Malina się napie...la w tę sobotę !

Założyłem temat o Bornie, ale zniknął, nie wiem o co chodzi :(



Już drugi temat nie przeszedł. Jest jakaś moderacja pod tym względem?
 
Teraz się zastanawiam, którą walką jaram się bardziej: Malinowskiego czy Omielańczuka?
 
Marcin wakował pas, więc dałem go najbardziej zaufanej osobie do przetrzymania do czasu, aż pojawi się nowy pretendent:).



20130623085136_1DX_8267.JPG
 
Paulinka wiesz że Cię kocham ale...







Tomasz zniszczył prestiż pasa wręczając go za piękne oczy, a nie piękny nokaut. OOOOFTTOOOOP !
 
Na tym forum najbardziej zaufanym jest Kaczka!
Ilekroć ktoś go wzywa, ten przylatuje niczym mityczna nike zza chmur, lecz gdy który pobłądzi i przyjdzie mu na ścieżkę wojenną z ptaszyskiem wkroczyć, ten srogo pożałuje swej nikczemności bluźnierczej. Kaczka jest cierpliwy, pomaga każdemu, nie pożąda poklasku, jest zawsze obecny, wprowadza ład i ruch na forum, dzięki czemu nigdy nie jest nudno.
Wprost idealny forumowicz. (ot taki żarcik sytuacyjny)
 
@Malymaja, przy tylu fanach, takiej popularności i wsparciu największego forum o mma? To oczywistość!
 
Malina może w końcu doczeka się hejterów bo póki co przez 6 stron same pozytywne opinie i lizanie się po jajach. Zero hejtu i nienawiści. Nawet nikt nie powiedział, że Malina jest gruby. Nie poznaję tego forum.
 
Fajnie że taka zgoda w temacie:-) Nie dziekuję żeby nie zapeszyć, mam nadzieję że będzie jakieś fajne KO jutro:-)



E: kondycha nie jest taka zła, a co do grubaska.. no coś w tym jest:-)
 
Bo Malina w zyciu wszystko robi na mase ! Powodzenia i napisz jakiegoś esa po bo bez neta jestem aktualnie
 
Back
Top