MMA Tycoon - gra online

Właśnie przegrałem :] Muszę fighterów powymieniać bo non stop przegrywają -no fakt walczą z lepszymi, ale to ich nie usprawiedliwia-.



Oddać tego:



http://mmatycoon.com/fighterprofilemanager.php?FID=71045



czy Tego:



http://mmatycoon.com/fighterprofilemanager.php?FID=142564







Niech mi ktoś wytłumaczy jak stworzyć zwykłego osiemnastolatka i zrobić go na gwiazdę? Nie którym sie udaje. Wiem, że trzeba trenować w dobrym gymie itd. ale jak Born2Kill zrobiłeś takich dobrym osiemnastolatków?
 
Jak to dobrych ;P Fakt, moj "syn" Ufcowski jr (juz 19) w sumie dał radę, przegral raz, decyzją 29:28 z brown beltem po sporym turlaniu, wiec w sumie sukces, a raz przegral przypadkowo by w rematchu obic rywala juz po ostatni gong;] ale ze statow zadnej rewelki poki co nie ma,a drugi 18latek Krol przegral dwie pierwsze walki i to byla jego ostatnia szansa, Dana White style i bym go wyrzucil, ale wykorzystal zapasy na 4 przy rywala 3, od razu kilka prob poddan, w koncu ma prawie jedynie swoje bjj i po walce. Wciaz nie wiem czy cos z niego bedzie, jednak KO po kopnieciu na glowę przy niby granite chinie troche wiary mi w niego zabralo...



Ja dzis mam jeszcze dwie walki, fajny dzien;] jedna o pas w LA, Karol "Takedown" Rucinski 3W-0L-1D z Tao Laosem 3-0 (w tym na rozkladzie moj zawodnik) ,straszny klinczer, dlatego zaryzykuje i od razu pojde po obalenia...nie mam nic do stracenia,a jak ma mnie loic 3 rundy w klinczu to podziekuje...Powyzej w tym remisie 46:46 tez czesto obalal,zmeczyl sie,w 3 i 4 rundzie wogle nie szly obalenia,ale jednak wygral try rundy z 5,tylko, ze obie w stojce/klinczu przegral 10:8 i wyszlo remisowo i natychmiastowy rewanz, bedzie ciezko, bo gameplanu zbytnio zmienic nie moge przy jego stojce i obawie klinczu, tylko szybkie obalenie,GnP nie dzialal zbytnio, wiec postawie na BJJ i submissions.
 
Mój fighter tez walczy na tej samej gali co twój. Piotr Nowak :D



I się zastanawiam czy go nie wywalić i nie stworzyć 25latka z brązowym i z dobrymi obaleniami w tedy bede moze wygrywal
 
No tak stworzony fighter jest moim topowym to fakt, ale mowi sie, ze 25latkow sie tworzy by pozarabiac glownie...moj Navrao mial zapasy na 7 i brown belt, nie wiem czy cos z boksu mial, moze 2, max to 3, teraz ma bodajze 7 juz, zapasy teraz chce podbic na 8, no a brown belt sluzy. B.porzadnie ladnymi walkami i wygranymi decyzjami tez popisywal mi sie swietny bokser,a reszta w zapsach i obrone obalen;]



Czy jest ktos mocno juz obity w tej grze kto doradzi skuteczna walke w klinczu?Latwiej pociagnac w gardę rywala czy jednak probowac obalen...bo rywal w topie to byl doslownie na...jedną linijke, po czym byl sweep, a i tak znajdowal sie z gory tylko dlatego, ze skontrowal moja probe skonczenia. Jak sie wydostawac z klinczu, mialem praktycznie wszystko na break,stall,counter,a kolano po ktorym go rozcielo na jeden dzien weszlo i pare innych ciosow, na szczescie nie trwalo to zbyt dlugo.
 
A ile przy tworzeniu 25latka dostaje sie pkt na start do rozdania? i ile jest dla brazowego pasa?







Edit: I w jakim miescie?
 
No to mam VIPa :P Zaczynam sie bawić z kontraktami, ale wow byłem w szoku jak zobaczyłem ile dodatkowych opcji jest z VIPem. Jak ktoś ma w Rio zawodnika to niech wkleja, ale nie liczcie na kokosy na poczatku potem jakies renegocjacje zrobie :p
 
IFC już stoi w Rio :P



http://mmatycoon.com/orgpublic.php?oid=2759 klik



Właśnie zaczynam wysyłąć kontrakty :p
 
No to powodzenia w prowadzeniu. Jak mi się skończy kontrakt na bloodsport to z chęcią zawalczę u ciebie o Pas IFC w wadze lekkiej :D







Kurde za 2h mam walkę, nie wiem czy czekać czy rano zobaczeć :D
 
Piotrek polecam poczytac tutorial, ja wszystko stamtad i juz troche z praktyki wiedzialem, a bynajmnie ta wiedza w tej grze to dobry fundament, jak chociaz ta czesc odnosnie treningu...ktora cytowalem na 22 stronie tego tematu:>



Juz nie pamietam ile dokladnie bylo do rozdania, ale i to pewnie w tutorialu by bylo, ile na 25latka przypada,ile na 18latka itp. Na maxa robiac danego skilla to jak widzisz brown belt+7 zapasy...boxer na 12 wrestling na 7...na pewno nie rob rownego, bo nie bedziesz mal argumentow do wygrywania, choc potem nalezy uwszechstronniac zawodnika, ale dobrze zaczac od wymiatacza w ktorejs opcji. 18latek ma byc kieys dobry, a nie walczyc co 2tygodnie...
 
Może mi ktoś to pwytłumaczyć?



co to jest vending w gymie?



i do czego służy anonymous feedback?







Zrobię dobrego bjj i zapasy tylko kurde na brązowy będzie pewnie 130 reszte dam w obalania.. duzo dawac w strike defance czy lepiej dac wiecej w obalania ?
 
Jesli masz zaznaczone to korzystasz z odzywek, ktore są w Twoim gymie jako jakiegos uzupelnienia. Prawde mowiac to pisalem z kilkoma wlascicielami gymow i ich dziwilo jak i mnie, ze mimo zaznaczenia od poczatku nie widzieli u siebie informacji, zeby ktorys z moich fighterow kiedykolwiek tego uzyl...moze to jest aktywne, gdy nie masz zadnych swoich...nie wiem sam.



Do wystawienia oceny swojej organizacji;] kazdym fighterem jesli ma kontrakt mozna to zrobic. Prezesi zwykle bardzo sie starali o to by dawac wysokie noty ;]



Obalenia :P striking defence musisz miec, najlepiej mniej daj w takedown defense, bo to raczej niepowinno Cie martwic, ze na plecy wyladujesz...tak mysle bynajmniej;] takedown ofence oczywiscie na maxa,moj Navrao i def grappling i submissions ma tez na maxa,takedown defence i ofence z resszta tez:p stricte parterowe drugorzedne skiulle;] jedynie punches dosc mocno juz stoi, a i GnP pare pkt jest...



Sethcab, purpura jest od 7 i jedna gwiazdka :) ostatnio dwie otrzymali moi fighterzy to wiem, w ciagu miesiaca planuje, ze dwoch kolejnych blue beltow ją dostanie;)a marzenie to 3;]
 
purp7++, brown 11--



czyli purpura to 67-69 a brazowy od 100 jezeli dobrze kojarze ale glowy nie daje ;p
 
Dam tak ok. 140 w poddania 100 w obalenia i reszte w strike defance i powinnien umiec sie bronic i obalac ;D Może tak być czy jakoś na początek inaczej?. Kurde nie ogarniam tego ;o Zależy mi by mieć od razu po stworzeniu brązowy pas, dobre obalanie no i strike defance, tak jak ten twój nawrocki. ciosy poprawie w gymie
 
nie dasz 140 bo maksymalnie mozna dac 110 :P Jak dasz 110 to napewno bedzie brown. Wydaje mi sie że dając 100 tez by był ale jestem pewien na 50%
 
ostatnio zrobilem 18latka i dalem mu ponad 110 w submisiion i ma niebieski, wiec musi sie (chyba) dac wiecej
 
Ladies and gentlemen, after 2:01 of round 1, we have a winner by way of Submission (Kimura). Karol Rucinski!
Karol Rucinski is the new welterweight champion!



http://www.mmatycoon.com/fightcommentary.php?FTID=331259
 
heh Gratuluje! :D



Ladies and gentlemen, after 0:10 of round 1, we have a winner by way of KO (Head Kick). Piotr Nowak!







Może KO nocy będzie dla mnie :D







Ten twój rucinski też jest robiony jako 25latek z zarąbistym parterem?
 
a mi sie skonczyl kontrakt;D w rankingu nie mq, tylko jako mistrz widnieje...drugii brown,z zapasami i drugi niepokonany;]dwa pasy mam,a moglem po dzis miec 3...



Gratulacje za ko:)
 
Kurde jeszcze trzy dni blokady i robie mistrza w bjj i zapasach , Born2kill, w tym rucinskim trenowales bjj czy od poczatku taki dobry?
 
on i Navrao od poczatku mieli na maxa ile moglem BJJ, choc trzeba bedzie podtrenowac wkrotce,bo jeszcze mi na 11 spadnie.

JAK KOMUS SPADNIE SKILL to niech pisze czy jeden plus/minus czy cale -1...

Ponadto mają na maxa def grappling, submissions, takedown offence i defence, troche dalem w striking defense 4-6 i pare pkt w punches i sie wykonczyly punkty,ktore moglem przyznac, reszte juz podtrenowalem, a podstawowe skille to jak mowilem,dajac na maxa w BJJ, na wrestling czy boks starcza tak by miec skilla na 7. Ufcowski jr jak byl tworzony mial zapasy na 10, boks na 3...teraz boks ma na 6, ma juz blue belt, wytrenowany, sporo u niego atrybutow fizycznych wzroslo tez.

PS: Na poczatku tego tematu masz kilka wzorow jak tworzyc nowych zawodnikow, na forum gry masz wrecz jakich najlepiej 18latkow tworzyc,a jakich 25...no, ale tak czy siak laczylo się to tym by tworzyc w czyms jak najlepszego zawodnika, a reszte pozniej trenowac,a nie robic wszystkiego po 3-5 np.

Ciekawe czy Rucinski dostanie kontrakt czy musi szukac posiadajac pas Bellum innej federacji.

O 6 miałem kolejną walkę, w Hilo na Hawajach, mój zapasior stamtąd złamał niepokonany rekord (2-0) pewnemu zapaśniczo-bokserowi leżąc na nim 15 minut i obijając niemiłosiernie, aż dziw, że on to wytrwał...

http://mmatycoon.com/fightcommentary.php?FTID=327079

Tak się zatanawiam skąd ja mam tyle Trophies w profilu menadżerskim ,chyba za sklep nie za walki, ale fajniej to wygląda niż wcześniej;) a bilans już...

Record
32-8-3 (0 NCs)
Wins
3 (T)KOs (9.38%)
13 Subs (40.63%)
16 Decisions (50.00%)
Losses
2 (T)KOs (25.00%)
2 Subs (25.00%)
4 Decisions (50.00%)
 
Poczytałem te tematy i chyba zrozumiałem, jak nie to mnie poprawcie.







Można maksymalnie dać 110pkt. Do dobrego BJJ nalezy dac 110 w submission, 110 w obalenia, 110 w strike defance , trochę w defensive grappling i w punches i reszte szkolic w klubie.



Pasy:



brązowy jest od Remarkable (100-109.99) do Exceptional (120-129.99)



Czyli dam 110 w poddania i troche w defensive i powinienem miec brąz :D







W jakim mieście mi doradzacie stworzyć?
 
musisz dac w BJJ a nie w submission :P znaczy najlepiej tu i tu ale Submission nie oddzialywuja na pas.



Jak chcesz mnie wspomóc to chodź do Rio :P
 
Co do spadania umiejętności to mam nowego newsa. Wczoraj miałem walkę i po walce wyzerowało mi wszystko do zera:) A bałem się bo już miałem więcej niż połowę wykresu w spadkach:) Może być tak, że to się liczy od walki do walki więc jak ktoś walczy co 2 tygodnie to nie powinno mu nic spaść.



Prośba do innych żeby zwrócili uwagę przed i po walce jak to wygląda.
 
Semper Fidelis Sherlock :D



co więcej, nie tylko się zerują, ale jak wygrasz to blokują się na jakiś czas, tzn nie wzrasta żółte.



Co do triggerow/tickerów, naprawdę nie jest to aż tak ciężkie.



Przy nim jak narazie żaden skill mi nie spadł :



http://www.mmatycoon.com/fighterprofilemanager.php?FID=61047







Mimo że ma wszystkie fizyczne na exceptional, a strenght na elite, no i pare 14-13 w tych mniejszych skillach.
 
sethcab


Jak to nie odziaływują ? Chyba im większe poddania tym większy pas - przynajmniej tak u siebie zauważyłem. Kurde już się pogubiłem.
 
Im lepsze poddania tym lepiej poddaje :) Na pasy oddziaływuje BJJ w fighting styles, te co masz 4 :P
 
Back
Top