Malina się napie...la w tę sobotę !

Szady -> Malina underdogiem, bo Andrzej Dudkiewicz powiązany jest z rugby. Jest też dobrze zbudowany, zapewne bardzo silny, wyższy od Michała i ma doświadczenie w grapplingu oraz sam chciał założyć sekcję grapplingu w Zduńskiej Woli. Michał to dla bukmacherów postać raczej bardziej anonimowa, nic dziwnego więc, że jest underdogiem w tej walce.
 
Dawaj Malina, chcę kolejną obrotówkę do sygnatury :)
:-)

Już widzie, jak po walce malina, jeżeli przegra zostanie z chejtowany.No malia szykuj się, teraz poczujesz, jak się jest chejtowanym :-)
 
WOW - myślałem, że on jest "wierzącym niepraktykującym" :-) a tu proszę...



Powodzenia!



Jakie zasady obowiązują, jeżeli to walka półzawodowa?
 
Hype na Maline jest, teraz niech się lepiej przygotuje na wiaderko pomyj jak przegra walkę i wpisy typu: "zawsze mówiłem, że On jest chujowy", "kondycja na 5 min. niech się lepiej weźmie za hodowle jedwabników a nie się do mma pcha", "jak można było przejebać z rugbystą" :-)



Powodzenia w walce. Forum trzyma kciuki.



#malinaundisputedchampion
 
jak malinowsky wygra to w wywiadzie zniszczy hejterów jak Różal :D



btw hoduje on jakieś czworonogi?:-)
 
Powodzenia.



A skoro Malina może walczyć, to czas na Tsubasę z Tymkiem #TeamTsubasa
 
Powodzenia Malina,jestem ciekaw jaki masz dotychczasowy dorobek amatorski/zawodowy.



Mam nadzieje,ze bedzie mozna to "gdzies" zobaczyc.Musze przyznac,ze ten pojedynek mnie ciekawi.



Odnosnie potencjalnego chejtu,to bym byl spokojny,nawet jesli by przegral,to za co chejtowac?,za to ze ma odwage i probuje?
 
Odnosnie potencjalnego chejtu,to bym byl spokojny,nawet jesli by przegral,to za co chejtowac?,za to ze ma odwage i probuje?






Dokładnie. Zawsze będzie mógł powiedzieć "ja walczyłem i narażałem swoją szczękę, a wy? Siedzicie tylko przed komputerem i zbijacie bąki" (jak to jeden z zawodników powiedział). Ważne, że wyjdzie i zaryzykuje :).
 
Zrób mu dziecko Malina! , albo malinkę chociaż:) Tak poważnie, to trzymam kciuki.
 
Niewiem czemu, ale nie jara mnie to starcie. Będzie to poparte jakimiś umięjetnościami, czy poprostu barowa bójka
 
di-1U8XK7YE.jpg
 
Nie wiem czy te foto jest aktualne, ale ten grubasek strone wczesniej nie dotrwa do 2 rundy..







..oczywiscie zartuje i zycze powodzenia.
 
Zbyt pięknie by było aby za samo wyjście do walki należał się szacunek. Nawet jak wygrasz walkę przez KO pierwszym ciosem, to oprócz gratulacji będzie od chuja opinii, że przeciwnik to leszcz i jednostrzałowiec i żeby się nie podniecać bo w następnej walce naprzeciwko stanie ktoś kto "ogarnia" a nie taki lafik. Zawsze ktoś skrytkuje, normalna sprawa. Ja się spotkałem z opinią, że Anderson to pizda i nie potrafi kopać lowkicków. Fajnie że chłopak próbuje a jak coś pójdzie nie po Jego myśli to zawsze może zająć się skręcaniem meblościanek. :-)



#malinaundisputedchampion
 
Back
Top