Podwieszony Mistrzostwa Świata w Katarze 2022 - komentarze

Kto zostanie mistrzem świata?

  • Francja

    Votes: 23 16.4%
  • Niemcy

    Votes: 4 2.9%
  • Brazylia

    Votes: 48 34.3%
  • Hiszpania

    Votes: 11 7.9%
  • Argentyna

    Votes: 19 13.6%
  • Portugalia

    Votes: 6 4.3%
  • Belgia

    Votes: 2 1.4%
  • Anglia

    Votes: 4 2.9%
  • Inna drużyna

    Votes: 23 16.4%

  • Total voters
    140
Cash i Bereś najlepsi dzisiaj, a Lewy gdyby nie dostał szansy powtórki karnego to ten zmarnowany byłby kwintesencją jego występu na tym turnieju.
PS. I Zieliński od drugiej połowy w końcu pokazał, że jednak piłka mu nie przeszkadza.
 
Cash i Bereś najlepsi dzisiaj, a Lewy gdyby nie dostał szansy powtórki karnego to ten zmarnowany byłby kwintesencją jego występu na tym turnieju.
PS. I Zieliński od drugiej połowy w końcu pokazał, że jednak piłka mu nie przeszkadza.
Jemu nigdy nie przeszkadzała, wystarczy dać mu piłkę i zawsze będzie to z korzyścią dla naszej ofensywy, niestety na tym mundialu nie mieliśmy nawet pół skrzydłowego, a w środku obok Ziela grał statysta, który nawet na alibi nie potrafi dobrze pograć.
Cash i Bereś obok Szczęsnego zdecydowanie najjaśniejsze punkty naszej kadry na tym turnieju, jednakże ograniczenia Beresia w grze do przodu dawały o sobie znać kiedy trzeba było dośrodkować lewą nogą.
Co do Lewego - to jest elitarny snajpier, tylko i aż. Wszyscy chcielibyśmy widzieć jak wiezie naszą kadrę na swoich plecach jak Messi czy CR7 kiedyś, ale to nie jest taki piłkarz, nie ma tej szybkości i dryblingu. Na pewno podwajanie i ostra gra oraz lagowanie na niego nie ułatwiały mu życia, ale po raz kolejny możemy chyba mówić o pewnym zawodzie
 
Jego bawią bezdomni ludzie, jara się freak fightami i na dodatek jeszcze próbuje wszystkich przekonać, że jakiś średni japoński serial dla mlodzieży to arcydzieło kinematografii.
Wiele jest tu powodów do bana, ale największy to pisać że Aib to średni serial. To już nie może przejść płazem. Żegnam.

Widziałeś wątek braci 40 plus w tym serialu, jak nie to zamilcz!
 
Last edited:
Chuja pokazał na całym turnieju
Chuja to pokazał Borek w Tajlandii.
Jeżeli Polska oddaje 4 strzaly w 3 meczach to ile ma paść tych goli? Zjebany karny, to można mu zarzucić. Pokaż mi napastnika drużyny grającej defensywny futbol, który osamotniony w ataku strzela seriami. Styl gry, tworzy efektywność napastnika.
A dziś zagrał jak umiał, wstydu nie przyniósł nikt. Można się wkurwiać, że Kiwior nie myśli, Krycha nie biega, a Zalewski to gość który nie wie co to asekuracja, ale było bez hańby.

Mogą obaj wypierdalać jak dla mnie za ten mental
Ty też mógłbyś już wypierdalać z tym mentalnem cebulaka :kis:
 
Chuja to pokazał Borek w Tajlandii.
Jeżeli Polska oddaje 4 strzaly w 3 meczach to ile ma paść tych goli? Zjebany karny, to można mu zarzucić. Pokaż mi napastnika drużyny grającej defensywny futbol, który osamotniony w ataku strzela seriami. Styl gry, tworzy efektywność napastnika.
A dziś zagrał jak umiał, wstydu nie przyniósł nikt. Można się wkurwiać, że Kiwior nie myśli, Krycha nie biega, a Zalewski to gość który nie wie co to asekuracja, ale było bez hańby.


Ty też mógłbyś już wypierdalać z tym mentalnem cebulaka :kis:

jak jest taka sytuacja w zespole to powinien się cofać do środka pola i grać z Zielińskim jako duet a nie czeka oddalony jak primadonna, tyle. A że po prostu nie umie tak grać bo jest zwykłą drewnianą 9, nie ma dryblingu i kontroli nad piłką to druga sprawa.
 
Wstydu nie było, nareszcie pokazali że potrafią grać w piłkę na tym mundialu.

Przegrana z mistrzem i jak dla mnie pewnym finalistą tego mundialu ujmy nie przynosi.

Jedynie mam prośbę do szanownego PZPNu:

Wypierdolcie w kosmos Czesia i zatrudnijcie kogoś z nazwiskiem i osiągnięciami z zagranicy.

Nie wiem czy ktoś taki będzie chciał tej posady po tym co grali w grupie, ale może jak pan Kulesza i koledzy zamiast napychać kabzy sobie i swoim kumplom sypną groszem to będzie na to szansa.
 
Jemu nigdy nie przeszkadzała, wystarczy dać mu piłkę i zawsze będzie to z korzyścią dla naszej ofensywy, niestety na tym mundialu nie mieliśmy nawet pół skrzydłowego, a w środku obok Ziela grał statysta, który nawet na alibi nie potrafi dobrze pograć.
Cash i Bereś obok Szczęsnego zdecydowanie najjaśniejsze punkty naszej kadry na tym turnieju, jednakże ograniczenia Beresia w grze do przodu dawały o sobie znać kiedy trzeba było dośrodkować lewą nogą.
Co do Lewego - to jest elitarny snajpier, tylko i aż. Wszyscy chcielibyśmy widzieć jak wiezie naszą kadrę na swoich plecach jak Messi czy CR7 kiedyś, ale to nie jest taki piłkarz, nie ma tej szybkości i dryblingu. Na pewno podwajanie i ostra gra oraz lagowanie na niego nie ułatwiały mu życia, ale po raz kolejny możemy chyba mówić o pewnym zawodzie
Ale to nawet nie chodzi o to, aby Lewy grał tak jak Mbappe czy CR7 w swoich reprezentacjach. Jemu na tym turnieju piłka przy przyjęciu odbijała się od piszczeli. Żeby chociaż jakieś minimum cwaniactwa boiskowego, wniósł do naszej reprezentacji. Sprawiał tylko pozory wielkiej gwiazdy, a jakości w tym co na lekarstwo.
 
Chuja to pokazał Borek w Tajlandii.
Jeżeli Polska oddaje 4 strzaly w 3 meczach to ile ma paść tych goli? Zjebany karny, to można mu zarzucić. Pokaż mi napastnika drużyny grającej defensywny futbol, który osamotniony w ataku strzela seriami. Styl gry, tworzy efektywność napastnika.
A dziś zagrał jak umiał, wstydu nie przyniósł nikt. Można się wkurwiać, że Kiwior nie myśli, Krycha nie biega, a Zalewski to gość który nie wie co to asekuracja, ale było bez hańby.


Ty też mógłbyś już wypierdalać z tym mentalnem cebulaka :kis:
ssij paue psom rozala
 
Niestety ale tak jak pisał @Rododendron Lewy umie strzelać ale na chuj ci ta umiejętność jak doprowadzić do bramki piłki nie umiesz, nie ma geniuszu jak Messi czy inny Maradona, Ronaldo by poprowadzić drużynę do zwycięstwa
Nie było źle Gotówka tym meczem odrobił u mnie bo na początku to kija grał
Bereszyński też dobrze zagrał
Oczywiście kurwa model rozpierdalał całą akcję
 
jak jest taka sytuacja w zespole to powinien się cofać do środka pola i grać z Zielińskim jako duet a nie czeka oddalony jak primadonna, tyle. A że po prostu nie umie tak grać bo jest zwykłą drewnianą 9, nie ma dryblingu i kontroli nad piłką to druga sprawa.
Oglądałeś mecze w Barcelonie jak dryblował, asystował i grał z klepki? Pewnie nie.
 
Reprezentacja Polski tak nisko upadła, że dwie - trzy składane akcje w ciągu 90 minut sprawiły, że zaczyna się pierdolić o przyzwoitym meczu. No bo przecież Francja, kozacy nad kozaków.
W takim razie co powiedzieć o Danii, która grała Mundialowy piach, a z owymi kozakami trzymała 1:1 do 86 minuty.
 
Reprezentacja Polski tak nisko upadła, że dwie - trzy składane akcje w ciągu 90 minut sprawiły, że zaczyna się pierdolić o przyzwoitym meczu. No bo przecież Francja, kozacy nad kozaków.
W takim razie co powiedzieć o Danii, która grała Mundialowy piach, a z owymi kozakami trzymała 1:1 do 86 minuty.


Zajebisty wpis. Mam wrażenie, że Polska gra taką padlinę i większość Polaków siedzi tylko w eklapie, że dla nich 3 podania to dobry mecz, a było h...o jak zwykle u Polaków na wielkich turniejach i ta fartowana 1/8 po 36 latach nic tu nie zmienia.


Ja mam lepszy ogląd bo siedzę tylko w Premier League i LM.


I to było g...o co tu dużo mówić.
 
Ale się znowu do tego Lewego przypierdalacie.

To nie jest ten typ zawodnika jak Messi czy Ronaldo,a nie miał z kim grać bo wszyscy na tym mundialu (oprócz Szczesnego) wychodzili na mecz z kupą w majtach.
 
@Mmayhem

Patrząc na staty Lewego na turniejach. Jego odejście to żadna strata.


Polska sto razy bardziej odczuje i już odczuwa odejście Grosickiego i Błaszczykowskiego.
 
Back
Top