Mamed Khalidov odmawia wywiadów dla mmarocks.pl

Fresh

UFC
Featherweight
Jak poinformował Defthomas w temacie Newsy MMA Userów najlepszy polski zawodnik mma odmawia udzielania wywiadów dziennikarzom największego w Polsce portalu poświęconego tematyce mma. Powodem takiego zachowania są komentarze userów na temat tego zawodnika. Wileka to szkoda że taka sytuacja spotkała portal który tak dba o fachowość, merytoryczność wypowiedz i zawsze reaguje na niekulturalne wpisy kierowne w strone zawodników. Proszę o kulturalne wpisy i powsiągnięcie jezyków.


Poniżej cytay z wypowiedzi Defthomasa :

Spytalibyśmy się Mameda ale dwa razy odmówił nam wywiadu.



Nie dał nam wywiadu ze względu na komentarze na stronie



Szczerze to zawsze myślałem że robiliśmy wszystko jak należy, chamskie wpisy były usuwane, ale te które krytykowały go nie, i nie będą bo nie jest święta krowa i mimo wysokiej klasy sportowej podejmuje decyzje które dzielą fanów mma w Polsce.
 
Mamed nie osmieszaj się juz tak urosłeś że nawet skrytykować cię nie mozna, przecież na forum nikt cię nie obraża.
 
Widzę, że zacząłem bronić obiektywizmu zbyt późno. No, ale szczerze mówiąc w większość dyskusji, marudzenia nie chce mi się już nawet wchodzić na forum...Taki naród, Mamed też już powinien to wiedzieć jak tak się urządził u nas.



Szkoda, bo trochę to uwłacza portalowi ostatecznie...
 
jak bóg da, to mamed znów zacznie udzielać wywiadów dla mmarocks =(
 
Nie przejmuje mnie to szczególnie, bo od pewnego czasu nie oglądam wywiadów z Mamedem, ponieważ w przeciwieństwie do jego walk są niezwykle przewidywalne i nudne.
 
Ja moge odpowiedzieć za niego.



-Melvin dziękuję że przyjechałes do Polski,



-Jest świetnym zawodnikiem, zaszczytem było dla mnie walczyć z nim,



-Jak Bóg da zawalcze na KSW 25,



-Jak Bóg da, i obędzie sie bez urazów to zamierzam zawalczyć jeszcze 2 razy w tym roku,



-Jak Bóg da.



-Dzieki.
 
Tu już nie wystarczy jeden Snickers, na takie gwiazdorzenie potrzebujemy całej zgrzewki! Ogarnij się Mamedzie wielki!
 
Rozumiem, ze ten temat i wasze wypowiedzi maja dowodzic braku jakiejkowiek racji po stronie Mameda w zwiazku z jego decyzja? Jeszcze wam sie te suchary o snikersach nie znudzily?
 
Bezsensowny ruch Mameda, na forum jest krytyka, są i pochwały, inaczej nie będzie, to dotyczy wszystkich ludzi, o których ktoś chce cokolwiek napisać. Szkoda, że taki fajny zawodnik (i człowiek) spieprzy sobie relacje z kibicami.
 
Szkoda. Myślałem, że Mamed ma w nosie czy się komuś podoba to co robi, czy nie. Z jednej strony to zrozumiałe, iż w końcu się wkurzył na to, że każdy mu zagląda do portfela i decyduje, gdzie ma się bić jeśli jest "wartościowym zawodnikiem" i ma ambicje. Z drugiej - to nie wina portalu, że ma też takich czytelników.
 
o proszę, nie wiedziałem, że taki bad blood na lini Mamed - MMARocks się zrobił.



słabo trochę, że portal cierpi przez komentarze urzytkowników (mimo wszystko w większości jednak podchodzące pod uzasadnioną krytykę)
 
@malinowsky Dokładnie, i tak wiadomo jak wyglądałby wywiad z nim. :-) Jeszcze powinien zostać usunięty z rankingu 84, ponieważ od kilku walk już nie walczył w tym limicie.
 
To za co dziękowaliście Pudzianowi w kwestii MMA przejął teraz Mamed. Źle? On przynajmniej umie walczyć i wywodzi się ze sportów walki. Ambicje sportowe...gdyby ich nie miał to by przestał walczyć. Ambicje są, ale nie wbrew kalkulacjom, które sobie zrobił. Nie byłby ambitny to hasło o UFC w ogóle by nie padło. Osobiście myślałem, że nigdy nie padnie, a jednak się zdarzyło, że faktycznie chciał. Nie spodziewał się, że UFC tak "słabo" go z kolei będzie chciało, a skoro tu ma większe pieniądze i możliwości to został. No i robi dobrą grę dla polskiego MMA w dalszym ciągu. Nie cenicie go jako zawodnika, jego ambicji? To doceńcie go za to za co zaczęto doceniać Pudziana w kwestii MMA, ale nie widźcie jedynie ciemnej strony, bo wychodzicie na ogórków w rozumowaniu sytuacji i świata też.
 
Widocznie bardziej smakują im suchary niż Mamedowi Snickersy:-)



A tak na poważnie nie rozumiem troche tej decyzji Mameda. Przecież to nie Rocksi go obrażają.
 
trzeba sie zlozyc i wyslac Mamedowi troche snickersow bo juz z tym gwiazdorzeniem przesadza
 
@lemmy



Relacji sobie nie spieprzy... bo fanów to on ma na Fejsbuku którego nie obsługuje... a mmarocks to mały pierwiastek ludzi jeśli chodzi o skale jego fanów.....
 
P.S. A tego hejtu na religijność Mameda to nigdy nie zrozumiem. Bardziej denerwuje ludzi pobożność i skromność Chalidowa niż wulgarność i (niekiedy) brak rozwagi w wypowiedziach Różala. Dziwne.
 
Czy ktoś to widzi czy nie tu merytorycznie na forum się robi taki Onet. Ciągle marudzenie i faworyzowanie nieobiektywne jakichś wydarzeń. Szkoda gadać, no i do takich efektów doszło.
 
y03ccjae2fig.jpg
 
B2k tu nie chodzi o obiektywizm.. tylko jak Mamed mówi A a robi B no to o czym to świadczy?
 
Widzę nie przebiję się...więc ponownie umykam i pozostawiam to zainteresowanym ;)



Dopie**lacie się do niego jakby Wam z domu coś zajumał. To jest tylko zawodnik, plus, że to on gwiazdzorzy, a nie kolejny freak z ekranu musi debiutować na ringu. Chcieliśmy by MMA było popularne, by to zawodnicy przyciągali ludzi, a teraz najeżdzanie na to co się chciało... Weź tu kur..dogodź polskim fanom ;)



Powiedział A, chce się zmierzyć, ale jeśli się okazało, że UFC płaci mało w porównaniu do KSW? Tu ma możliwość zagrania w reklamie, bycia w programie, zagrania w serialu i robienia dobrej gry dla polskiego MMA na naszym podwórku, zamiast pozostawiać tą rolę wciąż np Pudzianowi. Ja nie widzę w tym nic o co miałbym się wkur*iać jako fan. Mogę mieć niedosyt, że nie zmierzy się z tymi, z którymi powinien, ale i UFC powinno mu zaoferować więcej, bo jest tego wart. Problem w tym, że dla KSW i tak wart będzie zawsze znacznie więcej. No, ale to nie nasz problem, a i dla Mameda to raczej problem nie jest...
 
Całkowicie zgadzam się z B2k, nic więcej dopowiadać nie chcę, bo ilość przygłupich tekstów i tak zasili forum o kilkanaście nowych stron
 
Back
Top