Mamed Khalidov, co dalej?

mam nadzieje, ze nie bedzie poslizgu i wywiad z lewandowskim bedzie dzis?



(pewnie czekacie do 20 az wroce z pracy) :-)
 
Escobar pisał, że dziś, ale wiesz.. Wczoraj pisał, że wczoraj. W niedzielę pisał, że wtorek, środa. :)
 
Mam nadzieje, że zarwę nie jedną nockę, żeby zobaczyć mameda lejącego gwiazdy UFC ;-)
 
notka z wp: http://sport.wp.pl/kat,60960,title,Sa-wstepne-decyzje-ws-Khalidova-i-UFC,wid,14500072,wiadomosc.html?ticaid=1e78b
 
Czyli tak jak się obawiałem. Kawul i Lewandowski chcą go trzymać. Będą chcieli przebić ofertę UFC.
 
Oj tam oj tam. Niech go puszczą na 3 walki. Wygra z Lebenem, Sonnonem i Pająkiem na koniec i może wracać ;-)
 
A ja się zastanawiałem, dlaczego tak długo nie ma wywiadu... Wstępne decyzje ws. Khalidova i UFC "tylko w WP!"
 
@szady



akurat to, ze beda chcieli przebic oferte UFC bylo do przewidzenia od poczatku :)



najwieksza niewiadoma jest to, ile zaoferuje UFC i co na to Mamed. oby oferta Dany byla wystarczajaco kuszaca, aby Mamed tam zawalczyl. a wtedy tylko czekac na kolejne zwyciestwa! :)
 
@mrfreakz



i oby managerowie Mameda spróbowali się potargować z Joe Silvą, a nie przystać na pierwszą wersję. ;)
 
wiesz, akurat targowanie sie z nim nie bedzie im na reke, bo potem beda musieli jeszcze wiecej wyplacic, zeby przekonac Mameda, zeby zostal :) chociaz mam nadzieje, ze uczciwie podejda do tej sprawy :)



kurde, gdzie ten wywiad?! :P
 
Jak napisałem wyżej, wp pisze otwarcie, że nowinki o Mamedzie tylko u nich. KSW z tego, co pamiętam miało umowę z wp.pl. Stąd Rocksy mogą mieć chwilowy zakaz publikacji wywiadu. Ale to tylko moje teorie spiskowe, chociaż trochę realne. :)
 
Przydałby się wywiad, bo później wychodzę na browarka a wolę na trzeźwo obejrzeć.
 
Nie no ja tam wierze, ze dzis wrzuca jednak ten wywiad :) Bardzo chetnie bym posluchal jakies dluzszej wypowiedzi na ten temat..
 
Pamiętajmy, że to tylko WP. Mogli przepisać słowa właścicieli KSW tak samo dokładnie jak w "wywiadzie" tuż po gali ;)
 
Ja myślę, że jak by te negocjacje nie przebiegały to wartość sportowa tego przejścia jest znacznie wyżej niż jakiekolwiek pieniądze. Co wy z tymi pieniędzmi?? Kawul to samo, oferta, postaramy się przebić itd. I co da takie przebijanie oferty z ich punktu widzenia? Trzeba szukać nowych zawodników, a rynek się rozrasta i będzie z czego wybierać w przyszłości. Z drugiej strony zarządzanie menadżerskie przez KSW takim zawodnikiem jest niedorzeczne. To tak jakby w polskiej lidze PZPN miał swoją drużynę. Normalną koleją rzeczą są transfery czy do lepszego klubu czy w tym przypadku do lepszej federacji. Kto nie ryzykuje, nie pije szampana. Tak o tych zarobkach nadajecie, UFC nie robi tajemnic z zarobków i można orientacyjnie wyliczyć wartość początkową Mameda w tej federacji.



Piniondze to nie wszystko!!



Ja bym się nie zastanawiał ani minuty.
 
Jak tak sobie przypomnę te wszystkie wywiady po KSW 19, to z jaką determinacją Mamed chce pójść do UFC - jednak widzę duże szanse, że przyjmie propozycję Joe Silvy, choćby początkowo finansowo wyglądała gorzej od tego, co może zaoferować mu KSW. Sportowy duch weźmie górę. Bo nie wierzę w to, że UFC nie chciałoby mieć Chalidowa w swoich szeregach.
 
@up



z pewnością dla UFC byłby to świetny nabytek. w pierwszej 20. według fightmatrixa jest tylko dwóch zawodników poza UFC/Strikeforce - Mamed (numer 10.) i Shlemenko (numer 19.).. UFC po prostu musi go wziąć! :)
 
Mamed by se z Pudzianem nie poradzil a go ciagnie do ufc niech pierw pokona prawdziwego championa w polsce Pudziana nie oszukujmy sie mozecie kpic z Pudziana ale jest najsilniejszy a teraz jak trenuje i kondycje ma lepsza to juz jest najlepszy





haha taki komentarz dojrzałem pod tą notką o Mamedzie na wp:-)
 
Uważacie, że Polsat jest w stanie zablokować Mameda? Dla mnie to co najmniej śmieszne.
 
Aż się nie mogę doczekać gdy powiem "a nie mówiłem".



Jeśli Mamed zdecyduje się pójść za kasą(sic!) i wybierze KSW, straci w oczach fanów wszystko.
 
Yagiel co to jest SzSz?:D



EDIT: @down zorientowałem się zanim napisałeś... Pierwsze pisze a potem mysle :P
 
Mam na myśłi to,że problem tkwi raczej w Polsacie,który ma podobno moc prawną aby zablokować Mameda w KSW. Strona Mameda podaje informacje,że w poniedziałek Mamed pozna stronę UFC.



cbkrzysz - Szklana Szczęka Szoł :)
 
Panowie KSW czyli Kup Sobie Walke nie pozwoli Mamedowi na UFC.Widac po wypowiedziach, ze my damy mu wiecej. Duet mowi nie ma sensu leciec do UFC tu ma piekne walki z kim ? emerytami to co oni robia z Pudzianem i tym cyrkowcem co klepie co walke TO NIE WRESTLING WWF nazwa KSW jest adekwatna KUP SOBIE WALKE pozdrawiam wspanialy duet
 
Mam na myśłi to,że problem tkwi raczej w Polsacie,który ma podobno moc prawną aby zablokować Mameda w KSW. Strona Mameda podaje informacje,że w poniedziałek Mamed pozna stronę UFC.


damn, słuchałem w robocie i umkneło mi widocznie to, ale nie wydaje mi się to być możliwe. Co ma polsat do kontraktu Mameda? Czeczen jest zawodnikiem KSW nie Polsatu.







wtf? typ powyżej mnie ma kategorię pro troll? ;) mistrzostwo, chylę czoła Panowie Modowie ;)
 
Na razie to nic nie jest jeszcze przesądzone ani potwierdzone. Jest taka plotka z dość wiarygodnego źródła, ale wstrzymajcie się wszyscy aż będzie wiadomo coś więcej. Dzisiaj będę zgłębiał temat.


Słowa Escobara na temat blokowania Mameda przez Polsat



edit:



Pro troll :-)
 
Co ma polsat do kontraktu Mameda? Czeczen jest zawodnikiem KSW nie Polsatu.


No właśnie, podobno ma dużo a sam kontrakt Mameda jest skonstruowany inaczej niż np Cipka czy Janka ( tak gdzieś pisał chyba Escobar)



Choć zarówno jak i storna Mameda, jak i sam Mamed wczoraj na żywo, są dość przekonani,że do transferu dojdzie:)



Pro Troll miażdży :) Ale to prowokator - wczoraj wstawił ten sam post. Albo faktycznie jest to pro troll :D
 
Back
Top