KUPONY

Gdzie ty znalazłeś takiego pewniaczka?
IMG-20210617-WA0000.jpeg

Ruscy- 22, nie ja znalazłem, dostałem cynk od znajomego. Czy pewniak nie wiadomo, ale biorąc pod uwagę planowaną przerwę w 10min spotkania wygląda na spore value.
 
Last edited:
A dlaczego pewniak? Bo nie rozumiem na jakiej podstawie. Oczywiście, że to może wejść, ale na moje to loteria, jak różne i kartki
Bo w 10min meczu planowana jest przerwa aby oddać chołd Eriksenowi. Mają wybić piłkę na aut i bić mu brawo.
 
A dlaczego pewniak? Bo nie rozumiem na jakiej podstawie. Oczywiście, że to może wejść, ale na moje to loteria, jak różne i kartki
Bo będzie przerwa w 10min meczu. Kurs taki jakby jej nie było. Standardowo powinien sędzia doliczyć minutę + co najmniej minutę za przerwę w meczu (jak nie dwie). Ale czy tak będzie...
 
Bo będzie przerwa w 10min meczu. Kurs taki jakby jej nie było. Standardowo powinien sędzia doliczyć minutę + co najmniej minutę za przerwę w meczu (jak nie dwie). Ale czy tak będzie...
Będzie na bank! Nie mam wątpliwości. Minuta dla Eriksena +. Minuta za przerwy w grze.
Easy piniondz
 
Niestety doliczył tylko minutę mimo przerwy w grze...
Dla mnie powinny być dwie ewidentnie. Kto wie czy sędzia nie dostał w łapę... Wuchte ludzi to pograło więc kasy sporo.
Moze dostał w łapę może nie, ale nic mnie nie zdziwi.
 
O matko co Ty piszesz gościu xD
Dlaczego? Mało to realne, ale nie niemożliwe. Myślisz że nie ma ustawek? W jakim Ty świecie żyjesz. Luźno napisałem że może tak było wiadomo, że napisałem to pół żartem pół serio, ale wszystko możliwe w piłce i we współczesnym sporcie.
 
Jedna z największych muk jakie tu podano obok Hariego :tiphatb:
W pytę śmieszne ale prawdziwe

I TERAZ POMYŚLEĆ CO TO BY BYŁO JAKIE CYTOWANIE JAK TO BYM JA PODAŁ:lol:

ZJEDLI BY ŻYWCEM :rofl:
 
Last edited:
Jedna z największych muk jakie tu podano obok Hariego :tiphatb:
W pytę śmieszne ale prawdziwe

I TERAZ POMYŚLEĆ CO TO BY BYŁO JAKIE CYTOWANIE JAK TO BYM JA PODAŁ:lol:

ZJEDLI BY ŻYWCEM :rofl:
Typ był dobry, sędzia doliczył minutę. Co poradzić. Nigdzie nie napisałem, że to lokata :facepalm: .
Z przebiegu powinno być 1+1 lekko
 
Back
Top