajdziemy na plecach po nieudanej próbie poddania.

- przy wysokim control jest mniejsza szansa na skuteczne zakończenie ale większe prawdopodobieństwo utrzymania dobrej pozycji po nieudanej próbie ( w walce zazwyczaj wyglada to tak: SUB ATTEMP - zawodnik próbował np: trójkąta rękoma ale zrezygnował by zachować dominującą pozycje). Opłaca się to np: na zapaśników których za wszelką cenę chcemy utrzymać na plecach.
 
Mam pytanie.ktore ukryte atrybuty są według was najlepsze?



niestety są 3 do wybru tylko :P



Knows how to adapt his gameplan



Has a big heart



Comes in with an extensive amateur record



Has a granite chin



Never gets injured



Is very self confident



Doesn't cut easily



Is a fast learner



Has natural KO power



He is a popular fighter
 
Ja robiąc sobie zapaśnika z nikłym pojęciem o stójce stwierdziłem , zę granitowa szczęka będzie wskazane ;)
 
a dla boksera? natural ko i granit chin.3 nie wiem-zastanawiam sie na easy learner a knwos how to adapt gameplan
 
Back
Top