MMA Tycoon - gra online

Strona 22 tego tematu - polecam;]

W sprawie speeda przykładowo..."Circuit training
This is an all-around strength and cardio session held by a specialized fitness coach. This type of training boosts ALL OF YOUR physical attributes. This is a fantastic training session to use, and pretty much every fighter should start with a standard 20 or so CT sessions to get their physicals rounded out to fight early. you can NEVER go wrong with Circuit Training

Weights
Work on your strength in the weights room. Also get a SLIGHT BOOST TO YOUR SPEED
by building up your muscle fibres. A very tiring workout."
 
Stworzyłem sobie takiego full boxera, 10 box, 12 punches 12 tdd, 12 strength. Pierwsza walka niestety decyzja w plecy bo mi sie coś poj#$%ło z suwakami i clinchowałem. Następne dwie walki łącznie trwały 14 sekund :D



2O1su.jpg
 
Sethcab, mógłbyś wrzucić screena ze swoimi suwakami? :D Mam podobnego fightera i on też przegrał swój debiut. ;p
 
@Uefo
W Helsinkach dostaje się po 2500/2500/2500 bez negocjacji dla debiutanta więc twoje 1500/1500/1500 to bez wątpienia nie będzie problemu :)
 
Cóż... zobaczymy ile KFC sie utrzyma na rynku. Holmgang jest dobra organizacją, ktora juz swoje zarobiła, więc może sobie pozwolić na 2000/2000/2000. Zauważ jednak, że ja mówiłem o takim kontrtakcie w przypaku gdy ktos sie przeprowadza. Jeśli na kimś by mi zalezalo w danej kategorii wagowej, tez spokojnie moge dac 2 tys/ 2 tys/ 2 tys.
 
Ja też walcze dla Holmgang.



Dobrze płacą ale jest się mięsem armatnim chyba, że masz super staty i dasz radę nawiązać z nimi walkę:)
 
Holmgang nie robi selekcji, dlatego ma chyba 200 zrzeszonych fighterow, i potem wychodzą nierówne walki. Ja staram się dobierać fighterów równo, więc jakby ide na jakość nie ilość. Swoją drogą jeśli chodzi o te mało znane organizacje z helsinek to faktycznie, holmgang stanowi dla mnie powazna konkurencje, ktora jednak nie wspiera figherow tak jak moja organizacja. Ja za to gorzej płacę prawdopodobnie. No ale coś za coś:)
 
Holmgang nie robi selekcji ale z tego co widze to ty też "bierzesz" wszystkich jak leci a nie równe walki jak ktoś zaakceptuje to nie ma odwrotu a zawsze można poprosic o zmiane przeciwnika nie robią tam z tym problemów do tego mega dobry support w KFC jestem krótko więc nie moge zbyt dużo powiedzieć ale z Holmgangu jestem w 100% zadowolony :D
 
Holmgang ma też własny gym każdy kto jest w organizacji dostaje zaproszenie i może trenować w dobrych warunkach.
 
Musisz używac interpunkcji, wtedy będzie łatwiej mi Cię zrozumieć. Co do brania wszystkich jak leci - nie powiedziałbym. Zazwyczej moje dywizje dzielą się na 2 części , czyli wyjadaczy i pretendentów. Daje równe walki, spróbuj znaleźć w moim orgu walkę, w której ktoś jest z góry skazany na pożarcie. U mnie też możesz nie akcpetować i prosić o zmianę przeciwnika wg uznania. Zresztą, bez wczuwki, to tylko gra. Nie zrozumiem jednak nigdy braku wsparcia do czegoś co polskie (tym bardzej, że Genesis raczkuje) i gloryfikacji zagranicznych marek. Dziwna tendencja.







Semper - plus dla nich. Ja też próbowałem coś takiego zrobić, ale nie ma nikogo kto chciałby hostować gym.
 
Patrzcie na to, moj "syn" (3-2) po juz 2 niefortunnych bardzo porazkach walczyl z 7 lat starszym zawodnikiem o bilansie 4-0, kilka kopniec przyjal moj zawodnik, ale ostatecznie mocno szkolone ostatnio u moich zawodnikow BJJ gorowalo, zapasy mialy swe znaczenie przy obaleniu;)



http://www.mmatycoon.com/fightcommentary.php?FTID=325490 No i hype, morale od razu w gore, teraz chce tego, ktory mnie poddal gilotyna 8 sekund przed koncem walki, obije go w stojce, juz nie obale, chyba, ze mnie obali i podda szybciej ;)ale rewanz musi byc.
 
Pomoglibyście z taktyką i przygotowaniami do w alki bo jestem stosunkowo świeży w tej grze. Mój fighter : http://www.mmatycoon.com/fighterprofilemanager.php?FID=142707



Zdaję się, że został rzucony na pożarcie bo zestawili mnie z tym gościem:



http://www.mmatycoon.com/fighterprofilepublic.php?FID=125418
 
Orlos, daj z 60-70 na counter i z 60-70 na damage. Może jakimś cudem go trafisz przy próbie sprowadzania.
 
Jak Rio to nie do mnie, tylko do "stfu". Ja mam org w helsinkach, ale owszem, potrzebuje ciężkich i jeśli chcesz go przenosić to na pewno się dogadamy
 
Tak, chętnie przyjmę jednego murzyna do ciężkich.



W ciężkich mam najwięcej fighterów, ale spokojnie się miejsce dla Ciebie znajdzie, więcej mord do obicia ;)
 
Nie mogę edytować poprzedniego. Jak to było ze sparringami, nie może być dwoch pod rząd tak?
 
Czy da się tu napisać posta? 4 raz próbuję..



http://www.mmatycoon.info/index.php?title=Training_Changes_2011 - duże zmiany w treningu zostaną wkrótce wprowadzone. Dobra wiadomość dla nowych i w miarę nowych graczy, zła dla starych.
 
Panowie, tak na oko. Ile mi zajmie podniesienie wrestlingu z 4 na 8 ze sparbotem co ma wrestling na 12 ?



Miesiąc?
 
Uefo, w maksymalnym skrócie (bo wszystko to bardzo złożone). Masz zawodnika A, którego poziom Punch Technique wynosi np. Exceptional++. Przy tym skillu będziesz miał trigger o wartości np. 10 (im wyższa umiejętność tym niższy trigger). Ticker to taki niby licznik - sprawdza, kiedy ostatnio trenowałeś Punch Technique lub coś powiązanego, np. boks. Każda sesja bez trenowania PT będzie powodowała, że Twój ticker będzie rósł o jakąś liczbę (zależne od wielu czynników). Gdy ticker zrówna się z triggerem (u nas 10), wtedy spadnie Ci poziom Punch Technique (prawdopodobnie do Wonderful++, ale głowy nie dam). Innymi słowy nietrenowane skille zaczną spadać, ale szybkość ich spadania będzie zależeć od całej masy innych czynników.



Ogólnie trenowanie w grupie 2-3 zawodników będzie znacznie bardziej skuteczne niż dotychczas. Skille nietrenowane będą maleć. Kontuzje będą miały wpływ na zawodnika (szybkość spadku skilli), sparingi w kilkuosobowej grupie będą znacznie bardziej efektywne niż dotychczas. I sporo innych, ale to już odsyłam do tekstu.
 
Z tym spadaniem to mi się nie podoba :(



Mam nadzieje że dużo upłynie wody w Wiśle zanim to wprowadzą..
 
Hmm, a mi się podoba. Tzn, na pewno jest to cios dla starszych graczy, którzy trenowali swoich fighterów na uniwersalnych, wielopłaszczyznowych, ale z drugiej strony jest to bardziej realistyczne i nie będzie już zawodników którzy mają po 14 we wszystkim. Wiadomo, że nieużywany mięsień (nie trenowany skill) zanika :) Jednak jest to dosyć skomplikowane.



Wielkie dzięki naiver za objaśnienie.
 
Back
Top