Podwieszony Mistrzostwa Świata w Katarze 2022 - komentarze

Kto zostanie mistrzem świata?

  • Francja

    Votes: 23 16.4%
  • Niemcy

    Votes: 4 2.9%
  • Brazylia

    Votes: 48 34.3%
  • Hiszpania

    Votes: 11 7.9%
  • Argentyna

    Votes: 19 13.6%
  • Portugalia

    Votes: 6 4.3%
  • Belgia

    Votes: 2 1.4%
  • Anglia

    Votes: 4 2.9%
  • Inna drużyna

    Votes: 23 16.4%

  • Total voters
    140
Portugalia,Anglia i Brazylia wygląda najmocniej a jak będzie zobaczy się.

Czemu za bardzo nie wierzę we Francje, bo mam wrażenie że strasznie jadą tylko na Mbappe.
 
A 2014? Sam ich praktycznie do finału dociągnął.
Tak ich do finału dociągnął że nic w fazie pucharowej nie ustrzelił. Tamta Argentyna był mega poukładana to był monolit w defensywie, nie tracili w ogóle bramek. Obecni albicelestes niestety tak pewniej gry w obronie nie prezentują co widać było w meczach z Arabią i Kangurami
 
Tak ich do finału dociągnął że nic w fazie pucharowej nie ustrzelił. Tamta Argentyna był mega poukładana to był monolit w defensywie, nie tracili w ogóle bramek. Obecni albicelestes niestety tak pewniej gry w obronie nie prezentują co widać było w meczach z Arabią i Kangurami
ja wlasnie pamietam bardzo dobrze mundial w 2014 roku bo pracowalem wtedy w niemczech (ale byla fiesta). Nawet nie ma co gadac, ze Argentyna wtedy doszla do finału dzieki messiemu, chociaz wszyscy dobrze grali to bezapelacyjnie byl to najlepszy zawodnik calego turnieju. God mode mial wtedy.
W ogole to był właśnie okres gdzie Messi i Crostiano grali taką piłke, że ja pierdole. Pamietam, ze w hiszpanskiej lidze po ms swiata wlasnie Cristiano wjebał prawie 50 bramek w hiszpanskiej bo chcial pobic rekord messiego no ale niestety sie nie udało.
 
Last edited:
A 2014? Sam ich praktycznie do finału dociągnął.
Tam mieli monolit w obronie i di Maria był w mega formie, od jego zejścia z boiska z powodu urazu Argentyna nie strzeliła już bramki na tym mundialu przez ponad 300 minut. Messi wtedy zagrał świetną fazę grupową, potem już się tak nie wyróżniał.
 

Taktyka ustalana po godzinach

W praktyce wyglądało to tak, że selekcjoner prowadził zajęcia i odprawy, a kreatywni piłkarze w głowach układali swój własny pomysł na grę i rozmawiali o tym między sobą. Przed meczem z Francją "po godzinach" Robert spotykał się z ważnymi zawodnikami, pytał ich o zdanie, dyskutował.

 
Serio? Słabą Argentynę widzisz w finale? Nie można jechać całego turnieju na geniuszu jednego piłkarza.
Tylko że często drużyny rodzą się w trakcie turnieju. Portugalia wygrała euro w 2016 wychodząc z trzeciego miejsca w słabej grupie. Zagrali w finale z Francją, która też grała piach w pierwszych meczach.
Tak ich do finału dociągnął że nic w fazie pucharowej nie ustrzelił. Tamta Argentyna był mega poukładana to był monolit w defensywie, nie tracili w ogóle bramek. Obecni albicelestes niestety tak pewniej gry w obronie nie prezentują co widać było w meczach z Arabią i Kangurami
Argentyna po dwóch kolejkach miała najlepszy współczynnik xG w defensywie na tym turnieju, więc w obronie wcale nie gra tak tragicznie. Co do 2014 to bez Messiego Argentyna nie wyszła by nawet z grupy. W fazie pucharowej Messi zdecydowanie częściej, angażował się w rolę pomocnika, bo ciężko mieli z kreowaniem akcji. Argentyna doszła do finału ale nie grali tam wcale dobrego futbolu.
 
ja wlasnie pamietam bardzo dobrze mundial w 2014 roku bo pracowalem wtedy w niemczech (ale byla fiesta). Nawet nie ma co gadac, ze Argentyna wtedy doszla do finału dzieki messiemu, chociaz wszyscy dobrze grali to bezapelacyjnie byl to najlepszy zawodnik calego turnieju. God mode mial wtedy.
W ogole to był właśnie okres gdzie Messi i Crostiano grali taką piłke, że ja pierdole. Pamietam, ze w hiszpanskiej lidze po ms swiata wlasnie Cristiano wjebał prawie 50 bramek w hiszpanskiej bo chcial pobic rekord messiego no ale niestety sie nie udało.
2013-14 i pierwszy sezon w PSG to zdecydowanie najsłabsze momenty w karierze Leo, przed mundialem 2014 miał ten słynny sezon gdzie się zaczęło człapanie i wymioty w trakcie meczów. Pomyśleć co by było gdyby trafił z formą jak z 2015r.
 
Czekali ponoć fani


nie ma co słuchać, rzecznik grubasa z pewnością go broni
(z pewnością z taką obiektywnością, jak broniłby Brzęczka)

ten Stanowski to czasem nie ten, co dostał pracę po znajomości w wieku 16 lat w PS,
a następnie niektórym piłkarzom (których klub chciał sprzedać jak najdrożej) zawyżał noty będąc obserwatorem meczów
następnie Ci piłkarze byli wysoko w rankingu PS i można się było pochwalić jaka to gwiazda ligi jest (transmisji wtedy nie było, aby zweryfikować nie będącym na stadionie)
tak tylko pytam, nie znam się, przyśniło mi się to
 
FjR2sPKWQAAL_Mx
 

Taktyka ustalana po godzinach

W praktyce wyglądało to tak, że selekcjoner prowadził zajęcia i odprawy, a kreatywni piłkarze w głowach układali swój własny pomysł na grę i rozmawiali o tym między sobą. Przed meczem z Francją "po godzinach" Robert spotykał się z ważnymi zawodnikami, pytał ich o zdanie, dyskutował.
Byłem przekonany, że dokładnie tak było - teraz mam potwierdzenie. Tak samo było za Smudy, pewnie za Fornalika i Brzęczka też, więc proponuję wyjąć kolejnego wuefistę z betonu PZPN-owskich aparatczyków. Wtedy na pewno "narodowy model gry" będą z zazdrością od nas kopiować od Brazylii po Australię...
:Duke3d:
 
Lewy to pudzianowski futbolu- zwykły janusz, aż dziw bierze, że ludzie robią wszystko żeby tego nie zauważyć
dlaczego różnica zdań = kłótnia?

mieli inne zdanie, Lewy zaproponował przeniesienie dyskusji na późniejszy termin i tyle.
ludzie mają różne zdania w rodzinie, w pracy, nie zawsze są to kłótnie.
 
Back
Top