Podwieszony Mistrzostwa Świata w Katarze 2022 - komentarze

Kto zostanie mistrzem świata?

  • Francja

    Votes: 23 16.4%
  • Niemcy

    Votes: 4 2.9%
  • Brazylia

    Votes: 48 34.3%
  • Hiszpania

    Votes: 11 7.9%
  • Argentyna

    Votes: 19 13.6%
  • Portugalia

    Votes: 6 4.3%
  • Belgia

    Votes: 2 1.4%
  • Anglia

    Votes: 4 2.9%
  • Inna drużyna

    Votes: 23 16.4%

  • Total voters
    140
1670173271847.jpg
 
Bądźmy szczerzy wejście Nikoli to był gwóźdź do trumny dla naszej obrony, zwłaszcza jak hasa na tej stronie Mampappe.
 
Ofensywnie to Lewy też się nie popisał, każda piłka przyjmowana na podkrycie to strata, każdy drybling przegrany, nie mówiąc o niecelnych podaniach. Jak dla mnie Lewandowski zagrał na 3- w tych mistrostwach. Jeszcze te jego gestykulacje po przegranych pojedynkach z obrońcami, do wszystkich miał pretencję tylko nie do siebie. Taka primadonna się z niego zrobiła.
 
Słabiutki był to mecz. Widzę się z tą kadra za 2 lata jeśli zalapia się na ME i nie żałuję, bo tego nie idzie oglądać.
 
to teraz jednak już taktyka Czesia mu nie pasuje ? trochę późno się obudził
Chuja pokazał na całym turnieju i jak zwykle po wszystkim pruje na trenera. Mogą obaj wypierdalać jak dla mnie za ten mental „nic nie potrafimy i tak będziemy grać”, a teraz wychodzą kwiatki.
 
Chuja pokazał na całym turnieju i jak zwykle po wszystkim pruje na trenera. Mogą obaj wypierdalać jak dla mnie za ten mental „nic nie potrafimy i tak będziemy grać”, a teraz wychodzą kwiatki.


2 gole na 3 mundialach. Trochę szacunku do naszej wielkiej legendy narodowej. :korwinlaugh:
 
Oglądać to nie można Twoich wysrywów
To jest karaluch. Jego bawią bezdomni ludzie, jara się freak fightami i na dodatek jeszcze próbuje wszystkich przekonać, że jakiś średni japoński serial dla mlodzieży to arcydzieło kinematografii.
Do wora, a wór do jeziora.


Pierwsza połowa bardzo dobra. Akcja zaczęta z autu to przepiękna byla. (Ta ck lloris bronił a potem obrońca). Szkoda, że wtedy nie wyszlismy na 1-0
 
Back
Top