MMA Cartel - Zawodnicy, walki, pytania

Jędrzej Maćkowiak vs. Marcin Gułaś - KSW 31 23.05 Trójmiasto
Tomasz Kowalkowski vs. Dariusz Zimoląg - Fight of Heroes 9.05 Sosnowiec

@mnih Paweł normalnie waży 85-87 kilo. Ta różnica wynika z tego, że obaj szykują się do walk w innych kategoriach, chociaż nie da się ukryć, że Bartek jest większy od Pawła i Pawlak na walkę w średniej by się nie zdecydował, ale lekka też zdecydowanie odpada
 
Last edited by a moderator:
@DamiannN Łukasz dobrze się czuje w 70, ale na przyszłość tego nie wykluczamy
@mnih Staram się dopiąć deal w sprawie dwóch nazwisk

Ogłoszone walki:
Łukasz Sajewski vs Nick Hein 20 czerwca UFC Berlin
Marcin Lasota vs Danny Missin 6 czerwca Engage FC
Sebastian Kujawiak vs Sebastian Kotwica 2 maja TFL
 
Kiedy tamten dojcz odda social media Piotrka? Po tamtej wpadce mógł sobie wizerunek ocieplać w mediach społecznościowych, a tak dupa.
 
Paweł Pawlak czuje się dobrze, trzyma dietę, dba o formę, zaczyna treningi z myślą o kolejnej walce, nad którą pracujemy.

Kilka informacji.
Można nas znaleźć na instagramie - https://instagram.com/mma_cartel/
Karolina Kowalkiewicz wzięła udział w kręceniu nowej reklamy firmy Pit Bull West Coast
13 czerwca w Miśku Mazowieckim odbędzie się seminarium z Karoliną -
Pod koniec kwietnia w Łodzi odbędzie się mini zgrupowanie żeńskiej dywizji MMA Cartel przygotowujące do startów nasze zawodniczki
Przygotowania Łukasza Sajewskiego są drobiazgowo zaplanowane. Misja ubić Niemca w Niemczech trwa w najlepsze
Janusz Staszewski i Dawid Gralka wezmą udział w 4-osobowych turniejach na Węgrzech w maju odpowiednio w wagach 71 kg i 61 kg
 
Paweł Kowalik a co z jakimś występem Oskara? Chłopak się marnuję walcząc z taką częstotliwością a wiemy gdzie Ty go widzisz ale jak kariera jego nie przyspieszy to będzie ciężko się tam dostać...
 
Szukamy odpowiedniej walki, która mocno pchnie Oskara do przodu. W Polsce nie ma organizacji, która chciałaby nam zorganizować poważną walkę, więc kierunek zagraniczny jest brany pod uwagę. Najpierw jednak musimy mieć pewność, że jest 100% ok.
 
Szkoda, że zwycięstwo na IRFA nie przełożyło się na jakąś walkę w Superior Challenge. Mimo wszystko o Oskara jestem spokojny. Atleci jego pokroju są skazani na sukces. Cierpliwości, jeszcze nadejdzie odpowiedni czas.
 
Bardzo się cieszę że Karola wróciła pod skrzydła MMA Cartel. Czy są już w jakikolwiek sposób sprecyzowane plany jej kolejnego startu ? Jeżeli tak, to kiedy możemy się spodziewać ogłoszenia jakiejkolwiek decyzji ? @Paweł Kowalik
 
W takim razie liczę na jak najszybsze oficjalne info o jej przyszłości i oby to było info związane z UFC :smile:
 
PorównujĄc i pokazując UFC wcześniejsze walki Karoliny a takiej Badurek to chyba nie będzie problemu aby tam się dostała. :);
 
Z Norbertem Sawickim zorganizowaliśmy w ten weekend galę European Fight Masters 1. Osobiście bardzo mnie cieszy, że pomimo niskiego budżetu udało nam się zestawić cztery fajne walki na dobrym poziomie. W dwóch z nich wygrywali zawodnicy Mighty Bulls Gdynia - Aleksander Georgas i Paweł Okoński. Impreza bardzo udana i mam nadzieję, że będą kolejne.

Odbyły się również kolejne Heraklesy. Miałem przyjemność odbierać statuetkę w imieniu mojego przyjaciela Piotra Jeleniewskiego, a także wspólnie z Norbertem wręczać Joannie Jędrzejczyk. Klubem roku został Ankos Zapasy Poznań, co mnie również bardzo cieszy, bo chłopaki wraz z kadrą trenerską wykonali kawał roboty.
 
Z Norbertem Sawickim zorganizowaliśmy w ten weekend galę European Fight Masters 1. Osobiście bardzo mnie cieszy, że pomimo niskiego budżetu udało nam się zestawić cztery fajne walki na dobrym poziomie. W dwóch z nich wygrywali zawodnicy Mighty Bulls Gdynia - Aleksander Georgas i Paweł Okoński. Impreza bardzo udana i mam nadzieję, że będą kolejne.

Odbyły się również kolejne Heraklesy. Miałem przyjemność odbierać statuetkę w imieniu mojego przyjaciela Piotra Jeleniewskiego, a także wspólnie z Norbertem wręczać Joannie Jędrzejczyk. Klubem roku został Ankos Zapasy Poznań, co mnie również bardzo cieszy, bo chłopaki wraz z kadrą trenerską wykonali kawał roboty.
Można wiedzieć jaki był rozkład głosów na klub roku?
 
To nie do mnie pytanie. Ja nie głosuję, pomagam przy organizacji samej imprezy, ale kapituła trzyma mnie daleko od wyników głosowania.
 
Mam pytanie (nwm czy dobry temat), posiada ktoś wyniki gali w Wasilkowie z soboty?
 
Back
Top