KUPONY

Screenshot_20211031_074934_pl.totalbet.mobileapp.jpg
 
ja dzis tak wjezdzam. polowa stawki w ewinner wraca jako freebet, wiec
w razie czego bedzie na szybkie odkucie. kupon lajtowy generalnie.
e35d3094ad4b0.png
 
Prachnio idzie po pas. Ja bym uważał. :mjsmile:
Lookboonmee nie ma parteru - łatwo ją przeleżeć.

Dzięki za uwagi, zawszwe mile widziane.

Będę się martwił jak Prachnio wyjdzie za pierwszą rundę, albo jak dostanie skrzydeł w trzeciej. Ciekawa walka chociażby przez różnicę warunków fizycznych. Z drugiej strony specjalista od nokautów vs naruszona szczęka. Kurs trochę mały ale wziąłem. Mam nadzieję, że Rusek dobrze się przygotuje kondycyjnie do debiutu na wypadek jakby nie ustrzelił Marcina.

Tajka natomiast łatwa do przeleżenia może i jest, ale pewnie bardziej przez kogoś kto dobrze obala i kontroluje. Tajka jest twarda, a Amerykanka dużo mówi i jest miękka. Brałem po kursie 2.0.
 
Dzięki za uwagi, zawszwe mile widziane.

Będę się martwił jak Prachnio wyjdzie za pierwszą rundę, albo jak dostanie skrzydeł w trzeciej. Ciekawa walka chociażby przez różnicę warunków fizycznych. Z drugiej strony specjalista od nokautów vs naruszona szczęka. Kurs trochę mały ale wziąłem. Mam nadzieję, że Rusek dobrze się przygotuje kondycyjnie do debiutu na wypadek jakby nie ustrzelił Marcina.

Tajka natomiast łatwa do przeleżenia może i jest, ale pewnie bardziej przez kogoś kto dobrze obala i kontroluje. Tajka jest twarda, a Amerykanka dużo mówi i jest miękka. Brałem po kursie 2.0.
Z tym prachnio to żart był. Uważam, że Murzakanov go porobi. Tej lookboonmee bym nie zagrał.
 
Dobra nie mam na razie czasu na głębsze analizy więc zagrałem se tzw. tasiemkę rekreacyjną na parę dni ;)

Climaco + Pitbull + Usman + Alvarez przez czasem (boks) + Karolczyk + Roma (vs Bodo) + Tottenham (vs Vitesse) + Lech (vs Łęczna) + Legia (vs Stal Mielec) kurs AKO @23.64 za 300
 
19-2 w Rogalach
26-6 w strzałach
Posiadanie prawie 70 %
A taka fajna pucharowa tasma
 

Attachments

  • Screenshot_20211104_203828_com.androidetoto.jpg
    Screenshot_20211104_203828_com.androidetoto.jpg
    119.8 KB · Views: 20
  • Screenshot_20211104_203834_com.androidetoto.jpg
    Screenshot_20211104_203834_com.androidetoto.jpg
    118.4 KB · Views: 22
  • Screenshot_20211104_203842_com.androidetoto.jpg
    Screenshot_20211104_203842_com.androidetoto.jpg
    121.3 KB · Views: 20
Dobra nie mam na razie czasu na głębsze analizy więc zagrałem se tzw. tasiemkę rekreacyjną na parę dni ;)

Climaco + Pitbull + Usman + Alvarez przez czasem (boks) + Karolczyk + Roma (vs Bodo) + Tottenham (vs Vitesse) + Lech (vs Łęczna) + Legia (vs Stal Mielec) kurs AKO @23.64 za 300
Szybko poszło, myślałem że po 1-6 w Bodo Roma zrewanżuje się za wszelką cenę, a tu klops. Chociaż Murinho twierdzi, że nie wygrali przez sędziego ;)
 
Powinno przejść bez problemu. W ZEN masz coś takiego jak karta wirtualna - spróbuj tymi numerami i płatność z zakładki "karta aplikacji mobilnej".
View attachment 22132
@Evo @Ajax badź inni czy jeżeli nie można na unibet wpłacić opcją "karta aplikacji mobilnej" - nawet przy numerze karty wirtualnej zen - zawsze pojawia się komunikat "Spróbuj użyć karty wydanej przez bank w Twoim kraju" to udaje się przez to MasterCard @WIZZ i czy trzeba wtedy wyrabiać tę kartę WIZZ?
 
@Evo @Ajax badź inni czy jeżeli nie można na unibet wpłacić opcją "karta aplikacji mobilnej" - nawet przy numerze karty wirtualnej zen - zawsze pojawia się komunikat "Spróbuj użyć karty wydanej przez bank w Twoim kraju" to udaje się przez to MasterCard @WIZZ i czy trzeba wtedy wyrabiać tę kartę WIZZ?

U mnie działały obie metody
 

U mnie działały obie metody
U mnie tylko wizz. Za to wypłaty muszę zlecać na konto bankowe a nie na kartę zen
 
@Evo @Ajax badź inni czy jeżeli nie można na unibet wpłacić opcją "karta aplikacji mobilnej" - nawet przy numerze karty wirtualnej zen - zawsze pojawia się komunikat "Spróbuj użyć karty wydanej przez bank w Twoim kraju" to udaje się przez to MasterCard @WIZZ i czy trzeba wtedy wyrabiać tę kartę WIZZ?
Miałem ten sam problem w Unibet. Dobrą opcją u nich jest ten Muchbetter, jest darmowy, za dramo przysyłają kartę, można doładować Blikiem też bez opłat. Wypłaty od buka realizowane ekspresowo.
 
19-2 w Rogalach
26-6 w strzałach
Posiadanie prawie 70 %
A taka fajna pucharowa tasma
mnie wyjebalo lester bo vardy nie potrafil karnego strzelic
ogolnie pierdole juz granie pilki doszedlem do wniosku ze lepsze dla mnie bedzie zagrac raz na tydzien mma i sie nie stresowac pilkarzykami
 
Miałem ten sam problem w Unibet. Dobrą opcją u nich jest ten Muchbetter, jest darmowy, za dramo przysyłają kartę, można doładować Blikiem też bez opłat. Wypłaty od buka realizowane ekspresowo.
Ale wypłaty realizowane są na te kartę tak? i można z niej później wypłacać z bankomatu..? Czy jak to działa?
 
Ale wypłaty realizowane są na te kartę tak? i można z niej później wypłacać z bankomatu..? Czy jak to działa?
Tak, ściągasz aplikację na telefon, tak jak w bankowości mobilnej masz tam wszystko co potrzeba. Pieniądze idą na Twoje konto Muchbetter, do którego przypisana jest karta. Można nią oczywiście płacić i wypłacać z bankomatów (prowizja za wypłatę z bankomatu 0.99%). Jedyne o co trzeba zadbać to zwiększenie limitu na początek jest 300 zł dziennie z bankomatu, ale ja napisałem do supportu to zwiększyli od ręki do 1k€ na dzień. I co najważniejsze Urząd Skarbowy nie ma tam wglądu :)
 
Juve+Usman+Alvarez-Palant walka zakonczy się przed czasem 3.19 za 1k

Man City+ Heaney (boks) wygra przed czasem + Baghadasaryan wygra przed czasem + Pereira wygra przed czasem @15.38 za 100

Chelsea + Heaney (boks) wygra przed czasem + Baghadasaryan wygra przed czasem + Pereira wygra przed czasem @12.51 za 100

I wyjebane mam na frajerskie gadki cytujących :)

Dobrego weekendu.
 
Back
Top