KUPONY

Dern/Dern przed czasem/ i ogolnie ze walka skończy się przed czasem. 1.6/2,1/1.45 kupony w roznych kombinacjach z
Brown, Kownacki, Pudzian, Rutek, Nicolau, Piwowarski,Ladd,Guttierez,Ankalaev, Blachowicz, Fiorot i coś tam jeszcze niechce mi się szukać bo na kilku bukach rozłożone
Z underdogow próbuję Agapova
Brak czasu i praktycznie tu nie zaglądam tylko sporadycznie, kupony rozlozone w sumie na caly miesiąc. Wrzesień był dobrym miesiącem zobaczymy jak wyjdzie w tym
 
Walka Marqueza wypadła, w Fiorot już zainwestowane trochę hajsu, więc dziś tylko rekreacja dla lepszego oglądania :)

Fiorot przed czasem + Miller poddanie.
Screenshot_20211016-124204_Chrome.jpg
Screenshot_20211016-124109_TOTALbet.jpg
 
Walka Marqueza wypadła, w Fiorot już zainwestowane trochę hajsu, więc dziś tylko rekreacja dla lepszego oglądania :)

Fiorot przed czasem + Miller poddanie.View attachment 27493View attachment 27492
Ciężko będzie skończyć Bueno Silve przed czasem. Poddanie ze strony Fiorot odpada, mam wrażenie że nie ma też ona jakiegoś super mocnego ciosu poza highkickami, przeciwniczki które kończyła w UFC to były standing TKO'sy co sugeruje że tego nokautującego uderzenia raczej nie ma. Co prawda Silva ma fatalną denfensywe stójkową ale wydaje mi się że w zamian jest bardzo twarda. Tak czy inaczej powodzenia.
 
Liczę właśnie, że przy dziurawej defensywie Silvy liczba ciosów zrobi swoje. Już z Moroz mocno była maskarowana, a mam wrażenie że Fiorot bije efektywniej od Ukrainki.

Jeśli walka będzie toczyć się w stójce to twarz Brazylijki może zamienić się w marmoladę i TKO na stojąco znów jest możliwe. Ale ten kuponik to for fun. Normalnie grałem po prostu wygraną Fiorot. Pozdro. Powodzenia.
 
Dobrze że w międzyczasie wszedł kuponik na szybko z kurzu i to z bonusem ;) Nie ma straty na pizdowatym Wójciku.
Screenshot_20211016-231952_TOTALbet.jpg
Screenshot_20211016-231946_TOTALbet.jpg
 
Panowie, kumpel się pyta czy ma to zostawić czy wypłacić? Według mojej opinii powinno wejść a Wy co byście mu doradzili? Chłop ma ograniczony budżet dlatego chciałby coś skubnąć i pyta o zdanie.
 
Panowie, kumpel się pyta czy ma to zostawić czy wypłacić? Według mojej opinii powinno wejść a Wy co byście mu doradzili? Chłop ma ograniczony budżet dlatego chciałby coś skubnąć i pyta o zdanie.
Ja nie rozumiem po co skladac taki kupon skoro w polowie sie zastanawia czy wyplacic? A co do wejscia pozostalych zdarzen to nikt mu nie udzieli takiej odpowiedzi. Jestem sobie w stanie wyobrazic zarowno porazke Janka jak i Pudziana, a jak bedzie to sie okaze
 
Ja nie rozumiem po co skladac taki kupon skoro w polowie sie zastanawia czy wyplacic? A co do wejscia pozostalych zdarzen to nikt mu nie udzieli takiej odpowiedzi. Jestem sobie w stanie wyobrazic zarowno porazke Janka jak i Pudziana, a jak bedzie to sie okaze
Chodziło tylko o opinię typów zeby mu przekazać a nie o wróżenie, ale ok.
 
serio zamykać kupon na którym jest max wygrana 130zl? XD
Dla mnie to też niezrozumiałe ale staram się go zrozumieć pod tym względem że budżet mu się kończy na grę i żeby mieć za co grać to chciał wypłacić żeby mieć w razie nie powodzenia choć dla mnie te typy powinno wejść ale wie że ja mam forum i kazał podpytać
 
Panowie, kumpel się pyta czy ma to zostawić czy wypłacić? Według mojej opinii powinno wejść a Wy co byście mu doradzili? Chłop ma ograniczony budżet dlatego chciałby coś skubnąć i pyta o zdanie.
Janek za @1.32 z takim rzeźnikiem jak Glover?! Podziękuję....
 
Panowie, kumpel się pyta czy ma to zostawić czy wypłacić? Według mojej opinii powinno wejść a Wy co byście mu doradzili? Chłop ma ograniczony budżet dlatego chciałby coś skubnąć i pyta o zdanie.
Jak @kraks i @Karwantes również trzymam się zdania, że powyższe dwa typy tj Pudzian Janek były i są nie do gry biorąc pod uwagę ryzyko. Druga sprawa, wypłata powinna być decyzją właściciela żeby później nie było pretensji. Jeśli nie czuje się pewny tych typów to ja bym wypłacił. Mimo wszystko kwota nie jest jakaś wielka, ale to zawsze pieniądz.
 
Back
Top