KUPONY

Coś czuję że Juve dziś zaliczy wtope... Ile to już razy fiolki zaskakiwali Stara Dame grając w Turynie jeszcze jak ten był lepszy... W bramce z Perrinem... Nie wiem ja zaatakuje Fiora gol za 1.58
 
Coś czuję że Juve dziś zaliczy wtope... Ile to już razy fiolki zaskakiwali Stara Dame grając w Turynie jeszcze jak ten był lepszy... W bramce z Perrinem... Nie wiem ja zaatakuje Fiora gol za 1.58
Teraz niech już się dzieje co chce. Chelsea ujebała kupon
 
Spróbujemy tak, reszta na live:

1636225250464.png
 
Juve+Usman+Alvarez-Palant walka zakonczy się przed czasem 3.19 za 1k

Man City+ Heaney (boks) wygra przed czasem + Baghadasaryan wygra przed czasem + Pereira wygra przed czasem @15.38 za 100

Chelsea + Heaney (boks) wygra przed czasem + Baghadasaryan wygra przed czasem + Pereira wygra przed czasem @12.51 za 100

I wyjebane mam na frajerskie gadki cytujących :)

Dobrego weekendu.
Juve+Usman+Alvarez-Palant walka zakonczy się przed czasem 3.19 za 1k

Man City+ Heaney (boks) wygra przed czasem +
Baghadasaryan wygra przed czasem + Pereira wygra przed czasem @15.38 za 100

Chelsea + Heaney (boks) wygra przed czasem + Baghadasaryan wygra przed czasem + Pereira wygra przed czasem @12.51 za 100

+2k
 
Panowie bierzcie przykład z takich gości a nie dajecie się nabierać na Legie już który tydz
 

Attachments

  • Screenshot_20211107_181809_cz.etnetera.fortuna.pl.jpg
    Screenshot_20211107_181809_cz.etnetera.fortuna.pl.jpg
    123.3 KB · Views: 61
Ale fart że nikt mi nie doradził aby postawić na Legię i ostatecznie nie zagrałem :bayan:
Trzymaj się od niej z daleka.... Jaki to był zachwyt w lato nad Legia i Michniewicz, wychwalic się nie mogli i trenera i drużyny w Kanale Sportowym, nawet Czesio zdradzał myczki taktyczne wygrane z Bodo, Flora ogrzanie Slavii a tu teraz takie coś.... Polska liga zawsze była dziwna i nieokielznana ale teraz to jest dopiero HIT
 
Jednak weekend uratowany i Real Sociedad odczarowany... Gdyby nie Hawes byłoby jeszcze kolejne 2500..
 

Attachments

  • Screenshot_20211107_201232_cz.greep.sts.jpg
    Screenshot_20211107_201232_cz.greep.sts.jpg
    152.7 KB · Views: 42
  • Screenshot_20211107_201240_cz.greep.sts.jpg
    Screenshot_20211107_201240_cz.greep.sts.jpg
    157.5 KB · Views: 41
Wjechała taśma na kilka (oby) tygodni ;)

Włochy (vs Szwajcaria el. MŚ) + Chorwacja (vs. Rosja el. MŚ) + Brady + Murzakanov + Crute + Parnasse + Soldić @18.74 za 1k
Brady + Parnasse u mnie zamykaja jeden kupon a Soldic drugi. Tutaj imo nie powinno byc niespodzianek.
Nad Crute myslalem jakis czas temu, bo tez chcialem pograc, ale tymczasowo odpuscilem ze wzgledu na ostatnia kontuzje i przede wszystkim na to, ze do momentu tego urazu nogi, Crute slabo sobie radzil ze Smithem. Duzo slabiej niz sie wtedy spodziewalem. Aktualnie czekam na rozwoj wydarzen, bo kurs na Crute rosnie, takze typ bedzie do przemyslenia.
 
Brady + Parnasse u mnie zamykaja jeden kupon a Soldic drugi. Tutaj imo nie powinno byc niespodzianek.
Nad Crute myslalem jakis czas temu, bo tez chcialem pograc, ale tymczasowo odpuscilem ze wzgledu na ostatnia kontuzje i przede wszystkim na to, ze do momentu tego urazu nogi, Crute slabo sobie radzil ze Smithem. Duzo slabiej niz sie wtedy spodziewalem. Aktualnie czekam na rozwoj wydarzen, bo kurs na Crute rosnie, takze typ bedzie do przemyslenia.
Zgadza się, Crute zbierał proste od Smitha na mordę elegancko, a kiedy doznał kontuzji nogi od razu ruszył po sprowadzenie i go zdominował. To też powinna być nauczka żeby z Hillem, który nie ma parteru iść po sprowadzenie, a nie wdawać się w wymiany z murzynem o długim zasięgu.

Do tego Hill został kontuzjowany w walce z Craigiem i to chyba nawet poważniej. Ręka wyrwana ze stawu łokciowego, nie wyglądało to zbyt apetycznie :) Poza tym uważam że Hill jest/był mocno przehajpowany więc po kursie 1.5 zagrałem.

Ostatnio udało się trochę zarobić u buka, więc bez żadnego ciśnienia z wyjebką na frajerskie gadki cytujących :)
 
Back
Top