MMA Cartel - Zawodnicy, walki, pytania

Kuba Kowalewicz jest piątym zawodnikiem Cartelu na ACB 19. Oczywiście, w ten weekend walczą Szymuszowski i Maćkowiak na KSW.

Prawdopodobnie wkrótce dobre wieści i nowy kierunek dla jednego z moich asów ;)
 
Też mnie to zastanawia. Zważając na okoliczności przegranej może kwestia UFC stanie się realna za dwa-trzy zwycięstwa. A może warto obrać kurs na KSW? Nie wiem jak sam zawodnik, ale widzowie polskiej sceny z całą pewnością by na tym zyskali.

Tak na marginesie, po ostatnim Cage jako przeciwnik Mateusza wyfantazjował mi się Sean Carter. Szkoda, że Cage Warriors ma przestój.
 
Też mnie to zastanawia. Zważając na okoliczności przegranej może kwestia UFC stanie się realna za dwa-trzy zwycięstwa. A może warto obrać kurs na KSW? Nie wiem jak sam zawodnik, ale widzowie polskiej sceny z całą pewnością by na tym zyskali.

Tak na marginesie, po ostatnim Cage jako przeciwnik Mateusza wyfantazjował mi się Sean Carter. Szkoda, że Cage Warriors ma przestój.
Też myślę, że dla Matusza po ostatniej porażce i aktualnej sytuacji z galami Cage Warriors to KSW jest najciekawszą opcją.
 
Kuba Kowalewicz jest piątym zawodnikiem Cartelu na ACB 19. Oczywiście, w ten weekend walczą Szymuszowski i Maćkowiak na KSW.

Prawdopodobnie wkrótce dobre wieści i nowy kierunek dla jednego z moich asów ;)
Oby dla tego asa o ktorym mysle. Choc z drugiej strony mimo, ze w Twojej tali jest sporo atutow to prawdziwy as jest jeden.
 
Mateusz trenuje i powinniśmy go zobaczyć w akcji jeszcze przed jesienią.

Nie wiem o kim Vae myślisz, ale już za stwierdzenie, że mam w stajni tylko jednego prawdziwego asa masz minus jak stąd do Nowej Zelandii..
 
Mateusz trenuje i powinniśmy go zobaczyć w akcji jeszcze przed jesienią.

Nie wiem o kim Vae myślisz, ale już za stwierdzenie, że mam w stajni tylko jednego prawdziwego asa masz minus jak stąd do Nowej Zelandii..
Właśnie tego się obawiam, ze nie wiesz. Wielki minus rozumiem i przyjmuje z pokora, ale As niech leczy kolano i walczy jak najprędzej i jak najwyżej się da, bo czas ucieka.
 
Czekamy na wynik rezonansu magnetycznego kolana.

Swoje walki w weekend wygrali Jędrzej Maćkowiak i Kamil Szymuszowski udanie debiutując w KSW.

W najbliższy weekend czeka nas wyprawa na ACB do Kaliningradu, a już za chwilę Tomasz Kowalkowski wylatuje do RPA na walkę w EFC.

Paweł Pawlak jest już w Londynie i dziś zacznie treningi w London Shootfighters.
 
Odnośnie Marcina Lasoty nie myśleliście nad szybkim nabiciem rekordu na PLMMA (nawet za darmo) co przybliżyło by go do podpisania kontraktu z UFC? Bo szkoda patrzeć na tak rzadko walczącego jeszcze młodego zawodnika, a domyślam się, że główną przyczyną tutaj jest niepopularna kategoria wagowa i związane z tym problemy ze znalezieniem walki.
 
Chyba Cię kolego odcięło od tlenu z tym walczeniem za darmo. Jesteśmy chętni na walki dla PLMMA, ale niby czemu Marcin miałby się bić za darmo?
 
A przypadkiem ostatnią walkę na PLMMA nie walczył za darmo? Chyba, że mi się pomylili zawodnicy.
 
Escobar w jednym z ostatnich wywiadów, przyznałeś że coś tam się więcej dzieje w temacie Karoliny w UFC, wiem że nie puścisz farby, ale czy propozycja wyszła od Was, czy to UFC się zgłosiło? Może inaczej, czy w UFC dostrzegają potencjał Karoliny i jest z ich strony chęć zatrudnienia, czy to jest typowe "interesujemy się, walcz dalej, odezwiemy się"?
 
@Paweł Kowalik co do Agi Niedźwiedź. Jak to wygląda w ogóle? Bo po ciąży dochodzi karmienie piersią itp. to jeszcze chyba nie będzie mogła ciężko trenować (tak przynajmniej mi się wydaję, ale jak się mylę to popraw), więc tak hmm czysto teoretycznie celujcie w jakiś termin kiedy powróci do treningów itp. czy już macie ogarnięte mniej więcej?
 
@chaoz Powiedzieli, że jest słaba, brzydka, nikt jej nie lubi i za nisko w rankingach na świecie. Musi wygrać minimum 5 walk. A tak poważnie to nie mam maila do UFC i lecę na farmazonie.

@Mojso Aga rodzi w lipcu i potem może trenować, ale faktycznie bez sparingów dopóki karmi. Spokojnie, wróci jak będzie mogła i to w świetnej dyspozycji. Obiecuję.
 
@Paweł Kowalik pytanie może luźno związane z tematem - chodzi o Stephanie Eggink. Od przegranej walki o pas Invicty z Kankaanpą (którą moim zdaniem do poddania wygrywała na punkty) - czyli od września - słuch o niej zaginął - wiesz może co się z nią dzieje? I czy przymierzasz/łeś ją do Karoliny?
 
@Fraoch nie wiem. Ja nie jestem od przymierzania rywalek, ale nie wiem czy na dziś jest to ciekawa opcja.

@Spike

Obecnie jest sporo realnych scenariuszy
 
Chciałbym się zapytać czy walka Tomasza Kowalkowskiego dla organizacji EFC Worldwide to była jednorazowa przygoda w ramach zastępstwa? Jeżeli to dłuższy kontrakt to ile obejmuje walk i czy jest to kontrakt na wyłączność?
 
upload_2015-6-14_13-1-23.jpeg

Łukasz w formie
 
Back
Top