MMA Hour. #kącikbaja

Ja jeszcze dorzucę moje przemyślenie na temat Twojego podcastu. RÓB

Takimi prostymi sposobami jak założenie swojego podcastu czy nawet głupiego fanpaga na fb można łatwo zarazić mma najbliższych czy znajomych. A co za tym idzie rozpowszechniamy mma tanim kosztem. Jak wrzucasz np gdzieś jakiegoś newsa z innej strony tak naprawdę mało kto nie zainteresowany w to wejdzie i przeczyta. Jakbyś nawet zapodał gdzieś link do Szklanej Szczęki, mało kto przesłucha (mimo że to bardzo dobra audycja). Ale jak zapodasz już link do podcastu gdzie się Ty wypowiadasz, znajomi zobaczą że to Ty gadasz i chętniej obejrzą a możliwe że ich to zaciekawi. Ja założyłem jakiś czas temu fanpaga zwykłego o mma i pozapraszałem znajomych a także trochę innych osób. Co jakiś czas jak mam więcej czasu wrzucam posty, newsy, ciekawe zdjęcia i filmy z polskiego i zagranicznego mma. Nic z tego nie mam, poza tym że sporo znajomych którzy wiedzą że to mój profil samych zagaduje i pyta co w mma albo jak coś ciekawego gdzieś usłyszą to sami zagadują czy o tym słyszałem. Świadomość moich znajomych Januszy od tej pory ewidentnie wzrosła.

Dodatkowo robiąc czy to podcast na youtubie czy fp na facebooku fajnie można poznać mechanizm portali społecznościowych. Np. co ludzie oglądają co lubią. A studiując zarządzanie może Ci się to kiedyś przydać.
 
okej, zmiana troche planow: Alexa wywiad byl nawet spoko, ale kompletnie nic nowego, teraz leci Coker wiec zrobie wywiad z nim, a jutro wjedzie Ruthless ktorego dzis na lajcie sobie obejrze razem z reszta wywiadow i pytan. :)

wywiad telefoniczny z Scott Cokerem. (prezydent Belforce)

fake-coker-dana.jpg


- wielki sukces ostatniej gali BFC, Coker nie wyobrazal sobie az takich 'numerow' na samym poczatku chociaz Spike bardzo duzo pieniazkow dawal na rozwoj Bellatora. sa dumni z tego wyniku, jest bardzo zadowolony z tego co 'osiagnal' w tak krotkim czasie. uwaza, ze BFC ma cos dla kazdego (skads to znam...), sa zestawienia dla 'hardkorowych' fanow (lol), sa zestawienia dla Januszy ktorzy 'odpuscili sobie' ogladanie juz MMA (walki jak Tito czesto powoduja powroty widzow, badzmy szczerzy). calkowicie inaczej prowadzilo mu sie Strikeforce gdzie nie mial az tak duzego wsparcia jak w Bellatorze (glownie chodzi o Spike i viacom, inne w ogole pieniadze to sa, inne srodki, Showtime jedynie pokazywal SF, a te dwie firmy mega pomagaja BFC), chce wprowadzic jeszcze wiecej zmian do Bellatora (top secret oczywiscie). Cokera nie denerwowal okres przejsciowy zbytnio Bellatora (pare gal ktore 'prowadzil' nie byly stricte jego jeszcze), wyciagnal z tego wszystkiego wnioski, mogl popatrzec jak to dzialalo, nauczyl sie wiele o organizacji w trakcie tych paru tygodni.

- jeszcze niedawno nikt nie mowil o Bellatorze jako o federacji ktora moglaby byc jakas wielka konkurencja w 'naborze' zawodnikow, nagle gdy Scott przyszedl do BFC wszystko zaczelo sie jakos lepiej krecic, odnowil kontakty z menadzerami wielu zawodnikow. uwaza, ze zawsze lepiej jest dla konkurencyjnego rynku gdy jest wiecej niz jeden 'licytujacy'. mial pare problemow z prowadzeniem firmy, musial troche 'naprawic' firme, ogolnie oddzialy nawet nie rozmawialy ze soba niektore, firma dzialala dosyc dziwnie - Scott zaczal integrowac wszystkich pracownikow firmy - dopiero 4 miesiace pracuje w BFC, a juz widac jak duzo sie ruszylo. jesli chodzi o Rampage'a - czekaja az bedzie gotowy walczyc, otworzyl swoja silownie, maja z nim pare 'problemow' - rozmawiaja z jego menadzerem na ten moment. Scott mowi, ze Ariel musi porozmawiac z Jacksonem o jego problemach, on ich tak naprawde nie zna do konca (uwaza, ze to kwestia czasu az Ramp zawalczy).

- mowia o Brocku, Scott uwaza go za duza gwiazde, czekaja na ruch Lesnara dotyczacy jego kariery, nie rozmawiali z nim jeszcze, ale maja nadzieje zeby usiasc z nim na spokojnie i rozwazyc pare rzeczy. nastepnie rozmawiaja o zawodniku BFC ktory mial duze problemy z wiza (Khasbulaev). chca go sciagnac do USA, chca aby dla nich zawalczyl, skladal dokumenty, ale zostal odrzucony - teraz BFC chce dowiedziec sie dlaczego. kolejnym punktem rozmowy jest Aaron Pico, mlody prospect MMA ktory ma duze osiagniecia w zapasach (wymienia tu 'prospectow' jak DC czy Rockhold ktorych tez 'odkrywal'). mlody ma jakies kwalifikacje na olimpiade bodajze, jesli mu pojdzie bardzo dobrze to po calej imprezie zacznie walczyc dla BFC, jesli nie pojdzie zbyt dobrze to zacznie od wtedy, sa dobrze dogadani. ogolnie duzo osob sie nim jara w USA, przynajmniej tak mi sie wydaje.

- Coker nie zaluje 'wejscia' w sytuacje Wanda, Silva jest gwiazda tego sportu, nie wiedzial nawet, ze dalej ma kontrakt z UFC, nie wiedzial zbytnio w co sie 'pakuje'. cala sytuacja byla bardzo dziwna dla nich, ale nie przejeli sie tym zbytnio - jesli bedzie wolny ze swojego kontraktu i wszystkiego to zainteresuja sie nim na pewno przy dalszej okazji. co do sytuacji King Mo vs Tito w ciagu paru tygodni bedzie wszystko jasne, usiadzie osobno z chlopakami i ich menadzerami, a potem zadecyduja co sie stanie (Tito dzis pisal, ze chuja - nie chce walki z Mo, bo nic mu nie da). Bonnar bedzie jeszcze walczyl dla BFC. bardzo chwali Schillinga, okresla go wielkim talentem, ogladal jego walki w Glory - Scott nie ma problemu z walkami w KB Joe'a. oglosil walki na swiezo w MMA Hour - walke MVP (gala British Invasion - Michaela Page'a, walka z jakims zawodnikiem z Californi) oraz Georgi Karakhanyan'a (gala przed British Invasion bodajze 16.01, walka z Bubba Jenkinsem).

- nie zmieni nazwy Bellatora (Ariel zartuje ze Spikeforce, haha), odczuwa wsparcie fanow, Spike jest dla niego fantastyczne i dalej bedzie kontynuowal rozwoj tej marki. Scotta troche zaskoczylo co stalo sie ostatnimi czasy z federacja, cieszy go to, zostal rzucony na 'glebokie wody', ale poradzil sobie jak widzimy tak w krotkim czasie (zawdziecza wiele calemu zespolowi, dziekuje im i docenia wszystkich pracownikow).

mega doceniam tego goscia ostatnio, swietnie pracuje, a do tego bardzo dobrze sie go slucha - widac, ze ma duza wiedze i doswiadczenie zyciowe. mam nadzieje, ze sie spodoba - jak zawsze. :) na ten moment sytuacja wynikla wiec chyba nawet nie bede sam sluchal, a wywiady wjada na swiezaka.
 
Last edited:
@maniak19884 z tego co ja zrozumialem. To jak chlopak zalapie sie na igrzyska to dopiero po nich zacznie walczyc. Jezeli nie pojdzie mu w kwalifikacjach to zacznie odrazu po tym jak starci szanse wystepu w Rio
 
http://www.mmafighting.com/2014/1/4...n-pico-is-greatest-mma-prospect-ive-ever-seen = tutaj wiecej o Pico.

http://www.bloodyelbow.com/2014/11/...s-2013-world-safaryan-henri-deglane-wrestling

http://www.mmafighting.com/2014/11/...hip-prospect-aaron-pico-to-long-term-contract

z tego co rozumiem - najpierw kariera zapasnika (gosciu nawet wypowiada sie, ze to nie jest jego najlepszy aspekt - jest lepszym ogolnie fighterem niz samym zapasnikiem), a potem kariera MMA. do 23 roku zycia ma zamiar wygrac olimpijskie zloto po czym zajac sie MMA i zdobyc pas UFC. (po chuj w takim razie pchac sie w deale z Bellatorem, lol) gosc jest chyba mocarzem.
 
haha, mozliwe, ale gosciu juz jest sponsorowany przez Nike - grubo. musi byc strasznym dzikiem, Weidmana mi przypomina troche.
 
A z Maulerem piszesz, że nic nowego czyli co głównie o Rumblu gadka? Czy coś ciekawego jeszcze?
 
Pico mega prospekt. Mega kot w zapasach, praktycznie zgarnia w nich każdy tytuł. Dodatkowo jest mistrzem kraju w boksie. Takiego zestawienia dawno nie było. Jeżeli bedzie dobrze prowadzony to jego kariera w MMA może być naprawdę WIELKA!
 
No, strasznie mnie zaskoczyło - na plus oczywiście - że gość jednocześnie jest przekotem w boksie i zapasach. Do tego gość ma zaledwie 18 lat.
 
Pico pewnie jeszcze przybierze masy i będzie w feather albo lekkiej w MMA walczył. Każdy trener lubi przekoloryzować umiejętności swoich zawodników, ale Mendez ma jednak pod swoimi skrzydłami Caina, Cormiera, Rockholda, Khabiba i paru innych kozaków, więc takie słowa z jego ust chyba o czymś świadczą (powiedział, że Pico jest jego absolutnie największym talentem, z jakim pracował).
Z drugiej strony, właśnie rośnie nam nowe pokolenie, od małolata trenujące przekrojowo MMA w wielkich gymach, wzorujące się na obecnych idolach, więc takich Pico za chwilę może być kilku.
 
ej, ale zrobie Alexa, wywiad byl bardzo... mily wiec wleci tutaj, Gustaf to za duza postac zeby go tu nie bylo. duzo o Rumble'u, duzo o tym stadionie, ale cos sie tam wyciagnie. :) Ruthless podobnie, tez nie za duzo nowinek. jeden z lepszych w tym programie byl wydaje mi sie wywiad z Edmondem ktory moze zrobie. ("Brendan Schaub can't fight for shit", haha, tyral go ostro)
 
Edmond widzę dalej ponapinany, a gościowi przydarzył się prezent od losu w postaci Rondy i w zasadzie tyle, jeśli chodzi o jego osiągnięcia. Ellenberger pozdrawia.
 
strasznie byl pospinany, a do tego pytanie Ariela: 'wielu zarzuca Ci, że tylko Ronda odnosi sukces, a reszta zawodnikow nie bardzo - opinia?' :D
 
strasznie byl pospinany, a do tego pytanie Ariela: 'wielu zarzuca Ci, że tylko Ronda odnosi sukces, a reszta zawodnikow nie bardzo - opinia?' :D
Czekam w takim razie z niecierpliwością :D
 
@baju A właśnie póki pamiętam, jeśli dalej będziesz zajarany chęcią robienia swego podcasta/audycji/podsumowania jak zwał tak zwał, to zrób coś takiego jak Szczęka, żeby była też do pobrania, bo na komórce czy innych tabletach to naprawdę ułatwia, wrzucić tam na jakiś serwer jeszcze i tyle :) i pamiętaj byłem w kolejce pierwszy wiec czekam na Alexa!! :D
 
@baju A właśnie póki pamiętam, jeśli dalej będziesz zajarany chęcią robienia swego podcasta/audycji/podsumowania jak zwał tak zwał, to zrób coś takiego jak Szczęka, żeby była też do pobrania, bo na komórce czy innych tabletach to naprawdę ułatwia, wrzucić tam na jakiś serwer jeszcze i tyle :) i pamiętaj byłem w kolejce pierwszy wiec czekam na Alexa!! :D

@baju
Naczytałem się trochę, o podcastach gdzieś na forum i pozwolę sobie podsunąć pewien pomysł, aby było Ciekawie od czasu do czasu zaproś jakiegoś gościa do np. jakiegoś ekskluzywnego podcastu np. 1/10 z podcastów itp. nawet kogoś z forum, kto ogarnia dobrze temat MMA (aby rozwiać wszystkie wątpliwości nie mówię o sobie bo totalnie do takich rzeczy się nie nadaje).

Naszła mnie taka Cohonesowa rozkmina dzisiaj ;-). Nie ukrywam, ze jest to mój ulubiony wątek od jakiegoś czasu. :D
 
wywiad telefoniczny z Maulerem:

tumblr_myrcc5eqtD1ry1rm7o1_400.gif



- Alexander nie wiedzial, ze UFC planuje gale na stadionie z nim w 'srodku' calej tej akcji, byl bardzo szczesliwy z tej decyzji federacji, jest to jedna z najwiekszych aren w calej Szwecji, cieszy sie z walki u siebie z takim rywalem jak Johnson. nie odczuwa presji zeby wrzucic tam 30tys osob, chce po prostu zrobic swoja robote i liczy na to, ze jednak przyjdzie duzo osob. skupia sie na Rumble'u w zupelnosci, 100% uwagi na nim, ma swietny zespol wokol siebie ktory mu pomaga w przygotowaniach. szalonym pomyslem dla niego jest walczenie o okolo 3 w nocy (o tej godzinie bedzie walka), zaczyna teraz treningi wlasnie o tak poznej godzinie zeby sie troche przestawic. musi zmienic caly swoj dzien teraz, bedzie trenowal rano, wieczorem, a pozniej w nocy o okolo wlasnie 3 (tak jak odbywa sie walka). bedzie to dla niego duza zmiana, lubi klasc sie wczesnie spac i wstawac rowniez bardzo wczesnie (morning person typowo), ale tak jest po prostu i bedzie musial sie dopasowac.

- UFC nie poinformowalo Alexa, ze dostanie taka 'nagrode pocieszenia' za 'zabranie' mu TS'a, dowiedzial sie dopiero o planach UFC tak wielkich wobec niego wtedy gdy my sie o tym wszyscy dowiedzielismy. 'nie ma nic lepszego niz to', naprawde cieszy sie z tej okazji, jest bardzo podekscytowany, slychac nawet w jego glosie, ze to dla niego swietna sprawa. byl na arenie dopiero z Rumble'm, rozchodzi sie nawet echo po uderzeniach tam, bardzo duzy stadion. najczesciej graja tam w pilke (tutaj Alex pyta kogos po szwedzku czy ten stadion to 'big deal' po czym potwierdza, haha). Gustaf jest wyzszy od Rumble'a, ale 'wielkoscia' Johnson troche go 'przewyzsza', nie nazwalby grubym AJ'a, jest po prostu 'thick' - bardzo zbity, wszystko ma wielkie, glowe, kark, torso, tak to Szwed okresla, lold.

- Alex po prostu chcial walke, denerwowaly go troche te dywagacje dotyczace Rumble'a, czy bedzie z nim walczyl czy nie etc. musi miec walke zeby miec do czego dazyc, cel do ktorego bedzie bardzo ciezko trenowac. uwaza AJ'a za bardzo 'exciting' zawodnika (takiego jakim on rowniez jest) wiec cieszy sie z tego wyzwania. staral sie byc cierpliwy, staral sie przeczekac etap przejsciowy i ogarnac w koncu jakas walke, potrzebowal tego. Rumble zaimponowal Alexowi poprzednimi wystepami, przyszedl 'znikad' i zaczal rozpierdol siac wiec Gustaf ma dla niego wielki szacunek i bedzie przygotowywal sie pod niego mega mocno. nikt oficjalnie nie potwierdzil, ze wygrany tej walki dostanie walke o pas - mimo to Szwed chce sie przygotowac, byc najlepszym Alexem jakim moze byc i wygrac po prostu walke.

- kolano juz sie zagoilo, 100% zdrowe, nie ma z nim juz problemu. ostatnio spedzal duzo czasu z JBJ'em, nawet Lorenzo wrzucil fote dwoch zawodnikow podpisujacych plakaty z dopiskiem '#BestFriends' (jesli dobrze pamietam, haha), ale Alex na spokojnie to przyjal, bylo to dla niego fajne przezycie, nie ma w ogole beefu z Jonesem - to widac, ze maja do siebie wielki szacunek (kurwa dawac juz ten rematch :C). nie bylo na tej konferencji zadnej rewelacji, nowinki (Ariel sepi cos dobrego). ostatni okres nie byl szczesliwy dal szwedzkiego MMA, wielu zawodnikow przegralo swoje walki - Alex 'usprawiedliwia' to wszystko tym, ze kazdy ma gorszy dzien, kazdemu moze sie zdarzyc, po prostu pare wydarzen sie 'skumulowalo' i ludzie zaczeli bardzo krytykowac Szwedow jako zawodnikow. Alex nie czuje sie jakims 'kapitanem' szwedkiego MMA, nie czuje sie odpowiedzialny za 'narodowe' MMA', wszyscy sa profesjonalnymi zawodnikami i odpowiadaja za siebie, ale Alex czul, ze musi jednak wypowiedziec sie na ten temat gdy ludzie zaczeli napierdalac na nich jako calosc (tutaj chodzi glownie o post Alexa po gali w Szwecji gdy Janek rozpierdol zasial na Latifim - ludzie strasznie zaczeli drzec japy, glownie bezsensowna krytyka). dawal pare rad Backstromowi jako mlodemu zawodnikowi, podstawowe rady ktore moga mu pomoc w takiej sytuacji.

- rok 2014 byl ciezki dla Alexa, wygral walke w marcu, ale ogolnie caly rok byl dosyc dziwny, trenowal przez caly ten okres bardzo ciezko po czym zdarzyla mu sie kontuzja. duzo czasu spedzal z rodzina, przyjaciolmi. uwaza, ze jest teraz lepszy niz byl w czasie walki z Manuwa, planuje zostac w Szwecji na caly camp (rozwaza wyjazd do Alliance, ale na ten moment rozmyslaja o tym dopiero). mozliwe, ze Alliance przyjedzie do niego - do Szwecji (Phil ma tam walke - czemu nie). Alex gral w hokeja ostatnio min. z Forrestem. nigdy nie gral profesjonalnie, ale zawsze lubil ten sport, Ariel zapytal go o to, bo widac bylo, ze Gustaf gra mega (na tle Griffina to nie bylo ciezkie, haha). nie wie jeszcze czy bedzie ogladal na zywo DC vs JBJ. uwaza, ze DC jest swietnym atleta oraz osoba, fajnie byloby widziec jak DC rozpierdala Jonesa i rzuca troche swiezosc na dywizje, ALE (!) woli zeby JBJ wygral - dlaczego? wszyscy wiemy dlaczego. :)

REMATCH KUUUUUUUURWA!!! ale i tak warr Rumble!!! :D

mam nadzieje, ze sie spodoba - dosyc fajny wywiad, bo Alex wesoly, a Ariel dosyc 'wnikliwy', dla fanow Szweda jak znalazl.

ej, ja jeszcze sam ze soba nie usiadlem do gadania przed kamere, a Ty juz mi tutaj gosci proponujesz? :D jak bede mogl JBJ'a zaprosic albo kogos z UFC to wtedy sie zastanowimy, haha. z bardziej przyziemnych? czuje, ze z Szymonem mielibysmy wiele tematow do obgadania. :) @Bolt jesli bede cos takiego juz robil to na pewno bedzie to zrobione dobrze @Mojso, plik bylby wrzucany gdzies tam, audio jakos bym z tego ogarnal. ogolnie zamysl byl zeby bylo to w formie siedzenia przed kamerka wiec po prostu nagrwalbym na 'oba' sprzety, dyktafon wlaczony czy cos w ten desen. zazwyczaj jak sie za cos zabieram to musi byc dopiete, moze widac to troche po tym temacie - staram sie byc slownym i raczej ogarniac to jak najlepiej umiem. mam nadzieje, ze brak polskich znakow nie przeszkadza - od 10tysiecy postow ich nie uzwam. :C do tego rozkminiam non stop nad forma gdy pisze przecinki czy kropki po nawiasach, ale mam nadzieje, ze jest okej. #pojebanybaju

PS.

 
Last edited:
Baju zostałeś w końcu po coś wybrany najprzystojniejszym forumowiczem, więc śmiało przed kamerkę wbijaj. Jeszcze Gayewskiego zaproś :D
 
haha, @Freeman, glosowanie bylo very pro, obudzilo mnie to w ogole, padaka w chuj. :)

jutro moze wleci Edmond, dzisiaj odpoczynek. #niemyslepoangielsku
 
przejrzalem temat i stwierdzam, ze grubo zaczalem 'masowac' posty, poczatkowo byly krociutkie myslniki i dosyc ogolnikowe skroty, teraz troche wiecej napierdalam, nie wiem czy to dobrze. :) @Mojso krzyczal o Szweda i nawet nie przeczytal, haha - ogolnie Gus jakis malo 'popularny' chyba. mial byc Edmond, ale wylamie sie troche i ogarne dzis z jednym z moich ulubiencow - mam dla niego wielki szacunek.

wywiad z Urijah Faberem z sierpnia 2014 roku.

urijahfaberguillotinechokesdominickcruzwec26.gif


- Urijah mial walczyc na gali w Japonii lecz musial zastapic go Caceres - wyeliminowala go kontuzja zebra. Ariel przedstawial czesto Urijah 'Mr. Prelims', ale UFC sie wkurwilo na Helwaniego i zwrocilo mu uwage na ten zwrot. Faber nie mial nic przeciwko, bylo to dla niego zabawne, ma 'specjalny' relationship z Arielem, byl w programie wieele razy. kontuzje zeber sa bardzo 'zdradliwe', nie wiedzial do konca kiedy bedzie zdrowy, kiedy bedzie gotowy na 100% walczyc, ciezko bylo mu sie do konca wyleczyc. nie trenowal w tamtym momencie w ogole, podszedl do tego na spokojnie, wszyscy byli dosyc zdziwieni jak Faber doznal kontuzji, nie jest z tego 'znany', haha. #tytanpracy nie mogl wziac tej walki, podroz do Japonii, zero treningu w trakcie campu, rozbicie zeber (robil tylko grappling gdy sie podleczyl) wiec nie chcial ryzykowac czegokolwiek, nie byl po prostu zdrowy.

- walka w Japonii byla z dosyc 'slabym' rywalem, nieznanym fighterem (Masanori Kanehara) z Japonii (przegral ostatnia walke przed UFC, lol). Urijah nie myslal zbytnio o tym, nie myslal o jego rekordzie - prawda jest taka, ze walczyl juz z kazdym - ciezko go zestawic z kims teraz zeby nie byl to rewanz. bierze kazda walke na 100%, bierze wszystkich na powaznie i chce przechodzic przez przeciwnikow w jak najbardziej dominujacy sposob. Ariel mial duzy problem z tym, ze Urijah zostal tak zestawiony - po prostu sama potencjalna ich walka nie byla dosyc interesujaca, nikt nie bral jej na powaznie jesli mozna tak powiedziec. Helwani strasznie jara sie opcja Faber - Cruz - wszyscy chca zobaczyc ta walke wiec takie zestawienie byloby najlepsze dla wszystkich (jak wiemy UFC zestawilo Cruza z Mizugakim, a Fabera z Rivera). CaliforniaKida interesuje zestawienie zarowno z Cruzem jak i z Barao. #unfinishedbusiness

- tak naprawde Faber moglby walczyc z kazdym, ma swoich faworytow, ale chce po prostu sie bic i byc aktywnym. mowia rowniez o trenerze TAM ktorym zostal Kampmann jak juz wiemy - Bang przyjezdza 2-3 razy z Colorado bodajze na treningi czy seminaria, TJ jezdzi bodajze rowniez do niego tam. maja zawodnikow praktycznie z calego swiata w Alpha Male, wymienia Anglikow, Szwedow itp. Ariel zauwaza, ze tylko Urijah ma 'problem' z Ludwigiem, wszystkie inne 'gwiazdy' TAM'u trenuja z Bangiem, chca z nim wspolpracowac. inna sprawa jest, ze Ludwig sam CHCIAL przeniesc sie do Colorado i otworzyc wlasny gym. jeden z zawodnikow zajmuje sie odnawianiem bodajze klasycznych aut - stad pytanie co robil Urijah w batmobilu ostatnio od Ariela, haha.



- UF od jakiegos czasu mowil, ze chce znalezc sponsora dla calego TAM'u (cos jak Bayer Leverkusen chyba - do nazwy sponsora dodac bodajze, ogarniac hajs), chce byc jak 'pro team' z NFL czy NBA (Faber to mega biznesman btw, strasznie duzo rzeczy kreci, u JRE swietnie o tym sie wypowiadal - w jego ksiazce rowniez jest to opisane). Faber szuka nowego, wiekszego miejsca dla calego teamu. Urijah zasmial sie ironicznie troche z Helwaniego, ze ma wiele swietnych pomyslow i musi go wziac do biznesu. ostatni fragment rozmowy dotyczy PVZ - Helwani byl przekonany, ze trenuje u nich do walki - UF wyjasnil, ze wyjechala do Rhino trenowac do walki i nie wie czy wroci do TAM - okresla ja jako mloda zawodniczke z wielkim potencjalem ktora na pewno sobie dobrze poradzi - nawet jesli nie bedzie trenowac na stale w TAM.

moze komus sie spodoba, pondro! Edmond bedzie, @Bolt nie martw sie. <3
 
O Uraja kocur. Też bardzo lubię ogladać tego zawodnika więc fajna niespodzianka
poczatkowo byly krociutkie myslniki i dosyc ogolnikowe skroty, teraz troche wiecej napierdalam, nie wiem czy to dobrze
No rejczel, że dobrze. HELLOŁ.
.
 
Back
Top