KUPONY

ja na live po czerwionce puściłem czechów bez przekonania za 140zł, 80zł do przodu :D
 
Jak ja lubię forbeta i maxi zyski u nich tydz temu Hiszpania mi z Polsza spaprali na 2200 ale teraz Belgowie oddali ...szkoda Holandia bo byłoby kolejne 1200...teraz trzeba ładować awans Duńczyków którzy mogą nawet tu być w finale
 

Attachments

  • Screenshot_20210627-225656.png
    Screenshot_20210627-225656.png
    194.8 KB · Views: 43
Wczoraj minus Belgia tylko 1 bramka.
Dzisiaj Francja kurs 1.66 - za dwie dniówki z wykończeniówki.
 
Jak ja lubię forbeta i maxi zyski u nich tydz temu Hiszpania mi z Polsza spaprali na 2200 ale teraz Belgowie oddali ...szkoda Holandia bo byłoby kolejne 1200...teraz trzeba ładować awans Duńczyków którzy mogą nawet tu być w finale
Gratulacje, ładny kupon. Szkoda, że teraz 4 zdarzenia trzeba, trudniej wygrać.
 
Kuponik z cyklu zazwyczaj się nie dziele ale dzisiaj przechwyciłem 2 bety z forum to tym razem mogę się podzielić :DC:
Jak nie gram to się nie dziele :) Jak coś gram, to zawsze piszę krótką analizę w odpowiednim dziale. Tym razem wrzucilem specjalnie tutaj jako kupon i bez analizy, bo tak jak napisałeś bety z kosza były wzięte od @MoviePLK (zmieniłem tylko wartości handi) i tam w temacie znajduje się odpowiednia analiza. Nie widzę w tym nic złego, dziwnego ani śmiesznego :) Po to ktoś podaje tutaj propozycje do zagrania, żeby z tego czasem korzystac. Przy okazji mogę już napisać wyniki: Kanada z Chinami rzucili aż 188 pkt więc under nieudany. Over Turków zaliczony, jeśli ktoś grał osobno.

:conorsalute:
 
jak zobaczyłem kurs na Bartosinskiego to odrazu postawiłem pinionzki.
2.96 to szaleństwo, Bartosinski musi tylko raz trafic szklanego Michalskiego i będzie po walce.
B237FF41-11E7-483A-992E-CD6D86BC92D9.jpeg
 
Ja natomiast spróbuję Rajewskiego. Kornik świeżo po swoim weselu nie sądzę aby przygotowywał się jak do walki życia. Kurs jak dla mnie warty próby.
IMG_20210701_102501.jpg
 
kornik wystarczy ze go obali, tam sobie nie da krzywdy zrobić i powinien przeleżeć rajewskiego
 
Plaatijes + Kayambala + Coxen + Anglia awans @3.60 za 150
Dove + Echeverria + B. Swanepoel + Anglia + Belgia 1x @7.98 za 40
Plaatijes + Kayambala + Coxen + Dove + B. Swanepoel + Anglia @9.52 za 50
 
Żeby się lepiej oglądało.
 

Attachments

  • Screenshot_20210702_181535_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_20210702_181535_com.android.chrome.jpg
    174.9 KB · Views: 41
@Klima027 Szacunek bracie bo jesteś tutaj jednym z 5-6 ogarniętych gości którzy dzielą się regularnie typami wśród sępów którzy łykają nasze typy nie dając nic w zamian i ludzi którzy nie znają się na robocie. :beer:
 
Wzajemnie, cenię Twoje spostrzeżenia i często biorę w ciemno :)

Więcej takich osób, bo wiemy ile czasu trzeba poświęcić na rzeczową analizę.

Generalnie nie mam problemu, z tym że ktoś korzysta, z założenia po to jest ten dział.

Za to najbardziej wkurwia jak co niektóre ameby intelektualne po nietrafionych typach mają radochę, cytują przegranych, czym też mogą wypłoszyć z forum osoby, które mają trafne przemyślenia.

Pozdro.
 
Last edited:
 
Back
Top