Mamed Khalidov, co dalej?

Mamed nie wytrzymal ze walczyl przed Pudzianem i jednak chce do UFC? ;)



Serio - tak mi sie to skojarzylo jak dostal tego przeblysku po walce ;)
 
"Serio - tak mi sie to skojarzylo jak dostal tego przeblysku po walce ;)"



mówił także przed walką
 
deklaracją po walce, sporo zyska, po pierwse kawule beda mieli cisnienie od jego ulubionym nie hardkorowych fanow, aby mamedziak sie tam znalazl, po drugie ludzie uslyszeli o ufc i zapewne wiecej osób właczy orange sport o 4 rano, by go obejrzec



swoja droga orange sport sporo zyska na transmisji gal z chalidovem
 
"i zapewne wiecej osób właczy orange sport o 4 rano, by go obejrzec"



co do tego nie bylbym przekonany. . . no chyba, ze akurat na danej rozpisce mialby mamed walczyc ;]
 
Jeśli Mamed miałby walczyć to pewnie tak, w innym wypadku nie. Na boks ludzie w nocy nie wstają gdy nie walczy Adamek albo Diablo a co tu dopiero mówić o UFC,które jest dla nich całkowicie egzotyczne. UFC kojarzą pewnue jedynie z trailerów KSW
 
Boję się, że Kawulskiemu i Lewandowskiemu celowo nie będzie zależeć na wynegocjowaniu dobrych sum dla Mameda, żeby tylko on sam nie chciał wyjeżdzać.
 
mam nadzieje, ze nie wiem jego trener czy ktos tam bedzie bacznie pilnowal wszystkiego, zeby nie bylo lipy. . . w sumie zdecydowanie mniej spekulacji itp byloby gdyby mamed mial menadzerow z niezwiazanych bezposrednio z ksw



btw. wszedlem na tweetera danki, ale nie widze tam zadnych wpisow apropo mameda waszych :P
 
@Yagiel



Ma w zupełności rację żaden przysłowiowy wąs nie będzie zarywał nocy ze względu na Mameda za oceanem w UFC to może być jakaś karta przetargowa dla duetu K&L
 
Boję się, że Kawulskiemu i Lewandowskiemu celowo nie będzie zależeć na wynegocjowaniu dobrych sum dla Mameda, żeby tylko on sam nie chciał wyjeżdzać.


też się tego obawiam,Mamed na serio jest w strasznej sytuacji.O kontrakt UFC mają walczyć włościciiele federacji w ktorej jest gwiazdą...
 
@ zoom i nie zobaczysz, póki Danka nie będzie śledził delikwentów również (oczywiście tweety od naszych dochodzą do niego, ale czy Danka je czyta...? ? Znasz odpowiedź :-))
 
Mamed powinien zmienić managerów skoro ci wyżej stawiają interes federacji od interesu swojego klijenta. Zresztą to od początku był poroniony pomysł, żeby manager był jednocześnie pracodawcą.
 
Rywale poza UFC dla Mameda sa, tylko ze nie chca z nim walczyc a to jest problem. Godni przeciwnicy to:



- Thales Leites (raz juz sie wymigal, podobno nie chce walczyc z Mamedem)



- Patrick Cote (chce walczyc, ale nie z Mamedem)



- Alexander Shlemenko (byc moze to by sie udalo zorganizowac, jak wyleczy kontuzje)



- Jorge Santiago (watpie, ze bedzie chcial. on chce wrocic do ufc, wiec walka z mamedem mu w tym moze przeszkodzic)



- Anthony Johnson (jak wygra z Branchem to bylaby genialna propozycja dla Mameda)



- Jake Rosholt (solidna firma, pamietam jego walke z Lebenem)



Daje nam to 6 potencjalnych przeciwnikow spoza ZUFFA dla Mameda, ktorzy mogliby wygrac wlasnie z Mamedem.
 
http://trenuje24.pl/forum/viewtopic.php?f=22&t=1717&p=17204#p17204 Znalazłem przypadkiem coś takiego
 
@pwn



Nie sugeruj się tym, zerżnięte ze Sportfana. Te portale szukają tylko sensacji.
 
@szady



No masz racje, dzisiaj wolne, niedawno wstałem, to jeszcze mózg zdrowo nie myśli :-)
 
Dla Mameda jest jeszcze jedna ciekawa opcja poza Zuffą - wygrany z pojedynku Johnson - Branch. Walka z takim zawodnikiem by nam pokazała realne możliwości Mameda.
 
Dla Mameda jest kilka różnych opcji po za Zuffą,ale ostatnia gala pokazała,że KSW nie jest w stanie ich załatwić,z różnych powodów.Głównie chodzi o to,że Mamed jest zbyt dużym zagrożeniem dla topowych zawodników którzy chcą dostać się do UFC.
 
Puścicie Mameda do UFC?



- Należałoby o to zapytać Mameda. Jeśli ktokolwiek załatwi mu walkę w UFC, nie będziemy go powstrzymywać. Chcemy tylko, aby był świadomy, co straciłby tutaj. To jest jego życiowa decyzja. Jeżeli tak się stanie, nam będzie go bardzo brakowało. Niestety nie da się jednocześnie walczyć w KSW i UFC.



Wywiad z Martinem dla WP
 
jakiś prawdziwymanager dla Mameda i będzie dobrze... nie wierzyłem w konflikt 'interesów' do dziś...
 
Jeszcze pewnie nie zaczęły się negocjacje tak na dobre, a Wy już chcecie żeby Mamed zmienił menadżerów. Poczekajcie na rozwój wypadków.
 
zobacz co wkleil def, jesli powiedzial tak slowo w slowo to chyba nie ma innej opcji, jak zmiana managera. wiem, ze to wp, ale czasami cos tam zgodnego z prawda przytaczaja
 
Poczekam z pierwszym osądem w sprawie Mameda na wywiad z jednym z szefów po gali, wolę żeby był z Lewandowskim.
 
Po ostatnich wypowiedziach Lewandowskiego należy dojść do wniosku, że Mamed spłatał figla właścicielom federacji poprzez oficjalne wyrażenie chęci stoczenia pojedynków za oceanem. Wygląda na to, że do tej pory Mamed wypluwał na wizji słowa wciśnięte mu w usta, a jakiekolwiek mało stanowcze wyrażanie chęci walki w UFC w mediach mniej popularnych nie było traktowane bardzo poważnie i nie przywiązywano do tego większej wagi.
Ponadto, powyższe stwierdzenie Lewandowskiego należy traktować jak "medialne" zerwanie umowy.
Manager działa ewidentnie na niekorzyść swojego zawodnika.
 
jajczarz ja pisze na postawie tego co wiem, a ludzi rozsadnych z mmarocks uwazam za w miare wiarygodne zrodlo, nie ciskaj sie
 
Back
Top