KUPONY

C0252EF6-5A92-4DC6-A1A4-A3F369D8375A.jpeg
 
Dubelek na dziś, Grudziądz walczy o życie, Pedersen na swoim torze powinien szaleć. Po takim kursie żal nie spróbować. Do tego
Łudogorets, z pierwszego meczu mają tylko 1-0, więc trzeba podejść na serio. Piłkarsko znacznie większa jakość od mistrza Białorusi, który będzie musiał atakować, a grając z kontry Łudo powinno być łatwiej. Do tego mecz na neutralnym terenie w Blegradzie. Pozdro
Screenshot_20210713-170040_eWinner.jpg
 
Dubelek na dziś, Grudziądz walczy o życie, Pedersen na swoim torze powinien szaleć. Po takim kursie żal nie spróbować. Do tego
Łudogorets, z pierwszego meczu mają tylko 1-0, więc trzeba podejść na serio. Piłkarsko znacznie większa jakość od mistrza Białorusi, który będzie musiał atakować, a grając z kontry Łudo powinno być łatwiej. Do tego mecz na neutralnym terenie w Blegradzie. PozdroView attachment 23618
Łudogorets zgodnie z przewidywaniem, wygrana po golu z kontry. Za Pedresena zwrot, bo już w pierwszym wyścigu doszło do wypadku, po którym lekarz nie pozwolił mu kontynuować zawodów. +120 netto
 
Łudogorets zgodnie z przewidywaniem, wygrana po golu z kontry. Za Pedresena zwrot, bo już w pierwszym wyścigu doszło do wypadku, po którym lekarz nie pozwolił mu kontynuować zawodów. +120 netto
Miałem Nikiego pogranego u żółtych i kutafony rozliczyli na czerwono
 
Pajac który sprzedaje typy i pokazuje dupe w internecie nie bedzie mi mowil co mam robic,a kundel Karwantes widze dalej sie wpierdala miedzy wódkę a zakąskę z nadzieja ze na kimś wrażenie zrobi,możecie sobie z Davidem piątkę gołymi odbytami przybić.
 
Zapierda... sam i analizuj kilka gal co jest a nie tumanie czekasz na gotowe.
Z tego co widać nie potrafisz i bazujesz na innych gnido. Nie pozdrawiam.
:olewam:
Z początku jak się tu zarejestrowałem było dobrze, dział bukmacherski na cohones sprawiał wrażenie otwartego, gdzie każdy sobie pomagał dodając od siebie cegiełkę w postaci jakiegoś betu ale później, właśnie m. in. przez takich petów jak zarobas czy astrida przestałem tu regularnie dodawać typy, w chuj tutaj takich wszów którzy korzystają z naszej roboty a sami nic od siebie nie dają bo albo są gamoniami nie znającymi się na bukmacherce albo skąpcami którzy chowają się po kątach.
 
Z początku jak się tu zarejestrowałem było dobrze, dział bukmacherski na cohones sprawiał wrażenie otwartego, gdzie każdy sobie pomagał dodając od siebie cegiełkę w postaci jakiegoś betu ale później, właśnie m. in. przez takich petów jak zarobas czy astrida przestałem tu regularnie dodawać typy, w chuj tutaj takich wszów którzy korzystają z naszej roboty a sami nic od siebie nie dają bo albo są gamoniami nie znającymi się na bukmacherce albo skąpcami którzy chowają się po kątach.
Nikt nigdy nie korzystał z twoich typów,zejdź na ziemie gamoniu bo bujasz w obłokach od długiego czasu.
 
Back
Top