KUPONY

Izrael u21 wygra obie połowy (vs San Marino) + Hiszpania (vs Grecja) + Rumunia (vs Islandia) @3.52 za 200
 
Wjechała taśma na kilka (oby) tygodni ;)

Włochy (vs Szwajcaria el. MŚ) + Chorwacja (vs. Rosja el. MŚ) + Brady + Murzakanov + Crute + Parnasse + Soldić @18.74 za 1k
Szybko poszło Włosi nie strzelony karny w 90 minucie ;) Eh football bloody hell ;) Bywa, ale będę ponawiał, bo równolegle udało się odkuć.

Screenshot_20211112-224335_TOTALbet.jpg
 
Tasiemka for fun: Walia&Norwegia win-5,5gola + Francja-5,5gola + Belgia&over2,5&over8,5RR + Shapovalov + Holloway @8.7
 
W marcu postawiłem sobie 5 takich długoterminówek na el. MŚ i wystarczy, że w ostatniej kolejce Hiszpania, Portugalia i Holandia nie przegrają meczów u siebie. Ale znając moje szczęście w ostatniej chwili wyjebie szambo i któryś z faworytów się wywróci. Idą konterki lepsze 6 w kieszeni niż 10 na dachu ;)

 
W marcu postawiłem sobie 5 takich długoterminówek na el. MŚ i wystarczy, że w ostatniej kolejce Hiszpania, Portugalia i Holandia nie przegrają meczów u siebie. Ale znając moje szczęście w ostatniej chwili wyjebie szambo i któryś z faworytów się wywróci. Idą konterki lepsze 6 w kieszeni niż 10 na dachu ;)

Hiszpania i Holandia nawet powinni wygrać ostatnie mecze przed swoimi kibicami szczególnie Holendrzy którzy u sb grają niesamowicie. Natomiast co do Portugalii to jest wgl bardzo dziwne jak drużyna z takim potencjałem ludzkim tak grająca pięknie na dużych imprezach męczy te mecze w tej grupie i tutaj może mieć małe problemy w spotkaniu Serbami no ale przegrana chyba nie wchodzi w gre
 
Hiszpania i Holandia nawet powinni wygrać ostatnie mecze przed swoimi kibicami szczególnie Holendrzy którzy u sb grają niesamowicie. Natomiast co do Portugalii to jest wgl bardzo dziwne jak drużyna z takim potencjałem ludzkim tak grająca pięknie na dużych imprezach męczy te mecze w tej grupie i tutaj może mieć małe problemy w spotkaniu Serbami no ale przegrana chyba nie wchodzi w gre
Wiesz jak to jest, niby nie wchodzi w grę, a później plucie sobie w brodę. Zwłaszcza w piłce gdzie ten element przypadkowości jest ogromny. Wahałem się, ale jednak uznałem że biorę pewny piniądz. A jakby dziś przyszła niedziela cudów i Hiszpania I Portugalia przegrałyby swoje mecze to w ogóle byłoby pięknie ;)
 
Jutro to Włochy mogą wtopić lepiej grać chyba 1x ,
a Holandia skoro zremisowała z Czarnogóra to i z Norwegia może
 
Fit lovers całe życie w treningu niby nie mma ale doświadczenie większe niż Kacper. Nie zdziwię się że fit wygra.
Kasjo w boksie może wygrać to ma przewagę warunków i to spora , Wrzosek na tej płaszczyźnie go nie zaskoczy
 
To jeszcze dodam, że Polak znokautował ostatnio Malczyńskiego żeby dodać dramaturgii mojemu kuponowi ::snoopd::

W życiu, a tym bardziej w mma mało jest pewnych rzeczy, dlatego bukmacherzy wystawiają kursy.

Wiem, że Wrzosek był po 1.70 kilka godzin temu, ale zagrałem dopiero po informacji, że wielki Bombel jest za Wrzoskiem i liczy, że rozjebie księcia i chce jakiś syf wyciągnąć na pijaka na ważeniu. Kawul mówi, że Wrzosek nie ma powrotu jak wdupi z pijakiem. Fit lovers ma iq nogi od stołu, trenuje od 4 tygodni. Grałem Kasja decyzją z Parkiem, dużo srebrników poszło w śmietnik i jestem świadomy.
 
Last edited:
Back
Top