MMA Tycoon - gra online

Witam, mam prośbę. Pomógł by mi ktoś pomóc ustawić taktykę dla mojego zawodnika ? Nie chcę przegrać drugi raz z rzędu w tej org. Walczy 9.07.11r.



Mój zawodnik: http://mmatycoon.com/fighterprofilemanager.php?FID=71045



screen statystyk : http://imageshack.us/photo/my-images/26/sccreen.png/







Przeciwnik: http://mmatycoon.com/fighterprofilepublic.php?FID=120877







Jaka jest jeszcze wasza opinia o tym zawodniku? Mam ochotę go oddać i stworzyć 18latka z dobrym BJJ i klinczem i szkoliś stójkę. Opłaca się?



Bardzo długi czas szkolę mu boks w klubie z zaproszeniem -box elita i mało osób a nie przybywa wgle skilli. siedzi w tym klubie półtora miesiąca, więc w czym jest wina?







Sorry, że tak nadziargałem, ale mam słaby angielski i cięzko mi trochę. Jak możecie to pomóżcie, będę wdzięczny
 
Mocnego fightera masz nawet, trenowany czy z free wzięty?;)



Ja bym postarał się obalić i wykorzystać purpurę przeciw niebieskiemu lub chociaż wygać decyzją, w stojce moze byc ciezko, więc trzeba zakamuflowac obalenie ciosami i sprowadzic, obys nie mial slabej szczeny.
 
Sethcab - a nie chcesz u mnie w organizacji popracować jako writer? Dobrze płacę..
 
Za free wzięty. Jak zaczynałem grać miałem jednego fightera przez ponad 2tyg. a reszte szukałem i znalazlem takiego ;p Strike defence mam na 7 tak jak ciosy poddania na 10 - mogłoby być więcej by była wieksza szansa na sub. :D a co do fightera to zostawić go lepiej i walczyć z równymi (na razie mam lepszych rywali) czy stworzyć 18latka ? Jak coś to jakie lokacje polecacie dla młodego?
 
a podaj linka do Twojego profilu menadzera. Masz jakis fighterow u mnie? Bo ja tego writera szukam na gwałt, więc jakbyś się teraz zgodził to jakąś premią bym rzucił.



Piotrek - polecam helsinki :) przyjmę Cię do orga i dam ciekawe walki na przetarcie.
 
Jeszcze a propo tworzenia organizacji. Skąd wziąć kase na start? Dostaje się wraz z VIPem?
 
outcast - ktos pisal wyzej ze dostaje sie 50 koła na start kredytu. Tylko nie rób w Rio bo bedziemy sie bić o fighterów, a tez zakładam organizacje wkrótce :D



Uefo - nie mam żadnego fajtera u ciebie, a nawet jakbym miał to naprawde nie chodzi o pieniądze ale o czas, i sam nie jestem 100% pewny czy podołałbym temu, jak będę miał swoją organizację i bedzie mi fajnie wychodziło to wtedy mogę popisać dla ciebie nawet za friko :P
 
Uefo ok. Tylko muszę się jakiegoś fightera pozbyć.



Kogo usunąć?



1) http://mmatycoon.com/fighterprofilemanager.php?FID=71045 - 27lat (12-2-0)



W miare dobry submission (10) klincz (7) boks (7) i strike defance (7), sprowadzenia (9) i takedown defance (9)



2) http://mmatycoon.com/fighterprofilemanager.php?FID=142564 -25lat (0-1-0)



Wyśmienita stójka (punches 10, kicks 11, kolana 8, łokcie 7 , słaby klincz i bjj (sub 3 i defensive 7), dobre obrony przed sprowadzeniami



3) http://mmatycoon.com/fighterprofilemanager.php?FID=144503 -18lat (0-1-0)



Dobre bjj (11 submission) dobre sprowadzenia (9), niezły klincz (8) i striking defance (7), boks na 5 i mt na 2



Jeżeli uważacie, że dobrych mam fighterów i nie trzeba zmieniać to powiedzcie jak mam sie dorzer rozwijać bo dostaję teoretycznie lepszych rywali, nie mam kasy na dobry gym, u dwóch fighterów wgle nie skaczą skille tylko stoję w miejscu , no nie wiem, jestem nowy w tej grze, byś może coś źle robię..







P.S. Da się tu usunąć konto i zacząć od nowa?
 
Da się założyć nowe konto, nie ma koniecznosci usuwania :P Ja bym wyrzucil piotra nowaka , albo rossa the bossa. Ten drugi sie juz wielu rzeczy nie nauczy, a w tego pierwszego trzeba duzo treningu wlozyc zeby mial szanse z kimkolwiek
 
No i chyba wywale tego 2 i zrobie 18latka i chyba tacy się szybko uczą bo ja w słabym gymie osiemnastolatkiem w 2 tygodnie podniosłem boks z 4 na 5 i mt z 1 na 2 :D, Tylko się zastanawiał nad Helsinkami, gdyż tam nie ma dużo gymow, a te tańsze są zawalone ludźmi. Bym założył nowe konto, ale jest napisane, ze usuwają obydwa :D Nie wiem jak za granica jest bo na polskich stronach mozna bylo miec kilka kont i nikt sie nie dowiedzial :P
 
ale tam są dobre kontrakty, więc nie masz co łazić po tańszych :P Dodatkowo planuje zalozyc gyma tylko dla moich zawodnikow w orgu, nic nie gwarantuje ale jakby to sie udalo to mialbys sprawę gyma z głowy.
 
Jak będziesz miał gym i będę mógł tam być to możesz się mnie spodziewać w helsinkach ;P



Jakiego zrobić 18latka?



Głownie stójka i obrony obaleń czy może boks + zapasy i obalania



Zapodasz link do twojego profilu menagera?
 
http://www.mmatycoon.com/managerprofilemanager.php?MgrID=52837



Rób kogo chcesz, w każdej wadze byle nie 145 i 155
 
Mozna miec drugie konto i kolejnych 10 fighterow?:D Nie banuja za to hehe?



Jesli masz czterech to mozesz dotworzyc kolejnego po prostu, nie od razu kasowac...Jednej reguly nie ma, awsze mozesz stworzyc leszcza...ja mam roznych fighterow, ale osobiscie uwazam, ze najlepiej miec grapplera rodem z BJJ, jak najbardziej wrestling(choc ja przy 18stku brown belcie dalem rade chyba na 2 dac, teraz mam juz 5 niemalze, bo trenuje, zeby wogle potrafil obalic i wykorzystac BJJ,a potem boks podszkole).
 
Nie wiem. Napisane jest ze grozi to skasowaniem obydwu kont. Mam tylko czterech fightertów bo nie mam VIP'a







1. ONE ACCOUNT PER USER. A simple rule which too many people don't follow. If you have more than one account, they will all get deleted, irrespective of whether you are a VIP or not. No refunds will be issued on VIP purchases for closed accounts - you have broken the rules - you don't get your money back
 
Hmmm, a to nie pamietalem, ze tylko tylu bez mozna miec...Na Vipie za 10 dolcow mozesz kupic kolejnych, do maxymalnie 14;)



No właśnie, raczej w każdej gierce MMO jest łamana ta zasada, ale i wszędzie wg reulaminu tępiona.
 
No ale w Polsce można było mieć i nikt się nie zczaił a tutaj ciekawe jak będzie. Być może mają takie coś, że jak są dwa konta z tego samego IP to im wyświetla.
 
Można zrobić motyw ze piszesz do admina że grasz z bratem z jednego IP i on ci napisze żebyś nie przerzucał kasy itp, i nie usuną ci konta :P
 
Trzeba spróbować tylko że wiesz jak będą usuwać oba konta to będzie git to założe 3 i będzie w tedy tylko one a jak będą banować to lipa ;/.
 
W sensie nie chodzi mi o to Aptitude tylko o te tickery/triggery od spadania skilli. U kilku zawodnikow juz mam nabite 1/3 tego paska z tego co zrozumialem jak sie nabije caly to spada skill, w takim razie niedlugo mi pospada wiele skilli...
 
przez te zmiany chyba jakieś błędy im się porobiły bo w ogóle poziom energii po treningu nie spada, góra 2-4 %. Skille rosną więc nie ma problemu ale wcześniej musialem się pilnować żeby nie zejść poniżej 80% a teraz program nabity prawie bez odpoczynku i nic
 
A patrzyles jak szybko wzrasta ten trigger? czy tam ticker.. jak żółte dojdzie do konca zielonego to ci spada skill.
 
Ale jak to teraz ma niby wyglądać z tym treningiem?



Jak mam zawodnikowi podnieść skila skoro reszta spada łep na szyję?



Jeśli mam 10 sesji w tygodniu to 2 na boks 2 na zapasy 2 na bjj i jeszcze CT najlepiej to niby kiedy ja mam się skupić na podnoszeniu danego skila?



Teraz to chyba sztuka będzie utrzymać to co się ma:)



Ktoś tam wyżej pisał już nie chce mnie się sprawdzać, że ma 1/3 już na pomarańczowo ja też jak tak dalej pójdzie w przyszłym tygodniu spadną mi z 4 punkty a odrobić to będzie ciężko:(







My słabsi zawodnicy to jeszcze pikuś bo mamy 6-7 pozycji wyćwiczonych a jak elita ma praktycznie wszystko na maxa to jak to utrzymają?
 
Trza będzie napisać do nich, że to co dali to jedno wielkie szajstwo. Gra bez tego była i tak bardzo realna, raszta takich symulatorów MMA się chowa przy nich. Co do tych naturalnych um. to powinni tylko zostawić to że dana osoba sobie wybiera ten boks czy bjj i tojest łatwiej szkolić i to lepiej wychodzi w walce :)



To jest taka moja osobista opinia.
 
Back
Top