Mario ,,dociążator'' Pudzianowski - temat zbiorczy

1000028313.jpg
 


Artur jest po poważnej kontuzji, a gość co odklepuje ciosy "bo czasem lepiej odklepać to żadna ujma" będzie go pouczał, że nie wspomnę o tym, że to Artur Gwóźdź zestawił Główkę. Mariusz już odklejka totalna. Niech idzie do tych frików w boksie Natan Marcoń mu przypierdoli i Pudzian będzie klepał w liny.

nic nie rozumiesz, to nie walkę i pasy tu chodzi. Pudzilla ma ochotę na gwoździa w anusie. Dlatego zaczepia na socjalach, chłop jest w rui, dawno nie walczył nie przytulał się.
 
Tak! Zobaczył jego badania, wystawił diagnozę no normalnie kurwa lekarz. W Kanale Sportowym zezłomował go Patryk2703. Nie ma jak handlować jakimś gównem, które jest nieprzebadane.

Ja się spotkałem z opiniami, że przecież Mamed i Pudzian było ustawione, bo jak Pudzian mógł tak przegrać.. przecież klepał ciosy z Timem, klepał ciosy z Grahamem...

Najman jak raz trafił Koksa to nim zachwiało ale Marcina taktyka była zamęczyć niestety sam się dość mocno zmęczył. Pamiętam jego walkę z Saletą na KSW przegrał, bo się zmęczył.
Akurat nie powoływałbym się na Barańskiego. Ten człowiek to największy hipokryta, pomawiacz i pizda w tej społeczności fit influencerów. To ile ten kmiot na grzeszków na swoim koncie jest trudne do policzenia. Gość szydził ze śmierci kilku osób, wymyślał swoje chore teorie które nijak były prawdziwe jak się później okazywało. Śmieć obrażał Polaków na swoich social mediach, potrafił do gościa, który chciał się z nim bić pierdolić o tym, że jego pies rucha mu matkę, a na odpowiedź że matka gościa nie żyje odpowiedzieć "bo była taka zjebana dlatego nie żyje". Ta ludzka kurwa tylko na swoim koncie na YouTube pozuje na ostoję moralności, a jaki jest to nie raz pokazywał choćby na Snapchacie.
 
Akurat nie powoływałbym się na Barańskiego. Ten człowiek to największy hipokryta, pomawiacz i pizda w tej społeczności fit influencerów. To ile ten kmiot na grzeszków na swoim koncie jest trudne do policzenia. Gość szydził ze śmierci kilku osób, wymyślał swoje chore teorie które nijak były prawdziwe jak się później okazywało. Śmieć obrażał Polaków na swoich social mediach, potrafił do gościa, który chciał się z nim bić pierdolić o tym, że jego pies rucha mu matkę, a na odpowiedź że matka gościa nie żyje odpowiedzieć "bo była taka zjebana dlatego nie żyje". Ta ludzka kurwa tylko na swoim koncie na YouTube pozuje na ostoję moralności, a jaki jest to nie raz pokazywał choćby na Snapchacie.
Przejrzałem go na insta i YT: też mówił chyba, że teoria Darwina to farmazon.
W tym świecie siłaczy znaleźć kogoś normalnego to jak szukać igły w sianie, to już w sportach walki łatwiej.
Chociaż pamiętam reakcje Słodkiewicza i Karwata na aferę z Burneika: oj tam oj tam. Robert nie miał nic złego na myśli. Jakby mówił, że robił formę na kurczaku to ludzie też by się czepiali.
Brak przyzwoitości...
Zresztą kto by chciał wyglądać tak jak on...
 
Brzmi jak ten chuj do szczania cwelony zielony
Podobny poziom, tylko nie kojarzę żeby zielony robił akcje typu nagrywanie filmiku oczerniającego niewinnego człowieka i jego córkę ze zmodulowanym głosem. Na Facebooku istniała i istnieje grupa wyśmiewająca tego kmiota i on sobie ubzdurał, że znalazł założyciela grupy. Nagrał filmik gdzie pokazał na bank jego twarz, nie pamiętam czy córki, ale córkę posądzał o bycie dziwką. Rozszyfrowano jego głos na tej grupie, ale czywiście śmieć nie przyznał się bo jest najzwyklejszą pizdą.
 
Back
Top