Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Note: This feature may not be available in some browsers.
Magda SoszyńskaView attachment 133624A tutaj Purpur w najbardziej traumatycznej scenie w " Tańcu z pedałami " gwiazdami , musiał kobietę pocałować , podobno po tym tydzień pestkami z czereśni pluł .... View attachment 133625
. kochałem się w niej za dzieciaka jak taniec z gwiazdami był na topie i wszyscy to oglądaliAle to nie u Mariusza takie małe chłopiska na zdjęciu, u Mariusza nie...Trochę jak tu:
View attachment 133689

Pudz ma chyba jakaś zadrę do Bielenika.
bo Bieleninik to mały chłop,poniżej 90kg, dla Mariusza taki to prawie jak baba feeeeePudz ma chyba jakaś zadrę do Bielenika.
bo Bieleninik to mały chłop,poniżej 90kg, dla Mariusza taki to prawie jak baba feeeee
bydło oczywiście oburzone że wyrok wysoki jebany motłochCzytałem, że kiedyś po jakichś zawodach był mini afterek u Maria i Irek wziął plastikowy kubeczek i nazrywał sobie garstkę czereśni. Pudz ponoć strasznie się wkurwił, głównie o ten kubek plastikowy, bo przy zmywaniu naczyń brakowało mu jednego. Purpurowy pyton zrobił się strasznie podejrzliwy a jego głównym obiektem podejrzeń był obecny na tej imprezie Sławek Toczek. Co zrobił Marian? Przybrał jego imię i przebrał się za księdza, ale w pewnym momencie wszystko wymknęło się spod kontroli, bo nieograniczony dostęp do młodych chłopców zrobił spustoszenie w nasterydowanej głowie byłego strongmana. Szybko okazało się też, że rzekomy ksiądz Sławomir ma na imię Mariusz.
View attachment 133695
A do tego podkradał pieniądze wrzucane na tacę przez parafian...
![]()

Irek i te jego telegry. Boże jaka to była kopalnia beki.
Zapowiadał też walki na legendarnej pierwszej gali MMA Attack. Jak sobie teraz pomyślę co nowi właściciele zrobili z tej marki to aż przykro.Irek i te jego telegry. Boże jaka to była kopalnia beki.
MMA Attack też było niezłe. Jakim cudem ktoś wydał tyle kasy na te gale i myślał, że mu się zwróci...Zapowiadał też walki na legendarnej pierwszej gali MMA Attack. Jak sobie teraz pomyślę co nowi właściciele zrobili z tej marki to aż przykro.
jedna frikowa walka na takiej rozpisce to nie było nic złego w tamtych czasach.MMA Attack też było niezłe. Jakim cudem ktoś wydał tyle kasy na te gale i myślał, że mu się zwróci...
Jeszcze jak mnie rozbawił ten Niepełnosprawny Koksu, chłop męczący się chodzeniem, tak przerośnięty, że praktycznie gardy nie może trzymać.
I Najman ośmieszający Ksw. Sportowcem jest on fatalnym, ale IQ ma wyższe od wielu zawodników Ksw bo wyśmiał te zapisy umowne i wystąpił na Mma Attack. Boże te groźby El Kelnero i ile tam Najman zapłacił kary? Nawet do sądu nie poszli...
Te walki freakowe były potrzebne aby w ogóle ograniczyć straty, bo całe gale były cholernie mocne, chociaż bardzo zabawna była ta walka. Walki tego Niepełnosprawnego Koksa to mogę w nieskończoność oglądać. Taka czysta definicja freaka (niektórzy jeszcze go cyrkowcem nazywali, ale ci siłacze z początków cyrku to był kompletnie inny poziom, wyższy).jedna frikowa walka na takiej rozpisce to nie było nic złego w tamtych czasach.
Np. Mma Attack 3:
Główna karta (Polsat):
Open.: Robert Burneika (1-0) vs. Dawid Ozdoba (0-0)
Open.: Damian Grabowski (16-1) vs. Stav Economou (14-2-1)
84 kg.: Tomasz Drwal (19-4-1) vs. Wes Swofford (8-3)
84 kg.: Krzysztof Jotko (12-0) vs. Bojan Velickovic (8-1)
Główna karta (Polsat Sport):
93 kg.: Michał Fijałka (8-3) vs. Karol Celiński (10-4)
70 kg.: Piotr Hallmann (11-1) vs. Juha-Pekka Vainikainen (20-6-1)
61 kg.: Marcin Lasota (6-0) vs. Tymoteusz Świątek (10-0)
84 kg.: Livio Victoriano (3-1) vs. Oskar Piechota (2-0)
Pozostałe:
77 kg.: Arkadiusz Żaba (8-3) vs. Damian Milewski (1-1)
61 kg.: Agnieszka Niedźwiedź (2-0) vs. Klaudia Apenit (1-1)
66 kg.: Damian Pronobis (1-2) vs. Bartłomiej Kurczewski (4-2)
Śp. Dawid Ozdoba mu ładnie twarz rozkwasił. Niestety walka.była mega nudna i dostał DQTe walki freakowe były potrzebne aby w ogóle ograniczyć straty, bo całe gale były cholernie mocne, chociaż bardzo zabawna była ta walka. Walki tego Niepełnosprawnego Koksa to mogę w nieskończoność oglądać. Taka czysta definicja freaka (niektórzy jeszcze go cyrkowcem nazywali, ale ci siłacze z początków cyrku to był kompletnie inny poziom, wyższy).
W tamtym okresie dużo ludzi myślało, że skoro Ksw się udało to sami wejdą z mocnym startem do Mma, pierwsze gale na stratach aby zaznaczyć pozycje na rynku i później jakoś się uda.
Dłużej działa obecnie tylko Ksw, FEN i Babilon. Reszta odleciała.
Te mięśnie to nie tylko w walce mu przeszkadzają :)Śp. Dawid Ozdoba mu ładnie twarz rozkwasił. Niestety walka.była mega nudna i dostał DQ
Ale co mu o połowę lżejszy Ozdoba rozwalił twarz to jego. Burneika to definicja niepełnosprawnego ruchowo osiłka.
Tak! Zobaczył jego badania, wystawił diagnozę no normalnie kurwa lekarz. W Kanale Sportowym zezłomował go Patryk2703. Nie ma jak handlować jakimś gównem, które jest nieprzebadane.Te mięśnie to nie tylko w walce mu przeszkadzają :)
Kiedyś były nawet pomysły aby kulturystyka była sportem olimpijskim, ale nie. To jest jeden z najgorszych sportów. Niemal męska odpowiedź na anoreksję.
Ozdoba gdyby miał może lepszego trenera i z rok potrenował to może by z nim wygrał. Trochę się bał i nie miał zbytnio taktyki, ale ja uwielbiam te walki mały vs duży. Boże jaki miałem ubaw jak znajomi gadali, że Pudzian zabije Mameda, skoro nawet Materla został ośmieszony xd
Ale z Najmanem Niepełnosprawny Koksu wygrał co było kompromitacja jak bokser może przegrać z kimś takim. To już był korony dowód na to, że Najman nie jest nawet sportowcem amatorem.
Później jeszcze Koksu walczył na freakowej gali: podskoczył i nie mógł chodzić i zaczął gadać głupoty gadać w Kanale Sportowym odnośnie tego swojego sklepu za co musieli skasować wszystkie filmiki z nim.
A pamiętacie ten filmik jak pojechał do Abusa i zaczął mu rozpisywać plan treningowy i dietę? Boże to był taki kosmos. Ah ci trenerzy personalni i ich odpowiedzialność zawodowa, kompetencje. Stary dylemat czy to powinien być zawód regulowany czy nie...
Całkowicie niegroźne, jeszcze ten Borek, który wpierdolił swojego znajomego na minę tego Jakuba Chyckiego, który później tłumaczył jak Borek go źle zrozumiał. Ten Burneika to po prostu zły człowiek, Deportować na Litwę...Nie ma jak handlować jakimś gównem, które jest nieprzebadane.
Ogólnie kulturyści kojarzą mi się z reklamą scamów. Słodkiewicz, Burneika i inni...Całkowicie niegroźne, jeszcze ten Borek, który wpierdolił swojego znajomego na minę tego Jakuba Chyckiego, który później tłumaczył jak Borek go źle zrozumiał. Ten Burneika to po prostu zły człowiek, Deportować na Litwę...
I w ogóle ten kozacki argument Koksa: na mnie działa, albo ,,osiągniesz tyle co ja to pogadamy".
Znam te sztuczki retoryczne z kołczingu. Jeśli ktoś stosuje argument,,u mnie działa" na dziwne teorie to oznacza, że te jego plany treningowe na jego stronie mogą być nic nie warte, jest kiepskim trenerem...
Z tymi influencerami sportowymi to jest trochę jak z tymi kołczami. Tylko ci drudzy mają ograniczenia prawne i dopisują ,,to nie porada inwestycyjna", obchodzą to prawo, ale masz oficjalna listę ludzi, którzy zdali egzamin na doradcę inwestycyjnego, mają odpowiedzialność karną i sporo kołczy tam nie ma.
Czy powinno być coś podobnego odnośnie trenerów personalnych to nie wiem, ale obecna sytuacja, gdzie na wielu siłowniach nie ma nawet człowieka, który jest w stanie udzielić pierwszej pomocy, albo zacheca się początkujących do małpiego chwytu...
Tylko znowu znam branże, gdzie te certyfikaty i licencję zamieniły się w maszynkę do robienia pieniędzy. Złożony temat.
Chyba zdenerwował wtedy tym samego Różala.Oo i Omen Tymek Świątek. Ten to miał twarzogarde, ale charakter nieustępliwy. Coś kojarzę jakąś aferę że zabił kocięta?
Oo i Omen Tymek Świątek. Ten to miał twarzogarde, ale charakter nieustępliwy. Coś kojarzę jakąś aferę że zabił kocięta?
A to nie ten co wsadzil kota do grilla i nagral filmik?Chyba zdenerwował wtedy tym samego Różala.
A to nie ten co wsadzil kota do grilla i nagral filmik?
Są równi i równiejsi.Zerhouni zabił kangura i nic mu nie zrobili