Podwieszony Mistrzostwa Świata w Katarze 2022 - komentarze

Kto zostanie mistrzem świata?

  • Francja

    Votes: 23 16.4%
  • Niemcy

    Votes: 4 2.9%
  • Brazylia

    Votes: 48 34.3%
  • Hiszpania

    Votes: 11 7.9%
  • Argentyna

    Votes: 19 13.6%
  • Portugalia

    Votes: 6 4.3%
  • Belgia

    Votes: 2 1.4%
  • Anglia

    Votes: 4 2.9%
  • Inna drużyna

    Votes: 23 16.4%

  • Total voters
    140
dlaczego różnica zdań = kłótnia?

mieli inne zdanie, Lewy zaproponował przeniesienie dyskusji na późniejszy termin i tyle.
ludzie mają różne zdania w rodzinie, w pracy, nie zawsze są to kłótnie.
Dokładnie tak, jak w kwestii zapomnianego już orzełka na piersi grajków (a własciwie jego usunięcia)- co powiedzial lewy będąc kapitanem, niestety zostaje w pamięci. To jest zwyķły szczurek. Jeśli tego nie rozumiesz to szkoda, że wspierasz takich ziembiewiczów. Jeśli masz wątpliwości, co do zasadności mojej wypowiedzi, sprawdź co robi (bądź nie)- inny uczestnik tejże imprezy- repra Chorwacji po zarządzeniu jej Pana Kapitana Luki Modrica, potem rozważ podejmawanie dalszej interakcji w tej kwestii.
 
Dokładnie tak, jak w kwestii zapomnianego już orzełka na piersi grajków (a własciwie jego usunięcia)- co powiedzial lewy będąc kapitanem, niestety zostaje w pamięci. To jest zwyķły szczurek. Jeśli tego nie rozumiesz to szkoda, że wspierasz takich ziembiewiczów. Jeśli masz wątpliwości, co do zasadności mojej wypowiedzi, sprawdź co robi (bądź nie)- inny uczestnik tejże imprezy- repra Chorwacji po zarządzeniu jej Pana Kapitana Luki Modrica, potem rozważ podejmawanie dalszej interakcji w tej kwestii.
dlaczego mi zarzucasz wspieranie jakiegoś Ziembiewicza, ja nie wiem kto to (nie mam tv)
 


MMA niszczy człowieka nie gorzej niż piłka nożna …

ACAF2E64-2D92-4174-A8A8-5D80B2B3A3BB.png
 
Dzisiaj pierwszy mecz brazyli na tym mundialu. Wszystkie poprzednie to była rozgrzewka, zobaczymy co są tak naprawdę sà warci
 
Chorwaci na razie świetnie grają, nie dali sie zdominować, dobre grają piłką - szacunek
 
Back
Top