Mamed Khalidov, co dalej?

To ja mam pytanie od czego jest wkońcu Martin jak nie od załatwiania takich spraw?
 
'Mamed ewidetnie podpalił podest KSW ognia jeszcze nie widać ale już jest DYM !
Wieżycie że freak fight Pudzian + XXX i inni zawodnicy KSW team pociągną tą machinę dalej(bez Mameda)
 
Nie ciskam się, tylko wydaje mi sie, że 4 posty pod rząd mówiące jednym głosem, że menadżera trza zmienić w momencie gdy tak naprawde nic nie wiadomo dla mnie jest lekkim nadużyciem.
 
jeszcze niedawno pisano, że nikt Mameda nie zna a teraz martwią się czy bez Mameda ktoś obejrzy gale:D



no cóż, to cena popularyzacji
 
Nie można całe życie jechać na 2 zawodnikach. KSW 18 udowodniło,że można trafić do ludzi. Do tego KSW ma teraz nowego mistrza,który ostatnią walkę na pewno zrobił ogromne wrażenie na Polakach. Będzie dobrze:)
 
A pan Mazur na wp najzwyczajniej nakłamał...Zgadzam się z jajcarzem i czekam na wywiad na mmarocks.
 
Ludzie, dajcie spokój z tym wp - drugi pudelek się z tego portalu robi. W głównym newsie sportowym dnia rozważają walkę Pudziana z Koksem :-)
 
No i ucichło... Były już te rozmowy Mameda z K&L?? Bo nie wiem czy to miało być w ten wtorek czy w przyszły...
 
dzis escobar robi/robil wywiad z lewandowskim wiec pewnie nie omieszka go o to zapytac dosc porzadnie ;]
 
Już się nie moge doczekać kiedy siedząc w ciemnym pokoju oglądając UFC o 2 rano zobacze Mameda wychodzącego do octagonu przy Eto kavkaz :)
 
Nie chcę sobie wyobrażać scenariusza, gdy za niedługo pojawi się wywiad z Martinem i ten powie, że Mamed po głębszym zastanowieniu rozmyślił się co do UFC. :-)
 
tfu, tfu, tfu :-)



mam nadzieje (tak jak wspomnialem wczesniej), ze escobar pociagnie ten temat w wywiadzie
 
@zoom



Dobrze by było, gdyby Escobar przeprowadził wywiad po rozmowie Mameda z menadżerami, bo inaczej niczego nowego się nie dowiemy.
 
wywiad byl dzis, a rozmowa 'wychowawcza' chyba we wtorek lub srode(?) miala sie odbyc wiec powinno byc cos wiadomo ;]
 
Właśnie miało być na odwrót :) Rozmowa - czwartek, a wywiad - wtorek, środa, z tym, że wywiad się przesunął w czasie i wyszło, że dzisiaj była (będzie?) i "rozmowa wychowawcza" i wywiad. :)
 
no to moze i tak :D



w takim razie licze, ze escobar dotarl juz po spotkaniu k&l z mamedem
 
W dniu z mistrzem był pokazany jego syn, ale z tego co sobie przypominam to nie ten, który był z żoną Mameda na gali.
 
Back
Top