Medyczne Patologie (+18, bardzo drastyczne!)

Nazwa forum zobowiązuje więc trochę chorych cohones.
a53464d70b29.jpg
2ff666205df1.jpg
69e431c470b8.jpg
438745c53377.png
de54d25dec89.jpg
474fdc048185.jpg
9470d030698e.jpg
ed951db02052.jpg
57fba140cca8.jpg
76990d5fa8d9.jpg
cb45bd14e461.gif
924b55828c00.jpg
02f3cfab26d8.jpg
fa3d7c133ec7.jpg
 
Tak patrze na ten temat czasem i na prawde ciężkie rzeczy ludzi spotykają.Niektóre tak przejebane ,że nie byłem sobie w stanie nigdy czegoś takiego wyobrazić.Takie choroby jakie tu wrzucasz to na prawde masakra i nikomu nie życze.
 
@kiras ludzie ogólnie nie zdają sobie sprawy z wielu rzeczy. Prosty przykład, przywieżli panią z bólem brzucha wymioty od tygodnia no to do internisty(ja byłem w chirurgii) porobili badania i wyszedł zator kreski, a w między czasie przyszedł gość z zastrzałem w palcu. Nie miałem pacjentów oprócz tej babci którą musieliśmy przyjąć, opisać itp itd a te kutas wpierdala się do gabinetu i z mordą do mnie ,,Kiedy mnie kurwa przyjmiesz" odpowiedziałem mu ,,Jak kurwa znajdę czas, na takiego pojeba". Wyszedł i już go nie widziałem. Babka na ostro do operacji próbujesz ratować jej życie a ten cwel się ciska z jakimś zastrzałem w palcu, Matoł.
 
A mnie ostatnio ładna pani doktor trzy razy pytała czy mam problem z trzymaniem moczu. Przez kręgosłup oczywiście. Nigdy się bardziej przestraszony u lekarza nie czułem:D
 
Paznokieć był, ostatnio było małżeństwo którym się stopiła gałka od pokrywki o 3 w nocy i bali się że się potruli :lol::lol:(to już gdzieś pisałem na forum), pamiętam też laskę którą przyszła o 4 rano do okulisty bo jej tusz do rzęs do oka wpadł :wall::wall::wall:. Dużo jest osób które wzywają pogotowie a jak są u nas to się nie chcą leczyć i wychodzą, więc po chuja wzywa pogotowie. Koledzy z karetek też mają ciekawe historie.
 
Mężczyzna po wypadku drogowym, złamanie miednicy i poważne obrażenia obu nóg. Z tego co wyczytałem to chodzi normalnie.
ja to bym proponowal wrzucanie wiecej tego typu histori tzn przed leczniem i po
 
Pany ja myślę że włosy na głowie to najmniejszy problem, mnie ciekawi czy taki przeszczep po grzybach się przyjmie i się nie spierdzieli.
 
Orientuje się ktoś ile w przybliżeniu może kosztować operacja udrożnienia nosa? Mam skrzywioną przegrodę nosową a do tego po strzaskaniu kości nosowej zapchany nos prawie w 100%. Mam dość oddychania jak karp a na NFZ pewnie będę czekał z 5 lat.
 
Orientuje się ktoś ile w przybliżeniu może kosztować operacja udrożnienia nosa? Mam skrzywioną przegrodę nosową a do tego po strzaskaniu kości nosowej zapchany nos prawie w 100%. Mam dość oddychania jak karp a na NFZ pewnie będę czekał z 5 lat.

Na szybko ok 4-5 koła
 
Back
Top