Malina się napie...la w tę sobotę !

Hahaha baju :-D Nie znam typa :D



Tsubasa. Trochę lipa, bo obecnie jestem praktycznie goły finansowo, powaga, a wręcz na minusie... a podróże nawet do Szczecina na badania, start i wpisowe swoje kosztują. Na miejscu nie mam opcji. Z problemem o którym pisałem jest w sumie gorzej niż było, ale bardziej mnie martwi ciągle brak większej ilości informacji, które miały się pojawić. Nastawiałem się też raczej swego czasu na Almmę, ale gdy grafik został podany na 2014 to mnie dość zdemotywowało. Tu się pojawiła nagle i z dość małym wyprzedzeniem AB, ale jednak dopiero 1 raz amatorsko, nie wiem jak to wyjdzie z tymi dylematami o których pisałem w tamtym temacie. Muszę się raczej obecnie skupić na znalezieniu źródła finansowego, choć trening codziennie robiony, choć nie przeginam z problematyczną kwestią. Może ktoś to określić jako usprawiedliwianiem, ale dla mnie to są łącznie dość niesprzyjające okoliczności jednak na taki debiut i mega żałuję, że wszystko się lepiej nie ułożyło.Oby nadszedł jeszcze lepszy czas i dla mnie na debiut ;-)
 
Born2kill, jeśli jesteś takim talentem i tytanem pracy jak opisujesz na forum to chętnie zostanę Twoim sponsorem. Na razie opłacę wpisowe, przejazdy na turnieje oraz posiłki w dniu startów.
 
Wow :-) Nie chciałbym na pewno zawieść Twojego zaufania i choćby złotówki włożonej w wiarę we mnie. Ciężko tu "dyskutować" na taki temat szczerze powiedziawszy. Jakbym tak wiedział, że ktoś stoi za mną wcześniej, ale i przede wszystkim AB ogłosiło się wcześniej, żeby to miało ręce i nogi, a nie tak na szybkiego i trochę się boję w ogóle o tą 1 edycję amatorską AB, może niesłusznie, ale jednak na Almmie wszelkie zasady, terminy są podane wcześniej i dokładniej. Tak czy inaczej mam nadzieję, że wypali, bo zawsze to rokuje drugą edycję w co staram się wierzyć, bo nie sądzę by oddalali się od Szczecina, a może nawet do mojego miasta zawitają. MP Grapplingu były w końcu, tylko jakoś MMA nie ma ;-)



Flyweight wagi nie ma co prawda w żadnej z tych opcji niestety, min.62kg, ale to ogólnie dość młoda dywizja i jeszcze nierozwinięta.



Zanim włożyłbyś jakikolwiek hajs byłoby dobrze jakbyś zobaczył co potrafię. To najlepiej byłoby możliwe jednak przy bliższej odległości, a chyba nas dzieli dość znaczna? W każdym razie [email protected] jeśli bez złośliwości masz ochotę pogadać o jakiś opcjach :-) Tu nie ma sensu offtopu robić Malinie.



Jeszcze raz War Malinovsky ;-)
 
#TeamMalina



print-1.jpg




Limitowana edycja! Tylko w oficjalnym sklepie MMARocks



A jak już będziesz sławny to nie zapominaj skąd pochodzisz! :D I bądź też jak Frankie Edgar w tej walce



tumblr_mxpzufiOY71ry1rm7o1_400.gif




#WAR#OGIEN
 
Szkoda ze tak pozno sie dowiedzialm o walce, gdyby bylo wiecej czasu na gali pojawilbym sie w tej koszulce:



1423-00.jpg
 
Widać, że zbliża się walka Maliny bo serewery już lecą na pysk. OLABOGA CO TO BĘDZIE W DNIU WALKI?!
 
Gustowne różowe mebelki. Pozdrów siostrę.



Tej Malina ale weź przed walką poobrażaj trochę przeciwnika czy coś. Napisz dwa słowa do fanów: jak się czujesz i czy nie uważasz, że porwałeś się z siekierą na słońce?
 
Jeszcze nie oglądałem ale już jestem pod wrażeniem : D może mmarocksowego tufa doczekam ?:-)
 
Comber jak zweryfikujesz To ja też się dorzucę w imię wsparcia polskiego MMA :) Zawsze jak walczy tak postać jak Pan Malinowsk, ktory to na forum jest od zawsze to budzi to zaintersowanie gdby kaczka wałczył pewnie też było by większa niż gdbym to ja walczył, w każdym razie powodzenia :)
 
Malina pamiętaj - krok po kroku, nie rzucaj się z siekierą na słońce, nie sprzedawaj tanio skóry, siedź na tych salach, ale wcale tam nie siedź, a będzie z Ciebie zupełnie nowy Malina, a nie tamten Malina. ;)



Niech siła meblościanki będzie z Tobą! :)
 
Comber jak zweryfikujesz To ja też się dorzucę w imię wsparcia polskiego MMA :) Zawsze jak walczy tak postać jak Pan Malinowsk, ktory to na forum jest od zawsze to budzi to zaintersowanie gdby kaczka wałczył pewnie też było by większa niż gdbym to ja walczył, w każdym razie powodzenia :)


freakcyp, jestem już w kontakcie z Born2killem. Ogólnie zamysł jest taki, żeby założyć temat na forum, gdzie Born, w formie tekstowej relacjonowałby swoje przygotowania do amatorskich zawodów. Ja zobowiązałem się pokryć startowe, ubezpieczenie, bilet na pociąg/autobus oraz ew. posiłek w dni walki. Jeśli Born będzie chciał i znajdą się jeszcze chętni, aby dorzucić kilka złotych to możemy ruszyć z tematem. Arena Berserkerów odpada bo jest za dwa tygodnie, ale są jeszcze turnieje ALMMA. COHONES SPEŁNIA MARZENIA! Problem jest taki, że wszystkie ALMMY odbywają się bardzo daleko od miejsca zamieszkania Borna, co bardzo podnosi ewentualne koszty. Jechać 500 km i wychodzić od razu na walkę nie jest chyba dobrym pomysłem. W każdym razie można przemyśleć temat i zrobić ciekawą akcję. Mam nadzieje, że Born się nie obrazi, że rozwinąłem temat w tym wątku.
 
Relację testową można chyba rozwinąć do filmików na YT, czy fotorelacji. Całkiem ciekawy zamysł i bardzo fajna inicjatywa. Jestem ZA! :-)
 
Super pomysł, wchodzę w temat, chętnie się dorzucę. Proponuję od razu założyć nowy temat - coś w stylu Born to ALMMA ;) - by nie odbierać tutaj fejmu Malinie.
 
Back
Top