MMA Tycoon - gra online

No ja właśnie pierwszym dwóm zawodnikom tego nie wrzuciłem na samym początku. Coś mi się ubzdurało, że można wybrać tylko 2 ukryte i widocznie jakieś inne wydały mi się ważniejsze. Teraz rozważam wywalenie obu gości, bo ewidentnie widać, że wolniej się rozwijają. Tylko trochę szkoda bo wygrywają póki co :P
 
Szukam writera do swojej organizacji bo ostatnio nie mam czasu pisac :P ktos chetny? 5k na tydzien
 
W zł lub euro? To okej :D jak giercowskie dolary to podziękuje :DDD



retorycznie of course pytam...



Dziś mam walkę w nocy, debiut legendy BJJ Petkovicia, red belt, zobaczymy czy 1 raz parcie w klincz i ciagniecie gardy da efekt czy raczej szybkie KO, a takze jakie hidden skille mu jego 1 menadzer zrobil;) A w ciągu 25h od tej walki trzy inne. W LA Wisniewski i pokonany ostatnio przez sethcaba CJ Johnson, a w LAs Vegas w tym czasie niepokonany dotąd Rucinski będzie miał niełatwą przeprawę i pojedynek dwóch brązowych pasów, mam ciut lepszy boks, ale będę starał się coś zdziałać w parterze. Obaj kończyliśmy swoje walki dżwigniami, choć on ma i TKO, a najdłuższa walka Rucinskiego prócz jednej dziwnej decyzji trwała 3:36, wszystkie inne od 57 sekund do 2minut i 1 sekundy ;) oby nie został poddany, bo się załamię...



PS: Hehe, wyszukałem Petkovicowi włąśnie entrance theme, bo nie miał, serbski rap, nawet mi pasuje do niego :) Wyobrażam sobie, Montreal, hala pełna (700 kibiców:D) i wychodzi wielki, 300 funtowy czerwony pas



http://www.mmatycoon.com/fighterprofilemanager.php?FID=78247



przy tej muzyce
 
Co za debil z tego rywala, nie musiałem się bawić w klincz i próbowac ściagac, czy obalac...on z blue beltem obalił mojego red belta(miałem ustawione zezwolenie na obalenia rywala;],a TD mam na 1, bo czemu miałbym się bać parteru). Dziwne, że aż tyle prób trzeba było, no ale i tak walka potrwała ledwo minutę...http://mmatycoon.com/fightcommentary.php?FTID=351276
 
Obstawiałbym jedną z dwóch opcji: a) gość ustawił wysokie Try takedowns z rozpędu, przez pomyłkę. Najlepszym się zdarza :P b) niespecjalnie orientuje się w pasach BJJ i myślał, że czerwony jest po niebieskim i jakoś da radę :P Skoro parę razy się wybronił to może Secondary ma wysokie i dlatego pakował się w parter
 
Calkiem mozliwe, ze nie wiedzial czym jest red belt...calkiem mozliwe, ze przecenil swe secondaries...dobre moje, teraz trzeba robic te takedowns offense,dzis na bank bedzie juz 4, zapasy na 6 i mysle, ze w ciagu tygodnia do 7 dojdzie, no i staram sie go odchudzac jak mogę, juz nie prawie 304lbs tylko ponad 301 ;)
 
Czy to tylko u mnie tak gra przycina na dniach?Wczoraj,dziś?Załaduje się pół strony i stoi...jakbym kur...miał net na początku tego millenium.
 
@up



Mam to samo, z taką różnicą, że mam neta z początku tego millenium :D. Choć według mnie stronki się szybko ładują, ale nie mam porównania.



Mendez na pietnastce przegrał przez UD.
 
mi tez działa normalnie. I to na kilku kompach. Na Genesis 15 zarobilem 350 w Gilop Book :) Niewiele, ale zawsze coś. Zaczyna mi się podobac bookmacherka w tej grze.
 
Nie mwoie, ze nonstop, ale miewa swe bloki...



Van Der Hook (3-2) walczyl o 18 z Limmen'em (9-3), zajebiscie ciezka walka, strasznie ciezka do oceny, ale jednak...pierwszy raz mialem Majority, bo jeden dal na remis. Troche mam pretensje do Johana, ze nie uderzal z kontry wiecej, jak i nie probowal poddac w 3 rundzie wcale. No, ale najwazniejsze, ze pokonal mocnego, doswiadczonego boksera. Widac white belt moze sie obronic przeciw purpurze, choc to dziwne, nawet jakby mial def grappling na 14 np.



http://mmatycoon.com/fightcommentary.php?FTID=344136
 
Raczej to niemożliwe żeby miec white belt przy 14 grap def bo nawet dając na start 12 grap def i 1 BJJ, to wbicie grap def z 12 do 14 wymaga tylu treningów że wg mnie spokojnie BJJ rykoszetem wskoczy na to woeful+ i zrobi się blue belt (o ile dobrze pamiętam :P)
 
no ja mam subsy na 12 ;] jakos nie dalo rady, a w nocy brown vs brown...i wez tu takiego poddaj, pewnie "sam" bede klepal ://
 
Rozmawiałem na chacie z gościem, i doszliśmy do wniosku że fajnym buildem na start dla 25 latka było by 1/1/12/7, wbić kondycje i siłe na 10, przy BJJ na 7 wystarcza dwa skoki z 7-- na 7- i 7+ i mamy purple, w secondaries clinch gnp tdo defgrap i stdefense. Sam zrobiłem takiego kilka tygodni temu, dzisiaj skończyłem robić mu fizyczne, wiec pewnie jakos w nastepnym tygodniu wbije ta purpure i zawalczy poraz pierwszy. Zapowiada sie interesujaco :P
 
no i oby granite chin w hiddenach.Moze byc niezly faktycznie, choc kiepsko, ze bez poddan, ja bym rozdzielil gnp i subsy ;) ale raczej szybko nowego nie zrobie,zobaczymy jak dzisiejsze walki pojdą, oby zwycieskie, choc bedzie ciezko. Zapasnik chce utrzymac walke w stojce, a Grappler poddac innego grapplera;]
 
Granite Chin, Fast Learner a trzecie nie pamietam.. KO Power albo Selfconfident, ktores z tych dwoch bo pamietam jeszcze jak sie na chacie pytalem ktore hiddeny beda najlepsze dla takiego ustawienia:P
 
Yeah, obaj w Californii wygrali o 3 walki :D



Zapasnik Wisniewski obronil 29 prob obalen i wypunktywal w boksie rywala 30:27 i ma bilans 4-1, rywal z 4-2 na 4-3 ;) Myslalem, ze z KO Power po tylu ciosach i zmeczeniu rywala bedzie KO, ale niestety gra nie pozwolila ;)



link do walki instruktarzowej :D http://mmatycoon.com/fightcommentary.php?FTID=346535



No i jeszcze ciekawsza walka, dwa brązowe pasy BJJ, pelno turlania, kilka ciosow przyjalem jednak moje zapasy na 8,prawie 9(nie moge pojac jak on wbic tego na 9 nie moze od sporej ilosci sesji i sparingow juz...),decyzja 29:28 dla mnie, ciezka i rowna walka, ale wygrana w takim starciu cieszy. Polecam, bo moga tez Was takie walki spotkac...Rywal mial bilans 6-1, ja 5-0-1, czyli jeden remis na moim koncie, a na jego porazka. Link http://mmatycoon.com/fightcommentary.php?FTID=335942



A moj bilans obecnie juz 42-10 i 3 remisy;) Ten weekend 4-0, a mial byc ciezki, byl, ale zwycieski :D
 
O God :D



Zdzichu, 68 lektury po której szczegółowym przeczytaniu wiedziałbyś bardzo wiele o tej grze;) Z tego 40 pewnie spamu...a najlepiej to czytać Tutorial tej gry :P A conajmniej kilka stron pierwszych czytnij i stronę 22 mój post odnośnie treningu dość istotny, choć też parę zmian weszło, ale w sumie nie w tamtych kwestiach...
 
Hm dziwna rzecz na mojej wczorajszej gali była :P Purple Belt poddał Brown Belta, i to anakondą, patrzcie:



http://mmatycoon.com/fightcommentary.php?FTID=347980
 
I bardzo fajnie, na szczęście o zwycięstwie nie decydują tylko wartości Primary Skills :) Mój zawodnik z Boxing 12 w ostatniej walce też trafiał więcej ciosów rękoma niż gość z 15-ką.



Przy okazji pochwalę się, że jestem kolejne 3 zwycięstwa do przodu, wszystkie przed czasem. Wprawdzie to wszystko jeszcze na niskim poziomie, bo doświadczonych zawodników w zasadzie nie mam. Ale spośród świeżaków ten gość:



http://mmatycoon.com/fighterprofilemanager.php?FID=148130



wszedł do półfinału turnieju o pas i biorąc pod uwagę klasę rywali, ma szansę zostać mistrzem za miesiąc :)
 
Back
Top