KUPONY

IMG_20210621_105953.jpg
 
Oglądałeś mecze? Dania przegrała oba pechowo, z Finami sytuacja z Eriksenem ich rozjebała, do tego niestrzelony karny i mnóstwo sytuacji. Z Belgią byli de facto lepszym zespołem, zdominowali rywala, ale dali się wypunktować po kontrach. Dla mnie Rosja jest słabiutka, z Belgia nie istnieli, Finlandia nie miała problemów z kreowaniem sytuacji z nim, wygrali na farcie (anulowany gol dla Finów po minilnaym spalonym itd.) Do tego mecz będzie w Kopenhadze. Oczywiście to jest piłka, faktor przypadkowości jest spory, ale z tego co było grane do tej pory Dania dla mnie dużym faworytem.
Dania 4-1, chociaż nie był to aż tak łatwy mecz. Ruscy mieli niezły plan, ale ostatecznie się posypali ;)
 
takie taśmy to bezsens, więcej niż 3 zdarzenia to bezsens. Nie da się z tego wyżyć, weź to pierdol. :mamed:
Dwóch dobrych underdogów, przy moich stawkach - rekreacyjnie. Dla mnie ~10% szans. Z kursu wychodzi 5%.
Zagranica wycenia Manfio na 2.3-2.4 (poprawnie) natomiast Maciela na ~3.9 (ja mu daję ~40% szans). Harrison i Pacheco raczej formalność (abstrahując, że to baby), natomiast Abreu nawet w ciężkiej powinien porobić takiego buma.
 
Ostatni kupon na ten weekend (tylko dlatego STS, że miałem tam drobne, pewnie idzie znaleźć lepsze kursy):
IMG_20210622_150405.jpg
 
Na Gumienną po tej ostatniej niespodziance z przyjemnością zagram raz jeszcze. Kursik 1.10 wchodzę grubo i powodzenia życzę. :redford:
1624369945825.png


Piękny kupon się szykuje: Gumienna, Prachnio, Grzebyk. :juanlaugh:
 
Dwóch dobrych underdogów, przy moich stawkach - rekreacyjnie. Dla mnie ~10% szans. Z kursu wychodzi 5%.
Zagranica wycenia Manfio na 2.3-2.4 (poprawnie) natomiast Maciela na ~3.9 (ja mu daję ~40% szans). Harrison i Pacheco raczej formalność (abstrahując, że to baby), natomiast Abreu nawet w ciężkiej powinien porobić takiego buma.
Te liczby nie mają sensu bo to PFL, tam nawet Khabib by przegral
 
  • Haha
Reactions: Evo
Chorwacja-Szkocja BTS+over2,5 ŻK @2.16
Po tym co oglądałem wyczuwam ciekawy mecz o wyjście, remis nie daje nic więc będzie wojna.
Szkocja bez bramki ale paradoksalnie stworzyła w obu meczach więcej akcji i oddała więcej strzałów od rywala kto oglądał ten wie.
xG Szkocji po tych 2 meczach wynosi 2.8, a wicemistrzowie mają coś do udowodnienia i nie przejdą raczej bokiem.
Obie ekipy grają dość ostro i 3 kartoniki raczej powinni zobaczyć, w Superlidze ten sędzia pokazał 109 kartoników w 16 spotkaniach.
 
Chorwacja-Szkocja BTS+over2,5 ŻK @2.16
Po tym co oglądałem wyczuwam ciekawy mecz o wyjście, remis nie daje nic więc będzie wojna.
Szkocja bez bramki ale paradoksalnie stworzyła w obu meczach więcej akcji i oddała więcej strzałów od rywala kto oglądał ten wie.
xG Szkocji po tych 2 meczach wynosi 2.8, a wicemistrzowie mają coś do udowodnienia i nie przejdą raczej bokiem.
Obie ekipy grają dość ostro i 3 kartoniki raczej powinni zobaczyć, w Superlidze ten sędzia pokazał 109 kartoników w 16 spotkaniach.
Chłop zapomniał kartek wziąć na 2 połowę :brainoverload:
 
  • Like
Reactions: Olo
@andrzej_t.

wczoraj pokazałeś kupon na Szwedów to może i dzisiaj pokaż jakiś. Niemców nie grałeś przypadkiem ? czy jednak ominąłeś ich

Najlepiej to wrzuć historię gry :cool: a nie pojedyncze bo przegranych nie ma ?
 
@andrzej_t.

wczoraj pokazałeś kupon na Szwedów to może i dzisiaj pokaż jakiś. Niemców nie grałeś przypadkiem ? czy jednak ominąłeś ich

Najlepiej to wrzuć historię gry :cool: a nie pojedyncze bo przegranych nie ma ?
Nic nie grałem, tylko Polaków. Poza tym, jak ktoś przegrywa to ja wtedy szybko zmieniam na tego co wygrał, sam wiesz :roberteyeblinking:

P.s.
Historię gry wrzucę zaraz po Tobie, także... czekaj, czekaj, może się doczekasz :jarolaugh:

P.s. 2
Długo myślałeś jak by tu odpowiedzieć :beczka:
 
Last edited:
Ale to jest kiep którego trzeba tępic jak wsze :cool:
Nikogo nie zmieniłem bo wcześniej akurat pisałem że gram Adese :cool: a nie kiepa Figu na któryn Ty się przejechałes i nie jest to wymysł.

Poszukać i jeszcze raz zgasić ? W sumie po co na takim menelu tracić czas. Leci ignor.
 
  • Like
Reactions: ;-)
Ale to jest kiep którego trzeba tępic jak wsze :cool:
Nikogo nie zmieniłem bo wcześniej akurat pisałem że gram Adese :cool: a nie kiepa Figu na któryn Ty się przejechałes i nie jest to wymysł.

Poszukać i jeszcze raz zgasić ? W sumie po co na takim menelu tracić czas. Leci ignor.
:juanlaugh:
Oj Dawidku, Dawidku, "trochę uszczypliwości nie zaszkodzi". Ten bohater płakał bo go tu inni wyzywali a sam wyzywa innych i teraz się popłakał i uciekł w ignora :waldeklaugh:

Nie smakuje mu to jak ktoś mu robi to co on robi innym i nawet tego nie widzi, mamusia chyba go nie kochała... a tata tylko w nocy :DC:

Dawidek bohater, typer wszechświata :mjsmile:
 
Back
Top