KUPONY

Marco jak Marco 1/5 czatu miała ten kupon za grosze w sumie ale zawsze no i jakiś koleś kilka kuponów po 130 tys Baska jutro grube dolce wypłaci... 7 min doliczone bramka w 98 kupon z około 25 pozycji... Jakiego to trzeba mieć farta mordeczko co??? Heh
Zazdroszczę mu oczywiście pozytywnie. Środkowy palec tym co mówią, że taśmy nie wchodzą! Najlepsze że gość gra bez analizy i po kursach i jedzie równo xD
 
@barthez01 analizowac analizuje napewno sprawdza tabele statystyki itp no ale tyle pozycji trafiać któryś już raz to naprawdę jak to prawda to gość musi być urodzony pod szczęśliwa gwiazda
 
@barthez01 analizowac analizuje napewno sprawdza tabele statystyki itp no ale tyle pozycji trafiać któryś już raz to naprawdę jak to prawda to gość musi być urodzony pod szczęśliwa gwiazda
Bez urazy ale grał na faworytów więc nie ma co tu analizować znając się chociaż trochę na piłce. Gdyby były z 3,4 underdogi to bym powiedział, że mógł siedzieć, ale każdy jego kupon jest typowo po kursach. Nie powiesz mi chyba, że 20 typów czy ile tam miał analizował? xD
 
IMG_20211025_104544.jpg
 
Miałeś nie grać xd
Ps. Co sądzisz o Budd z PFL? Warte grania?
Ostatnio pokazała się fatalnie. Pasywna strasznie. Ja olałem jak widzisz. Miałem chwilę to zerknąłem na zestawienia i puściłem za kilka stówek - na papierze wyglądają obiecująco.
 
98 minuta i benfika wbija gola. Marko77 zgarnia pół bańki :)

Poszła kontra 1x za 130k po 3.20 widziałem


Tu jeszcze lepszy aparat

 
Nie sądzisz że porównując kurs na Pasternaka, który powinien wygrać bezproblemowo do Islama 1,13 wypada trochę blado i Hooker jednak ma szansę czymś ustrzelić?
Ja w tych dwoch zestawieniach bym bardziej sie obawial, ze Pasternak moze to przegrac w jakis dziwny sposob, niz ze Makhachev da sie ustrzelic Hookerowi. On nawet nie chcial wziac tej walki w zastepstwo z Islamem, bedzie bez mozliwosci treningu, bez przygotowania, krotko po walce i ciagle w podrozy
 
Szkoda paru groszy za Dawsona bo walkę ewidentnie wygrał.... Przez tych sędziów z ksw i UFC kolejny raz też poszło mi bokiem parę stowek (musaev i właśnie Grant)

Obejrzałem jeszcze raz. Dobrze że nie klepał na koniec i z tego trzeba się cieszyć.

10-9
10-9
8-10

wynik remis sprawiedliwy, tylko 1 można było również dać 10-8
 
Obejrzałem jeszcze raz. Dobrze że nie klepał na koniec i z tego trzeba się cieszyć.

10-9
10-9
8-10

wynik remis sprawiedliwy, tylko 1 można było również dać 10-8
Glenn powrócił po absencji w znacznie lepszej formie co widać w jego fizyce. Świetny kondycyjnie i niezwykle trudny do skończenia będzie w stanie sprawić problemy wielu prospektom.
 
Back
Top