MMA Tycoon - gra online

ja nie wiem, czy są w tej grze jakieś ukryte sposoby o ktorych tylko wiedza Ci co mają po 30 walk ??



Kolejna przegrana, poczatek- moj zawodnik kontruje skutecznie przeciwnika w stójce, potem skutecznie go obala i co ?? pierwsza próba poddania przez rywala i koniec mimo ze obaj maja blue belt. Wiem ze to tylko gra ale, kurwa :)
 
Daj linka do walki. Koleś musiał mieć dobre submission a Ty slabe def grappling, proste :)
 
mam def na 5 no i jezeli on mial blue belta to niewydaje mi sie aby mial duzo wyzsze submission.



http://www.mmatycoon.com/fightcommentary.php?FTID=317194



nie puszczam go do walki poki sie nie wytrenuje
 
na blue belcie można mieć spokojnie z 8-9 submission, więc koleś miał prawo Cię poddać.
 
Ja mam niebieski pas =11 submissions, 11 defensive grap :-)



Gra też zaczyna mnie wkurzać, dziwaczne roztrzygnięcia, zawodnik nie wykonuje ustalonej taktyki mimo dobrze ustawionych suwaków.



A już o vipach nie wspomnę jak w każdej grze online mają dużo łatwiej tylko czemu rywalizują z "normalnymi" graczami?



Niech zrobią sobie własną organizacje i tłuką się tam między sobą.
 
Co wy panowie, gra działa idealnie, poczytajcie sobie na tym mmatycoon wiki jak taktyka działa.



A co do vipów, jeśli chodzi o samą walke to nie mamy łatwiej. Największym dla mnie ułatwieniem jest to, że widzę ile zawodników w danej sesji treningowej trenuje, ale to jak chcecie mogę robić wam screenshoty z gymów i podawać to... wystarczy poprosić :)
 
To akurat mnie nie boli, zawsze jakieś ułatwienie.



Ale jak możesz sobie zrobić 7 zawodników w danym mieście i krzyżować ich na sparingach to skil idzie jak oszalały. Z takimi zawodnikami ciężko wygrać.



Najbardziej to mnie wkurzyło jak po 1 miesiącu od walki z vipem dostałem rewanż. Gdzie w jeden miesiąc on tak podciągnął skilla, że mój zawodnik przy nim wyglądał jak mięczak! Ja trenowałem w gymie za 600$ lekki postęp był ale to co on zrobił to ja przez 3 miechy nie zrobię niestety.



Gra jak gra dystans trzeba mieć nikt nie zmusza do grania ale lekka irytacja zostaje:)
 
Slider dotyczący klinczu działa tak samo jak ten od obaleń? Tzn. czy jeśli ustawię 50% to co drugi ruch będzie próbą przylepienia się do przeciwnika?
 
@Semper Fidelis - Raczej nikt nie krzyżuje ze sobą swoich zawodników, jeśli już to robi się 1-2 sparboty i z nimi ustawia się sparingi. Ja tak nie robię bo szkoda mi slotów. A co do krzyżowania zawodników, to jest to raczej nieopłacalne, bo lepiej trenować z lepszymi fighterami, więc gdy masz dwóch zawodników z wrestlingiem załóżmy na 9 i krzyżujesz ich między sobą, to skill idzie wolniej niż jakbyś trenował ze sparbotem, który ma sikilla 14. Dlatego zazwyczaj jak coś wynajmuje się sparbotów. A w kwestii trenowania mylisz się, możesz trenować w gymach za 600$ ale ustawiać zawodników tak niefortunnie, że będą trenowali jeszcz z innymi 5-6cioma. Jeśli mam zawodników w public gymach to widzę ilu fighterów trenuje w danej sesji i stawiam się ustawiać moich tak, żeby byli ustawieni max z 3 innymi zawodnikami.







@Tarken -Tak. Jeśli dasz stay standing na 100% i try to clinch na 50% to co drugi ruch będzie próbą klinczu.
 
mam takie pytanie bo nie wiem cz dobrze robie. Ustawiajac trening np boxing to patrze w kalendarz i ustawiam trening do danego dnia gdzie najwiecej osob trenuje ? Czy da sie jakos ustawic zeby np moj zawodnik sparował się z drugim ?
 
wcielo mi juz dwa posty...a pomocne by byly mysle.



Troche sie napisalem, a pewnie tu nikt nie zaglada;P



W skrocie, czytajcie - http://www.mmatycoon.info/index.php?title=Fight_tactics
 
Noodles - Niekoniecznie. Jeśli ustawiasz w ciemno sparingi to ustawiaj tak, żeby liczba trnujących była nieparzysta, wtedy masz pewnosc ze z kims będzie Twój zawodnik sparował. Ogólnie sparingi w ciemno to nie jst dobra opcja, pracujcie najpierw nad cardio , a potem nad niewidocznymi skillami, albo ustawiajcie sie z kims na sparingi.
 
A ja cardio mam 6-11 zadnego wonderful, bo i tak walki sa raczej krotkie, jak dlugie to i tak rywal szybciej sie meczy po obijaniu czy lezeniu pod moim fighterem;)



Uefo, no o tym nieparzystym to pierwszy raz slysze. Mowisz, ze jak jest wogle z kims trenowac, ale jest nieparzyscie to oni serio to rozpatruja tak, ze prze chwile Twoj awodnik siedzi i patrzy na sparujacych kolegow z gymu?:)Logiczne, ale nie sadzilem, ze az tak mogą wnikac...
 
Gdy wejdziesz w nazwę swego gymu, masz miedzy innymi Sparing Schedule. Tam widzisz, ile i na jakiej sesji jest osob trenujacych dana czesc skladową umiejetnosci MMA, czyli boxing,MT, Wrestling i Submission Grappling. Jesli jest tam chociaz jedna osoba i ustawisz sobie w tej sesji wlasnie Boxing Sparring, MT Sparing, Wrestling Drills lub Submission Grappling to bedziesz z ta jedna osoba sparowal, jesli na danej sesji jest 20 sparujacych to bedziesz 21 puli i wszyscy bedziecie się obijac, a jakosc treningu bedzie wyciagnieta ze sredniej danej statystyki ze wszystkich trenujacych, czyli jak masz leszcza w wrestlingu np to fajnie jakbys trenowal z 20 mocnymi zapasnikami, ale tak dobrze to nie ma ;)
 
Cardio jest potrzebne, bo mniej sie przy treningu męczysz.



A co do nieparzystych, to mi w ogóle się wydaje, że 1 sesja sparingowa = 1 sparingpartner, i zawodnicy się nie zmieniają, ale mogę sie mylić. Dlatego lepij zawsze ustawiać jak jest 3 juz trenujacych, albo 5, a najlepiej juz w ogole to jak jeden :P
 
Wiadomo, ale i tak sporo trenuje, jakos przy Q160 odzywkach na REL nie jest zle, poza czasem po wyczerpujacej walce, co innego krotkiej, mozna z biegu w treningi ruszyc;]
 
no dobra ale jak np sprawdzic czy podczas danej sesji trenują zawodnicy o wysokich umiejetnosciach czy tez niskich
 
Często właściciele gymów o tym informują - ja dziś dostałem maila, że w sobotę po południu submission grappling robi czarny pas. Warto też czytać chat gymu.
 
Jest ktoś kto trenuje w Rio z dobrymi zapasami lub MT (powyżej 10) ? oferuje boks i bjj = cel wspólne sparingi i podnoszenie umiejętności:)
 
Ja tylko tak napomknę, że Gilop znowu rozpoczyna kampanie sponsorską, więc kto szuka sponsora niech zgłasza się do mnie :)



Ponadto, wbijajcie i kupujcie ciuchy, musimy odzyskać 1sze miejsce w amsterdamie i powrócić do top 10 na świecie :)







http://mmatycoon.com/clothingpublic.php?cid=2610
 
Uefo możesz napisać co daje właścicielowi sklepu sponsorowanie zawodników i czemu tak chętnie sponsorują? (czemu w realu się sponsoruje to ja wiem) ale w tej grze nie mam pojecia po co dawać komuś 1000 $.



Jakieś punkty za to dostają może tak już od dłuższego czasu rozkminiam:)
 
@Sebbeks



Oj tam, oj tam :)



Do niedawna moi zawodnicy trenowali w idiotyczny sposób, ja też niezbyt przykładałem się do gry. Odkąd temat na forum ożył staty moich fighterów wystrzeliły w górę i liczę na jakieś wygrane w ich najbliższych walkach.
 
Nie rozumiem ofert za 1000$, chyba że 1000$ na 90 dni, albo 60 dla kogoś mega dobrego. Generalnie to jest tak, że jeśli sponsorujesz kogoś, to dostajesz jakiś boost do hype'u swojej firmy. Ja największą ofertę sponsoringu jaką dałem to 400$ na 30 dni dla najlepszego wówczas fightera w amsterdamie (Fuzzy Bear), ponieważ dosyć nieźle skakał hype. Teraz jednak ,kiedy mamy dosyć nieźle wyrobioną pozycję na rynku nie zależy nam aż tak na sponsoringu , ponieważ dużo hype'u dają nam nasi klienci (ilosc sprzedanych rzeczy przeklada sie na hype). Ja jednak jestem w miare ambitny jeżeli chodzi o tą firmę odzieżową, dlatego chce umocnić swoją pierwszą pozycje w amsterdamie i zapewnić sobie miejsce w top 10, dlatego proponuje teraz oferty sponosrskie .







Co do obrotów takiej firmy odzieżowej - nie są to wielkie sumy, tygodniowo zarabiamy na czysto moze 1-2 tys dolarów. Jeżeli chodzi o org natomiast, tam mozna zarobic duzo duzo więcej, spytajcie STFU (piotr baginski w grze)
 
Back
Top