Malina się napie...la w tę sobotę !

Ja jestem za tym, żeby wygrał zdecydowanie, ale żeby dostał niejednogłośną decyzję. Niech się poczuje jak Benson, którego tak hejtuje!
 
Malina rozpierdoli system i jedzie po mistrza ... raczej nie ma wyjscia, jak przegra - wraca do domu na nogach, więc tylko zwyciestwo :D
 
no nie wierze, kaczucha Ty to masz glowe do interesow. #kaczkaczlowiekrenesansu
 
@malina, dasz radę! Liczę na:



242ef7d.gif
 
A żebyś tak zebrał low kicka co by Cię bolało przez tydzień!!! :-)
 
Nie wiem skąd jest malinowsky, ale publika raczej bedzie za oponentem o ile ktos przyjedzie, ale przyjadą. Dałem cynk kumplom ze zduni z którymi chodziłem do szkoły. Więc będzie troche jak w Brazylii atmosfera :D
 
naprawde nikt na forum nie startuje w zawodach że taka wrzawa z powodu startu jednego forumowicza ? chce sie spróbować i dobrze, powodzenia, tylko nie wiem skąd ta wrzawa.
 
Popieram użytkownika JDS, po co ta cala wrzawa, założe się ze połowa forum bierze udział w zawodach itd róznych rzeczach....Powodzenia!!
 
Wrzawa zrozumiała. Gdyby w walce brał udział jakiź XYZ z pięcioma postami to niemal każdy przeszedłby obok tego obojętnie. Walczy znany wszystkim malina, więc jest poruszenie. Jeśli temat nie pasuje to wypierdalać, tak samo jak z tematu o Warsaw Shore :-) Kaczka, pojedź na galę i zrób relację na żywo :D
 
War Malina ! Mój murowany kandydat na wydarzenie roku na forum przy okazji przyszłych cohones awards
 
Malina trzymam kciuki za dobry występ i oczywiście zwycięstwo.



Łatwo z pewnością nie będzie ale cohones jest z tobą! Do góry łeb! :-)
 
Malina, wjedź na pełnej kurwie pierwszym pierdalnięciem. Może trafisz jakiegoś cepa i usadzisz kolesia, bo nie sądzę, żebyś miał kardio chociaż na minutę. Nie jest to hejt, sam pewnie spompowałbym się podczas przemierzania dystansu pomiędzy szatnia a klatką/matą/ringiem :D
 
Malina, jak ulyszysz "finish him" to uszytwnij kregoslup, mniej boli :)



A tak na serio: udanego wystepu, bez kontuzji! Samospelnienia!
 
Ta informacja mnie dziś rozwaliła! Malina jedziesz. Nie słuchaj hejterów, w głowie jesteś zwycięzcą już. Musisz tylko doprowadzić to do końca! :-)



Tak a propos konfy jeszcze :D No z Kawulem i jego plakatem Chicago czy NY to ciężko wygrać jakimkolwiek "tłem" :D



Każdy heavyweight na Cohones w końcu powinien wejść do klatki lub ringu ;-) Malinie jednak kategoria forumowa bardziej pasuje niż mi ;-D
 
Born, nie martw się! Twój czas też nadejdzie! :-) Startujesz w tym Szczecinie na Pucharze AB?
 
WAR Malina!



W temacie przypomniał ktoś videokonfę, są jakieś zaplanowane na najbliższą przyszłość?
 
kurwa B2K inspirowal sie klasykiem, nie wierze, ze nie!



https://www.youtube.com/watch?v=tvbyY7oMT2E



#youareadiamond
 
Kurde kaczka kręci hype do niemożliwego poziomu. Nawet użył do tego swojego fanpejdżu o Mamedzie :-)
 
Cieszę się, że nie jest właścicielem polsatu. Co wtedy by się działo to ja nawet...
 
Back
Top