MMA Cartel - Zawodnicy, walki, pytania

Kamil Szymuszowski (12-4) podpisał kontrakt z KSW. Zawodnik Gracie Barra Łódź zastąpi Roberta Radomskiego w walce z Maciejem Jewtuszką na KSW 31 w Trójmieście.
 
Wypadająca walka to przykra sprawa. Zwłaszcza w przypadku Lasoty, któremu ciężko o przeciwników. Po pierwsze słabo obsadzona kategoria wagowa. Po drugie, zawsze istnieje prawdopodobieństwo, że powtórzy to, co pokazał w walce ze Świątkiem. Nawet zwycięstwo w takiej "bitwie" nikomu fejmu nie przysporzy.
 
a co z tym całym brazylijskim zaciągiem ? Najpierw w 2 dni podpisali kilku Polaków a teraz cisza. Ta organizacja w ogóle planuje jakieś gale?
 
Paweł Kowalik a możesz coś więcej napisać co się zmieniło? Chyba jakiś tajemnic nie zdradzisz a pewnie sporo osób jest zainteresowanych co się stało...
 
Na razie nie ma daty najbliższej gali organizacji, ale niedawno zakontraktowali chociażby Sheilę Gaff. Jest chwilowy zastój, ale czekamy aż gale ruszą. Mam nadzieję, że już w czerwcu.
 
Paweł Pawlak wraz z Marcinem Heldem odwiedzi w maju London Shootfighters. Paweł czeka na info odnośnie kolejnej walki w UFC.

W ten weekend swoje walki stoczą Tomasz Kowalkowski z Mighty Bulls, który na gali w Sosnowcu zmierzy się z Dariuszem Zimolągiem. Z kolei Dawid Gralka i Janusz Staszewski wezmą udział w czteroosobowych turniejach na Węgrzech.
 
Fajnie, ze Pawel zawita do Londynu. Swego czasu wizyty tam Marcina zaowocowaly naprawde sporym i widocznym progresem.
Wydaje Ci się.
Chyba nie tylko @pablos_83 . Tu nie chodzi o jakies statystyki, ale trzeba uczciwie przyznac, ze czestotliwosc walk sporej czesci zawodnikow pozostawia sporo do zyczenia. Mam swiadomosc, ze czesto jest to niezalezne od Ciebie ( fiasko PROMMAC, problemy CW czy przesuniecia gal w Invicta czy XFC ), ale fakt pozostaje faktem.
 
Myślę, że kluczowe jest tu słowo odsetek. Weźcie pod uwagę, że np. w ten weekend zawodnicy MMA Cartel powinni stoczyć łącznie pięć walk. Procentowo tych odwołanych walk chyba nie jest wcale więcej niż u innych. Jak ktoś ma kilku zawodników, to odwołanie 3 walk w roku może mu dać wyższy odsetek. Niestety, ale odwoływanie walk i gal jeszcze przez jakiś czas będzie problemem MMA i to na całym świecie.
 
Niestety, ale odwoływanie walk i gal jeszcze przez jakiś czas będzie problemem MMA i to na całym świecie.
Zapewne masz racje i pewnie w duzej mierze o ewentualnych sukcesach poszczegolnych menadzerow decydowac bedzie umiejetne omijanie tych min.
Przy okazji zwalowy ten plakat z Wegier. "Crime scene. Do not cross." :lol:. Obu Polakom zycze by okazali sie sprawcami a nie ofiarami.
 
Kulawo policzyłeś. Ma tam 3 faktycznie odwołane walki, jedną przez swoją kontuzję. Reszta to zmiany rywali.

Zresztą bądźmy poważni, Tapology? Tam niedawno pod kompletnie wyimaginowaną datą wisiało MMA Attack 4 ;) Pod ramię z Fightmatrixem, przydatna zabawka i baza, ale absolutnie nie źródło wiedzy.

EDIT: A od oceniania managerów to są zawodnicy i organizatorzy. Zdanie reszty jest dla mnie kompletnie nieistotne.
 
To nie jest żaden zarzut po prostu kumulacja pecha która jest odczuwalna dla fanów, dla managera musi być nieporównywalnie bardziej frustrująca.
Zdrowia dla zawodników, zdrowia dla rywali i bardziej kompetentnych organizatorów.
 
Ja nie odbieram tego jako zarzut, ale często ktoś rzuci liczby i potem się ucierają jakieś farmazony. Gdyby Salimowi odwołano 6 z ostatnich walk, to faktycznie byłoby źle. I tak jest źle, bo bez jego winy wypadły dwie walki. Niestety jest problem z walkami kobiet i w newralgicznych wagach. Każdy manager europejskiej zawodniczki w wadze atomowej zmaga się z tym samym problemem. Iman Darabi od zwycięstwa nad Leną też stoczyła jedną walkę i to wagę wyżej, bo w 48 nic nie ma.
 
Pytanie odnośnie zawodników GB. Jakieś plany albo prognozy dotyczące ewentualnego terminu następnej walki Karoliny, Janusza i Łukasza Zalewskiego?
 
Karolina raczej po wakacjach, już bez paciorkowca i przygotowań na antybiotykach.

Janusz jest cały i zdrowy i szukamy czegoś fajnego.

Łukasz z powodu kontuzji odwołał niedawny występ na Słowacji.
 
Nic. SC mnie chyba nie lubi. Z Finami mam kontakt, ale nie przekuło się to jeszcze na żadną walkę.
 
Filip Wolańki (7-1) 30 maja zmierzy się z mocnym Timurem Gagaevem (7-3) na gali ACB 19 w Kaliningradzie. Zawodnik Grapplingu Kraków wystąpi w naturalnej dla siebie kategorii piórkowej. "Wolan" w ostatnich miesiącach szykował się do starcia na gali XFC w Brazylii, która jednak została przełożona, co poskutkowało polubownym rozwiązaniem kontraktu za porozumieniem stron.

W Kaliningradzie wystąpi także reprezentujący Gracie Barra Łódź Dawid Gabara (4-1), który zastąpił kontuzjowanego Łukasza Rajewskiego. Zawodnik Ankosu Zapasy Poznań w końcówce przygotowań skręcił kostkę i zmuszony był wycofać się z pojedynku. Jego miejsce zajął właśnie Gabara, który w tym roku już raz pokazał się z dobrej strony, pokonując Tomasza Terlikowskiego na gali Slugfest.

Na gali Absolute Championship Berkut 19 odbędą się także półfinałowe starcia turniejowe, w których udział wezmą Michał Andryszak w wadze ciężkiej oraz Adam Zając w wadze średniej.
 
"Wolan" w ostatnich miesiącach szykował się do starcia na gali XFC w Brazylii, która jednak została przełożona, co poskutkowało polubownym rozwiązaniem kontraktu za porozumieniem stron.
To ta organizacja co wchłonęła jeszcze kilku Polaków? Co z nimi? nadal mają z nimi kontrakt?
 
Mogę się wypowiadać tylko za swoich zawodników. Lena trenuje do debiutu w XFC, zna już datę i rywalkę. Zwyczajnie Filip nie chciał tak długo czekać, a że XFC jest naprawdę fajną organizacją, to nie robili nam problemów z odejściem.
 
Mogę się wypowiadać tylko za swoich zawodników. Lena trenuje do debiutu w XFC, zna już datę i rywalkę. Zwyczajnie Filip nie chciał tak długo czekać, a że XFC jest naprawdę fajną organizacją, to nie robili nam problemów z odejściem.
No ale to po co od razu rozwiązywać kontrakt? Był na wyłączność? Jak nie, to nie lepiej było brać walkę na ACB a potem debiut XFC?
 
Kontrakt z XFC był na wyłączność na cały świat i takie rozwiązanie pasowało obu stronom.
 
W takim razie rozumiem, dobra decyzja. Zresztą z takim rekordem to 3 walki i można rozmawiać z UFC.
 
Back
Top