MMA Tycoon - gra online

Ja mam, ale nie biore ludzi z tak niskim ID, sorry :P



Btw dzisiaj moj grappler (4-1) przegrał swoją pierwsza walkę przez kimure. Jednak suby na 13 i purple 10++ nie wystarczyły żeby poddać brown belta, i to on poddał mnie. Dziwna sprawa, bo gość mi napisał że ma def grap na 10, także powinno się udać. Trzy próby nieudane, potem jego trzy próby no i na koniec poddał Kimurą. Szkoda, gdybym miał z 2 sesje wiecej to bym miał browna i inaczej by to sie pewnie potoczyło :(
 
Niee, chodzi o to że jest zbyt dobry :p Fachowo - zbyt niskie ID, bo im szybciej zakładasz zawodnika - wiecej czasu na trening - nizsze ID. Teraz sa zawodnicy z 150k+, a ty masz 44k :p



Albo w sumie what the hell, cos ci posle ;p
 
Kurde za późno przeczytałem twoją wiadomość i wzięłem QFC z takim o to typem http://www.mmatycoon.com/fighterprofilepublic.php?FID=19395 . Dużych szans nie ma, ale chyba najrozsondniej będzie wpaść z konkretnym brawlem ;)?
 
counter 90 dmg 90 head kick 90 i liczyc na ko zanim cie obali, bo jak juz mu sie to uda to padasz po pierwszej probie poddania :p
 
no to za drugim... ;) rzecz w tym że jak już cie raz obali to na 95% cie tam skończy wiec jedyna twoja szansa to znokautowac go przed obaleniem. na ile masz TD?
 
no to moze go ustrzelisz :P w sumie ja moim kopaczem zapasy na 5, td na 12 wlasnie i gosc co mial zapasy na 12 mnie nie mogl sprowadzic, punktowalem go przez cala walke lowkickami



to była ta walka: http://mmatycoon.com/fightcommentary.php?FTID=344958







Htg06.png
 
Moj Goryl tez opieral sie obaleniom zapasnika na 12,majac wrestling na 7 i TD na 12, za to zapasnik 9 i brown belt obalil go przy 1 probie i poddal dosc szybko, a probowal jedynie poddan, niczego innego w parterze, troche prosta strategia i az dziwne,ze mu styknelo ze wszystkim na 100%;]



Ja za 20 minut trace pas w Rosji i odchodze stamtad, nie chce mi sie walczyc z zawodnikami z ktorymi szans nie ma,a jeszcze zastoj ci moi maja, zamiast wbic na purple, zostal przy blue, 7 i jednym minusie...Rucinski znowu sparowal zapasy i dalej z 8 i dwie gwiazdki, za to Petkovic ma juz 2 i dwa plusy na takedowns, takze zaraz 3, no ale max to dojde do 4,choc i w to watpie, ze zdaze jeszcze potem odpoczywajac, no i majac jutro niedziele beztreningową;]
 
No to przegralem pas, ale przynajmniej zarobilem za to. I tak dlugo potrwala walka, bo az do 3 rundy i mimo nudnego przebiegu skonczyla sie head kickiem i KO na moim Rosjaninie. Teraz zaden pieniadz nie skusi mnie do wziecia walki z kims wyraznie lepiej wytrenowanym. Najwyzej mogą pas ze mnie zdejmować, ich strata.



http://www.mmatycoon.com/fightcommentary.php?FTID=344814
 
bo bylem mistrzem, a on contenderem. Ostatnia walka w kontrakcie, nie pasila mi od poczatku, wzialem bokiem za to 5k $,zebym podpisal i zeby pas nie stracil dla nich swej wartosci, hype'u. Trudno i tak Radchenko to talent :)zeby kolanem nokautowac majac knees na 1 ;)a jest krok od purpury,no teraz jakies 10-12 sesji zanim wydobrzeje;/



Tak jak Sergei wzialbym Baginskim walkę o tytul i przegral, tez ta federacja, a teraz widzę on jest w Genesis Twoim;)choc dalej baze ma w Rosji. Ja moglbym za ocean pojechac, ale to juz kwestia kontraktow. Widze QFC nie ma sensu brac jak mozna dostac typka ze wszystkim po 11-12 i brown beltem;] az dziwne,ze 3 czy 4 qfc walczylem i wszystko wygralem na samym starcie.
 
Jestem już po drugiej gali AFC - 30 tyś. na plusie, tylko jedna decyzja na 10 walk, był nawet nokaut przez Superman Punch. Jeżeli chodzi o moich fighterów to jeden dość nieoczekiwanie zdominował wydawałoby się lepszego rywala, drugi przegrał przez szybki nokaut ale on akurat był z góry skazany na porażkę.



http://mmatycoon.com/orgeventpublic.php?EvID=710170
 
a ja jestem wkur**ony,on kilku dni dwa plusy przy statystyce, czy zapasow Van Der Hooka i Navrao czy takedowns Rucinskiego, cardio jeszcze u innego, Petkovic tez liczylem,ze jednak juz dzis na 3 wbije i NIC...Niewazne czy maja 73 czy 86% energii, a jutro wolne i nie potrenują. Wez tu gon czolowke :/
 
Zbajerowałeś mnie sethcab...



"Johnson has not gone for a single takedown so far in this fight, which seems like a very strange tactic when you consider that he has the superior wrestling and BJJ."



Najgorsza walka jaką dotąd miałem na pełnym dystansie, boks wogle nie wchodził, punches na 8 czy 9 nie miały szans z kickami na 5 jak mówiłeś. Mówiłem, że kiepsko to widzę i miałem rację, Ty i Uefo się myliliście ;) A i najniższy fight rating jaki kiedykolwiek miałem. Ciekawe, że Ty kontrowałeś prawie nonstop, musiałeś mieć na 100%, bo ja na 95%, no ale ja ani zasięgu nie miałem, ani lepszej stójki, wiec musiałem...Chujowy fight na maxa, ale gratulacje, masz lepszego fightera, a ja znowu mam 10 porażkę, ehh, ale teraz zwalniać nikogo nie zamierzam, przynajmniej póki w CJ'a wierzę, to taki Faber, no ale tym razem Aldo skopał go lowkickami;)



PS: Przynajmniej do pasa nie dojdę, bo potem debile z Bellum pewnie któregoś z nas skonfrotować zechcą z D J has Remarkable (11) boxing, Respectable (7) Muay Thai, Strong (9) wrestling and holds a brown belt in Brazilian Jiu Jitsu.
 
Ten cholerny brak edycji :P



Sethcab, w tej walce wybornie wlasnie widac bylo brak mozliwosci zmiany taktyki, ja po 2/3 minutach juz bylem pewien, ze to ewentualnie moze byc jakis headkick end ale raczej decyzja, zwazyszy na naszą agresywnosc;D walka normalnie kolezenska, jeszcze Ci z hype'owalem zawodnika:)



Tak sobie mysle czy z CJ'a cos bedzie, wygral jedynie z goscmi, ktorzy obecnie maja 0-5, dwoch a jeden 5-6...tyle,ze mam jakas cholerna wiare w niego, dosc rowny juz jest, ale tez nie 3-45 max we wszystkim...no i jednak mlody jeszcze, bo 21 lat;]
 
Haha fight rating 7%, nie no nieźle :P



Na wstępie powiem że zachowałem się troche nie fair, no i podkolorowałem te moje skille w parterze troszke i zaniżyłem stójke =P Mam nadzieje ze sie nie obrazisz, ale to bylo jedyne wyjscie - mindgames bo inaczej nie mial bym szans, purpure odebrałem dwa dni przed walką ^^ Sorry :P A co do walki z mistrzem to ja teraz odchodze z bellum bo jest nowy właściciel to raz, a to nie wróży nic dobrego, a po drugie chce troche zbalansować Oliveire... A CJa bym nie wyrzucał bo tak jak mówisz jest młody i zbalansowany, zrobiłbym mu przerwe na jakiś czas i doszlifował jakiś skill żeby miał czym kończyć.
 
Haha, no grubo :D Spoko, nawet urazy nie mam, choc przyznam, ze zaufalem. Moglem pamietac jak wyglada, gdy bralem walke, no ale niestety, za duzo do pamietania w zyciu osobistym :)



Co do Bellum, smieszne propozycje byly juz wczesniej, dlatego z 3 fighterow mam tam wciaz tylko CJ'a, ale ta dywizja wygladac zaczyna przekozacko i obaj nie mamy nawet co myslec o pasie...Mam nadzieje, ze sie jeszcze kiedys zmierzą...On subsy ma na 8, debiut wygrany kneebarem,GnP na razie tylko 4, ale tez wygrywal przez TKO.



PS: Co powiecie o opcji "See how it goes"? Pewnie by obalil jednak po takich 2 rundach przegranych np?Kiedys niechcacy mialem na kims ustawione, wiem,ze byla porazka, ale ciezko mi cos powiedziec teraz.
 
No ja wlasnie skonczylem pisac maila z prosba o release z organizacji, zobaczymy. Sorry jeszcze bo głupio sie teraz czuje, no ale w Sonnena sie troche zabawiłem :P



Bellum mi kiedys przy statach 2/8/2/blue dawało gościa we wszystkim 9+ i brown, także oni oleju w głowie chyba nie mają. Co prawda teraz zmienił się właściciel, ale i tak tego nie widze...



Aha no i tak jak mowisz, counter miałem na 100% ;p
 
ja dlatego zawsze pytam przed podpisem, co planuja. Dziwie sie tylko,ze minelo sporo godzin od porazki Radchenki, a kontraktu nie dostalem, gdziezawsze sie sypaly...ale transportuje go w kontenerze do Las Vegas, 8k za podpis, 2k dorzuce, ale staram sie wyjac ciut wiecej za walke...



4 walki i Awards: Fight of the night: 2 ($1500) Sub of the night: 1 ($1000) KO of the night: 1 ($500) ....to sie nalezy odpowiednia suma za wejscie do klatki;]



Ja ich poprosilem o walke w ciagu 2tygodni, ale widze gale poplanowane nieco do przodu, lipa ...nie chce mi sie czekac, musi się CJ odkuc i udwodnic swoją wartosc.
 
No nie grę, kumpla z forum :DDD haha, dobra, daj spokoj, to w koncu tylko gra, i tak nie cofniemy, starczą mi wyrzuty sumienia :)))
 
Back
Top