Mamed - czyzby na razie jednak KSW?

Z jednej strony zapowiadany koniec SF smuci - akurat dywizja średnia ciągle była tam dość głęboka i mocna, a Mamed rzucony na głęboką wodę miałby najmocniejszych rywali w swojej karierze.



Z drugiej strony zawsze istnieje złudna nadzieja, ze wyeliminowanie półśrodka w postaci SF przybliży go trochę do UFC. Bardziej realna jest wersja "Widzisz Mamed, na co Ci ta Ameryka, jeszcze pieniędzy byś nie dostał za walkę, źle Ci tutaj", ale pewna nadzieja pozostanie.
 
Ja patrzę na to z innej strony. Będąc na miejscu Mameda, również wolałbym nie dostawać po głowie w UFC (a na pewno znajdzie się tam kilku mocniejszych od niego) tylko bić wszystkich w KSW za całkiem dobre pieniądze, być lokalną gwiazdą i zbierać bardzo dobrą kasę od reklamodowców.



Dla Was to widowisko, a dla niego pieniądze, zdrowie...życie po prostu.
 
szkoda ze zwyciezyla kasa, ale z drugiej strony bylo ryzyko ze nie poradzi sobie w ufc podobnie jak lombard w pierwszej walce wiec jego decyzja jest zrozumiala.



tak czy inaczej dostal fajnego rywala na ksw21 i mysle ze z manhoefem jest nawet ryzyko porazki mameda
 
Teraz sobie to wszystko przeczytajcie i zobaczcie jaki hejt na zawodnika robicie. A jak ja napiszę, że Błachowicz jest przeceniany to forum mało nie wybuchnie. Najpierw robicie z Mameda Boga a potem jak coś nie po waszej myśli to jedziecie po nim równo. Zajebiście dwulicowi jesteście.
 
szanuję jego decyzje, ale jak tu jakiś użytkownik przede mną napisał że Mamed dałby radę normalnie żyć, nawet z 3-ema porażkami. Stoczyłby te 3 walki, zacisnął pasa , i wrócił do KSW (jeśliby przegrał). Mógłby wystepować w reklamach i dostawac kasę od sponsorów. Gdyby wygrał w swoim stylu zapewne spodobałby się Dance, i dostałby większe pieniądze + stanowisko dobrego pretendenta.
Nie mam nic do Mameda, tylko w moim mniemianiu K&L po prostu wypieraja mu mózg żeby go nie wypuścić z drugiej organizacji świata.
 
A jak ja napiszę, że Błachowicz jest przeceniany to forum mało nie wybuchnie.


Może i jest przeceniany, ale jestem pewny, że jak UFC się po niego zgłosi to on nie odmówi. Dostanie śmieszną ofertę 7+7k $, ale jego ambicja sportowa nie pozwoli mu odrzucić takiej propozycji. W końcu to zawsze było jego marzenie.
 
Al, tego nie wiesz,



kiedyś Janek, mówił, że jeśli UFC to chciałby pojawić się od razu na main cardzie.







Poza tym (to tylko moja nie poparta niczym opinia) uważam, że Janek już dzisiaj mógłby podpisać kontrakt z UFC przy odrobinie wysiłku managerów.
 
Wiadomo, że im nie zależy. Wysiłek, żeby pozbywać się jednej ze swoich gwiazd? Na pewno :p
 
Janek z Cipkiem mogliby podpisać kontrakty, ale bez nich i Mameda KSW straciłoby naprawdę dużo, ponieważ jest to organizacja która opiera się na kilku zawodnikach (Mamed, Pudzian, Janek, Cipek i paru innych) a nie na całej drabince. Myślę że K&L zrobiliby wszystko by pozostawić ich w Polsce.
 
Jakaż dysputa :P Kiła, że Stricforce leci na łeb :/ A już się cieszyłam na przyszłe walki Mameda... Może Bellator ? :-)
 
dla mnie umiejetnosci na UFC maja jedynie Cipao i Mamed.



mysle, ze Materla ma wieksza motywacje na wyjazd i jak bedzie okazja to ucieka stad. dla mnie to lekki brak ambicji ze strony Mameda, ale kim jestem zeby oceniac, jego zycie, moze bic tu ogorkow i git. ;)
 
Czy ten Zuffa czy jak mu tam wykupuje konkurencję a potem ją likwiduje? To taka taktyka? Pewnie z KSW jak za bardzo urośnie będzie tak samo ;/
 
Nestoor Zuffa to "sports promotion company", więc nic dziwnego, że przejmuje konkurencję, jeśli może :P



HAHAHA to by było dobre, jakby KSW kupiła :-) koniec świata !
 
A kto kupił i zlikwidował Pride? Mnie takie postępowanie nie śmieszy .... brak konkurencji to zły kierunek.
 
Zgadza się ... tylko kto ma szanse konkurować z kapitałem z USA? monopolista nie da nigdy szansy nikomu ;/







Myślę że będzie walka na ksw 23 mamed/melvin vs michał/rodney o pas 84 kg.







Ps czasem Paul Reed nie ogłosił zakończenia kariery na ksw 20 ??? widzę ze ma już drugą walkę po ksw 20 o_0
 
http://www.orange.pl/kid,4001074073,id,4002887757,video.html



to jeszcze Juras dorzucił swoje dwa grosze :)
 
A kto kupił i zlikwidował Pride? Mnie takie postępowanie nie śmieszy .... brak konkurencji to zły kierunek.




--------------------------------




W kwietniu PRIDE wyemitował swoją ostatnią galę w telewizji, a już kilka miesięcy później ZUFFA kupiła wszystkie prawa do tej organizacji i zamknęła biura w Japonii. Był to smutny moment dla sportu, gdyż upadł kolos. Mało kto jednak wiedział, że był to kolos na glinianych nogach. Prawdziwą przyczyną upadku jak się później dowiedzieliśmy, było fatalne prowadzenie organizacji oraz kontakty szefostwa ze słynną japońską mafią Yakuzą.


-------------------------------



Jakby PRIDE się normalnie prowadziło, to nikt by nikogo nie wykupił. Poza tym mi brak konkurencji nie przeszkadza. Dla mnie jako kibica ważne jest to, że jest silna organizacja w której zawsze mogę liczyć na pojedynek nr #1 z nr #2, #3 w danej dywizji, co w przypadku dobrej konkurencji nie byłoby szans.
 
Szkoda tylko że nikt nie pragnie tego mieć w Europie - godzimy się żeby najlepszy hokej,kosz,mma i inne były w USA - jeszcze oddajmy im piłkę nożną to będzie super ;] (tylko że oni się piłką nie interesują na szczęście). Ja wolałbym oglądać sport o normalnych porach w tv a na żywo tym bardziej.



Ps Słyszałem że MMA-ATTACK miało związki z Yakuzą :)
 
Bellator daje kontrakty na wyłączność ? Zdaje się że nie. Wobec tego Mamed mógłby walczyć i tam i w ksw, jego wartość marketingowa w USA by rosła.
 
Nie rozumiem Twojego wpisu. Masz pretensje o to, że sportowcy idą tam gdzie są pieniądze? Ja nie mam nic przeciwko wstawaniu o 2:00 w nocy, by obejrzeć zacne widowisko. Po drugie związki PRIDE z Yakuzą są jawne i powszechnie znane o czym można przeczytać w wielu miejscach. Upadek MMA-Attack nie miał nic wspólnego z upadkiem PRIDE.
 
Nie mam pretensji do zawodników, mam pretensję do takich kibiców jak "wy" - ja wspieram Europejskie/Polskie inicjatywy/drużyny. Wy natomiast kibicujecie USA - to może przeprowadź się tam lub wysyłaj tam swoje złotówki. Mi tam bliżej do poglądów KL, i miałem już takie podejście od dawna - zanim jeszcze KSW powstało. Dobrym przykładem jest Polska liga piłki .... nigdy nie będzie dobra jeśli po każdym sezonie najlepsi zawodnicy będą wysyłani za granicę. Nie da się od razu być najlepszym, są potrzebne trzy rzeczy :



1.Kasa



2.Kasa



3.Dobre podejście do sprawy ( wy nie macie nawet tego 3-ciego)
 
Back
Top