MMA Tycoon - gra online

Na obalenia z mojej strony bym nie liczył bo nie ma czym kozaczyć ;), jeśli chodzi o udzerzenia i obrony przed nimi to Wonderfull ale ćwiczyłem je od początku więc bardziej pod Expectional. Ogarnałem jego wcześniejsze walki i nie stawiał na maxa na agressora tylko tak przypuszczam na 70% wieć będzie bardziej szedł do przodu. Nie wiem czy dam radę go wypunktować walcząc z kontry przy lepszym boksie i słabszym MT czy może wjechać na pełnej kurwie i i czekać na to kto pierwszy padnie. On na bank nie będzie dążył do parteru tylko spróbuje mnie znokautować ale tanio skóry nie sprzedam. chyba wezme 50/50 agresja/kontra i może nadzieje się na jakiś prosty, ewentualnie go zmęczę bo kondyche mam dobrą i wygram decyzją.
 
A ja mam pytanie,bo kupiłem mojemu zawodnikowi ciuchy i ich wogóle nie ma.Czy trzeba czekać az dojdą ?,a jak tak to gdzie można je zmienić.
 
Być może musisz poczekać aż dojdą, a zmienić je możesz klikając w possesions (dalej już sam ogarniesz)
 
Wiem, że ciągłe zadawanie pytań o taktykę na walkę jest upierdliwe, ale mam taki sobie rekord i wolałbym go na razie bardziej nie zepsuć. Chodzi o to, że za kilka dni mój Leonidas (http://www.mmatycoon.com/fighterprofilemanager.php?FID=141576) walczy z jakimś zapaśnikiem: http://www.mmatycoon.com/fighterprofilepublic.php?FID=124751



Jak widać są kompletnymi przeciwieństwami... Z tym wyjątkiem, że zapaśnik ma duuuużo wieksze szanse, bo jakoś nie wyobrażam sobie obrony jego obaleń =/ jest na to jakiś sposób?
 
Tarken - sposób jest taki :



albo do tego czasu trenujesz submission , wbijasz blue belta i probujesz go poddac.



Albo ustawiasz slidery tak zeby jako pierwszy zaatakowac i liczysz na jakiegos lucky puncha, co jest prawdopodobne.
 
@Przemek - tam na dole ?



VIPi nie widzą tych małych statów (tzn np Punch Technique, czy Submission, bo przypuszczam, że o to chodzi)
 
Ja mam takie pytanie suple np za 400$ za 14 dni a np 10$ za 14 dni czy się różnią działaniem ??? Dodam ,że oba to Energy Loss
 
Uefo, w takim razie mam dać wszystko na aggressor i damage w międzyczasie modląc się o jakiegoś lucky puncha? =/ Jeśli to nie wypali to koleś pewnie przeleży na mnie 3 rundy.
 
serio? coś mi się wydawało że Naiver pokazywał właśnie te staty jakiegos przeciwnika.
 
No ok wierze ci :).To sprawa wygląda tak -po przebiegach jego poprzednich walk



Używa głównie Muay thai-do klinczu i tam łokciami i kolanami masakruje



co to znaczy Kasyanov stalling?? czesto to tez sie powtarza.-jest tez w jednym pasu STALL nie mam pojecia co to jest?



Ja mam dobre zapasy i ukryte KO ;)



Jak ma ćwiczyć do tej walkii? na treningu mam cwiczyc zpasay jeszcze by obalać?czy jego mocną stronę czyli MT?:-)



I przede wszystkim jak paski ustawic?
 
@ Przemek & Tarken -







Oboje raczej nie macie szans i źle, że wzięliście te walki. Tarken, nie na maxa agressor, nie robi się tak po prostu, ale na pewno musisz dac na max stay standing. Tu pytanie to bardziej doświadczonych - zakładamy, że każdy ma powyżej 50% ustawionych na agressora - kto pierwszy wykona akcje? Ten kto ma więcej np Speeda(albo innych atrybutów) czy ten kto ma np 70% gdy jego przeciwnik ma 60% Agressora?







Przemek - Jeśli czujesz się na siłach z tymi punchami, to wal z kontry punche i na accuracy, moze go wypunktujesz. Jeśli masz dobry defensive grappling to mozesz sprobowac go obalać i leżeć na nim.



Edycja - Przemek, widzę, że jeszcze troche czasu jest do walki. Trenuj Deffensive grappling i bjj , potem go obalisz ib ędziesz obijał w parterze. Tzn, zakładam , że teraz def grapling masz przynajmniej na 7 ?
 
stall to po prostu stanie w clinchu.



Stall - bezczynny klincz - tak to rozumiem.
 
Stall przybliza do przerwaniam klinczu przez sedziego, tak zwana stagnacja w moim rozumieniu;)



Zapasnik nie lubi lezec na pelcach, pytanie jak broni obalen :) moj zapasnik, ktory mial szybką wygrana i szybka proazke wygral drugą walke, tym razem decyzja, obalal blue belt, samemu bedac swiezo upieczonym posiadaczem,troche GnP, nawet proba poddania z mojej strony i wygrana decyzją 30:25 ;) nie musze go kasowac przynajmniej...zobaczymy co bedzie dalej. 8.06 najwazniejsza jak dotad moja walka wydaje mi sie,moj Navrao (4-0) walczy z Creatine (4-0), ktory 8 sekund przed koncem przegranej walki udusil mojego "syna", chcialem rewanzu, dano mi taką opcję i jesli Navrao wygra to i syn dostanie rewanz na kreatynce, ale wtedy zero obalen juz...
 
Born2kill - jak tego nie wygrasz to wylatujesz z alliancu :D przecież walka łatwiutka
 
Wiem, dali typa, żeby starlo się dwoch majacych ladna serie i bedacych Undeafeated :) Ale to MMA w koncu, skoro tamten mimo,ze lezal kilkakrotnie pod moim synem nie potrafil poddac, nic nie zrobil, a nagle 8 sekund przed koncem poddal o dziwo...Tutaj i w boksie i w zapasach i w BJJ powinienem go zdominowac, to kolejny raz, gdy Navrao bierze rewanz z kims kto wygral z moim synem hehe, tyle,ze 1 raz decyzja, niezdecydowana raczej, no ale to...tego byc nie powinno;] Syn powinien miec 4-1, a Creatine 4-1 i dalej obijac się ze slabszymi, a nie porywac się na Navrao ;) i tak go obale i bede chcial poddac, typek, ktory wygral 4 walki i 4 przez submission musi zostac poddany;)



Za to moj CJ Johnson nie doczekal sie akceptacji u rywala od 2 tygodni, napisalem o tym Prezesowi i dali mi innego, bilans 0-4...choc box na 7, fioletowy pas,, latwo nie ma,bo CJ ma 5 boxing, blue belt, ale zapasy na 8,widze,ze inni typka obalali nawet majac blue(BJJ mam na 6,nie jakies 3 czy 4...). mysle rowniez na obaleniami, skoro im sie udalo utrzymac to i California Kid powinien, a i sam poprobuje poddan troche GnP moze jeszcze podwicze, bo mam chyba na 2:/ rywal http://mmatycoon.com/fighterprofilepublic.php?FID=138532
 
Ma może ktoś organizacje która przyjmie zawodnika z rekordem 2-2 bo kontrakt mi się skąńczył i zaproponowano mi przedłużenie na słabych warunkach :) Zawodnik jest w Amsterdamie ale mam sporo pieniedzy by się nim przemieścić gdziekolwiek :D Link do zawodnika http://www.mmatycoon.com/fighterprofilemanager.php?FID=135659
 
Przemek Ty widziałeś, że walczymy 3 rundy po 10 minut?



Czy to w ogóle normalne? Rozumiem 5 rund o pas ale 30 minut walczyć? Po tym pojedynku to chyba 2 tygodnie będzie trzeba odpoczywać?
 
Don't leave it in the hands of the judges ;)



i nie bedzie trzeba odpoczywac:P no,ale jesli tak Wam dali to gruba przesada...Mi kiedys dano walke 5x3 i sie spytalem czy to o pas, ze tak dluga i faktycznie sie organizator pomylil po prostu;)
 
Rzeczywiscie,trudno to i tak tylko sobie testuje te gre i dopiero wezme sie za nią w wakacje.wtedy przejde na swoje konto bo tak naprawde waczysz z zawodnikiem mojej dziewczyny :P ale cos dla niej to nudzace jest wiec bede pewnie kasował i tak to konto(o ile sie da)
 
Back
Top