MMA Tycoon - gra online

Ja już się nie odzywam bo jaja sobie robicie ze mnie :-)







Piotrek ja myślałem tak jak Ty i zrobiłem zawodnika z białym pasem i sub 12 i def. grap 12 i się dziwiłem czemu mnie niebieski pas poddał:)
 
Hehe, to to akurat zauważyłem wczoraj po walce Andreia "The New Emperora" Radchenki. Zastanawiałem się tylko czy to nie kwestia megazmęczenia po 5 rundach wojny i ratingu 100% ;] Kwestia jednak o ile spada w końcu skill (+/- czy cały punkt) pozostaje, choć chyba aż tak rzadko walczyć nie będę...
 
Kurczę, nic mnie bardziej nie irytuje niż



You had a contract offer pending to fighter xxx • they signed with another org, so your offer has been returned.



:(
 
A mnie to, że mam mistrza Bellum, ci mi dali kiepską oferte przedluzenia, slabo platna jak na mistrza,a odejsc to na razie mam tylko opcje do Las Vegas, dobra kasa, bo trzebaby się przeniesc chyba...i bym tam mial z kim powalczyc,federacja 120k+ i tyle, fajne ustalenie, a Bellum prezydenta spytalem czy on zamierza dawac szanse weteranom, z ktorymi taki ja nie mam szans czy jednak ma ich w celu walk wieczoru itp. Jesli zamierza mi dac zaraz typka akurat jedynego w calej wadze, ktory ma staty 12-13 wszystkie i purple belt to niech się wali z taka walką i obrona z gory skazana na porazke;] przyjac moge,kase zgarnac,a jak tak zamierza to go pozegnam;] a mam tez dwoch innych w tej federacji, dotad bylo bardzo fajnie tam...Poza tym,ze ten kot zaproponowany zostal mojemu fighterowi innemu,ale odrzucilem argumentujac odpowiednio.
 
A ile Ci proponują? Przyznam się, że dostałem taki:







Za podpisanie :500$



Za walkę: 500$



za wygraną: 750$







Może i troche mało, ale ja się nie dziwie, bo jak donich szedłem miałem bilans 0-0-0 .
 
Jak mi sie skonczy z nimi kontrakt i wygram pozostale walki w tej federacji to napisze im ze minimum 1000 za walke :D + 1000 za wygrana
 
Piotrek a do mnie przychodzisz? Coś pisałeś wcześniej ze będziesz robił fajtera :P Jakby co to nie rób 135 bo narazie nie będę tej wagi prowadził.
 
2k za podpis, 1,5k za walkę i 1,5 za wygraną, dla niepokonanego obecnego mistrza...Mialem 5 innych ofert, jedna odrzucilem, bo to mlodziutka federacja, to bylby krok wstecz lub dowartosciowanie sie, a ja chce zapewniac moim fighterom sprawiedliwe walki, w ktorych gameplanem wygram, a nie z gory jestem skazany na pozarcie badz wygraną. Wkrotce bym walczyl z Hallem, z Bellumu wlasnie, szanse prawie zadne moim skromnym zdaniem, a mialbym sie zgodzic, bo mistrz nie odmawia...Mam oferte z top 1 organizacji w LA i z 6stej...a mam tez z LAs Vegas Pankration fajna oferta,10k za podpis, 2k za walkę i 3 za wygraną. Organizacja 120k +, czyli id powyzej 120 tysiecy i zadnych nierownych sytuacji. Pozostale kontrakty sa z takich federacji wlasnie, ze do mistrza tej wagi musialbym trenowac z rok, a on stanac i tracic skille to moze bym ich dogonil, wiec jaki to ma sens, lepiej juz powoli budowac i kto wie czy Takedown nie przeprowadzi się do Las Vegas, 2k koszt, a za podpis 10k, wiec zle by nie bylo. A i zaproponowali specjalna walke david vs goliath, z jakims 300funtowcem, ale tez duzo lepszy i zapewne bym nie zdolal nawet sprowadzic, poza tym to w Rio...Szkoda mi tylko, ze musialbym oddac pas, na ktory tak pracowalem.
 
Jak tak przeczytałem Twojego posta Born2kill to zadałem sobie pytanie. Jakie ja mam w ogóle cele w tej grze?



Zarobić jak najwięcej kasy? Mieć jak najlepszy rekord? Zdobyć pas?



Jeden pas już mam, nic specjalnego bo praktycznie każdy lepszy zawodnik (dłużej grający) może mi go odebrać.



Mam lepszych zawodników od niego którzy w swoich organizacjach nie są w pierwszej 10...
 
Heheh ,jakie egzystencjonalne sprawy :D



No fakt, celem kiedyś to może własna organizacja jak samo walczenie się znudzi. Dla mnie najciekawsze jest to konfrontowanie się z podobnymi zawodnikami, nie chcę walczyć z jakimiś przesadzeńcami, ba, czuję, że nawet już mając kogoś ze skillami po 12 itp walka z kimś podobnym już mnie tak nie wciągnie jak pojedynki skillsow 10-1-7-5 vs 1-10-8-6 ;) Co dalej będzie czas pokaże. Ja właśnie a ta chwilę chcę mieć opcję wywalczenia pasa, jeśli ktoś okaże się lepszy z podobnych ok, gratulacje, ale podpisac kontrakt z 1 lub 6 federacją, w ktorej akurat kategoria 170lbs jest doslownie najsilniejsza gosciu 13-12-14-brown belt i kiedy ja niby bym go nadgonil by pokonac:P
 
B2k Bellum sobie ładnie w kulki leci ja to już zauważyłem z moim Oliveirą...



Właśnie negocjuje z gościem, który potencjalnie ma być przeciwnikiem chyba najlepszego fightera w mojej organizacji i chyba będę miał już swój pierwszy main event ^^ No ale nie zapeszam.



Edit: No i juz prawie pewne.



IFC1: Fergus vs Mcghee



XKF4e.png




Jak plakat? :P
 
Sethcab, ja w Rio mam fightera z bilanes 12-3-0 w wadze lekkiej, ale mogę walczyć u Ciebie po zakonczeniu mojego aktualnego kontraktu
 
Któremu stąd wczoraj dałem nagrode za poddanie wieczoru ? :P



Fajny plakat sethcab, sam robiles? Mam nadzieję, że mój fighter wygra walke w wyzszej kategorii, tym bardziej ze za darmo walcze :)
 
A masz czas zeby mi tez robic? Bo kolo ktory robi mi do tej pory bierze tysiaka, jakbys za 5 stowek robil to bym bral z checia.
 
Chłopy z mma rocks - nikt z was nie ogarnia angola na tyle żeby relacje pisać do mojej organizacji ? Płacę 5 koła za jeden event.
 
Ładnie, ładnie :D Ale pokonales kogos tez z forum, metjeora chyba z tego co pamietam :P Wkurzal sie, ze juz 2 przegrana.
 
Wiem, wcześniej już mówiłeś, że Clark to fighter metjeora-możesz go przeprosić w moim imieniu :D To poddanie było niechcący, nadal nie ogarniam jak udało mi się go obalić z takimi zapasami ;p BTW Kiedy mogę liczyć na kolejną walkę? xD Nie żebym coś sugerował, ale w Twojej ogranizacji jest sporo zawodników, którzy idealnie pasują do stylu Kenseia (tj. dobre zapasy, niebieski pas i jakieś tam podstawy boksu) ^^
 
Nadal podtrzymuje to co ci powiedziałem - nie potrzebnie kazałeś robić mi drugiego fightera, bo teraz mam trzech do ogarnięcia, a to nie jest na moją głowę ;D
 
Back
Top