KUPONY

Ferreira+Zeferino+Spivak @2.34 UNIBET
STAWKA:150 ZŁ
MOŻLIWA WYGRANA:350 ZŁ

Semelsberger @2.40 UNIBET
STAWKA:30ZŁ
MOŻLIWA WYGRANA:72 ZŁ

Vera+Sordi+Anglia wygra z Szkocją @2.43 UNIBET
STAWKA:50ZŁ
MOŻLIWA WYGRANA:121 ZŁ

Ige+Jandiroba @3.15 UNIBET
STAWKA:50ZŁ
MOŻLIWA WYGRANA:157 ZŁ

Taxi+Psychotrop+Gasanzade+Magomedragimov @2.28 FORTUNA
STAWKA:100ZŁ
MOŻLIWA WYGRANA:200 ZŁ

O'Neill @2.25 UNIBET
STAWKA:40ZŁ
MOŻLIWA WYGRANA:90 ZŁ

Carlos Junior vs Magalhaes walka zakończy się na punkty/nie
Zeferino vs Ponet walka zakończy sie na punkty/nie
Sordi vs Spohn walka zakończy sie na punkty/nie
@3.31 UNIBET
STAWKA:50 ZŁ
MOŻLIWA WYGRANA:165 ZŁ
 
Joao Zeferino + Justis Huni (boks) @1.65 za 500
Tu weszło, ale ten Zeferino jest słaby, wystarczy ktoś z odrobiną zapasów w obronie i dostanie wpierdol, bo w stójce wolny jak keczup.

Poza tym co tam się odpierdala w tym PFL to głowa mała. Przekręcone decyzje ewidentnie, chłop wygrywa 3 rundy i przegrywa walkę, już widzę skąd idzie kasa na te ich nagrody :lol:

Reasumując gówniana federacja złożona ze straych dziadów i odpadów z innych organizacji. Jebać ich. Miłego dnia :hi:
 
MacDonald + Magomedkerimov + Carlos Jr. @1.89 za 800
Zaferino + Aleksakhin + Kunchenko @3.05 za 100
-900, tak jak kolega trafnie napisał w innym dziale nawet jak wygrasz to przegrasz :DC: Ogólnie w tym PFL dużo missmatchy ale teraz wiadomo po co, po to by gracze ładowali na murowanych faworytów (bądź co bądź lepszych zawodników) by później mafia sędziowska mogła zrobić wałka na jednym z nich i w ten sposób bukmacher zaoszczędził miliony. Jeśli mają "smartcage" i punktacje od 1-100 to po jaki chuj tam w ogóle sędziowie którym delikatne rzecz ujmując nie zależy na sprawiedliwych werdyktach. Ostatni raz zagrałem PFL. :matt:
 
B397C99B-E346-4913-A53B-8DE04AE2B715.jpeg
3B9572EF-C5F8-47F4-B35F-B5873D14B5F4.jpeg
 
Hiszpania (vs Polska) @1.56
Stawka:800€
Możliwy zysk: +448€

Oglądałem wszystkie ostatnie mecze naszych, nie widzę możliwości, żebyśmy wywieźli choć punkt z Hiszpanii (gdzie dodatkowo można się spodziewać temperatury powyżej 30st.C).
Pograne już teraz, bo jak będziemy męczyli się ze Słowacją, co nie jest niemożliwe, to kurs spadnie.
Strata. Nasi jak zwykle zaskoczyli.
 
Mam odmienne zdanie ale oczywiście szanuje twoje ;)
Kiedyś głównie stawiałem piłkę, od tego zaczynałem. Zarobić się da na wszystkim. I wpadki też zdarzają się wszędzie. Zobacz choćby PFL i Rorego... No nie dało się przewidzieć (mimo kontrowersyjnej ponoć decyzji) - ja ominąłem tę wtopę tylko dlatego, że kurs był marny i zrezygnowałem ze stawiania.
 
Smutne, że gracie przeciwko naszym. Chujowo musiało się mecz oglądać. Zamiast kibicować naszym to się patrzy żeby Hiszpania wygrała, żeby hajsik się zgadzał :(
Ja tam nie żałuję ani jednej złotówki postawionej. Warto było aby zobaczyć w końcu dobry mecz naszych patałachów. Zaczynam odzyskiwać w nich wiarę, ale znając życie położą się przed Szwedami i cały misterny plan pójdzie w pizdu.
 
Hiszpania (vs Polska) @1.56
Stawka:800€
Możliwy zysk: +448€

Oglądałem wszystkie ostatnie mecze naszych, nie widzę możliwości, żebyśmy wywieźli choć punkt z Hiszpanii (gdzie dodatkowo można się spodziewać temperatury powyżej 30st.C).
Pograne już teraz, bo jak będziemy męczyli się ze Słowacją, co nie jest niemożliwe, to kurs spadnie.

No przebiłeś. Zdecydowanie. Wtopa na kiepskim kursie i wpierdol od Polaków - szło to przecież przewidzieć. Kolejny raz typujesz patrząc na składy i miejsce w rankingu. A to przecież na boisku nie gra. Wniosków nadal nie wyciągasz. Forma po treningach i heja jazda bo to Hiszpania przecież. Może lepiej typować drugą ligę na żużlu w Tunezji ? :beczka:


https://cohones.mmarocks.pl/threads...llator-aca-pfl-etc.4784/page-829#post-2426387 :lol::rofl:
 
Hiszpania i Niemcy to rozumiem, ale co Cię przekonalo do zagrania Dunczykow?
Nie widziałeś jak Dania grała przeciwko Belgii?
Belgia jest jednym z faworytów do turnieju a gdyby nie wpuszczenie KDB z ławki to możliwe, że Dania by to wygrała
Rosja wygląda słabo na tym turnieju i uważam ze to dobry typ
 
Hiszpania i Niemcy to rozumiem, ale co Cię przekonalo do zagrania Dunczykow?
Oglądałeś mecze? Dania przegrała oba pechowo, z Finami sytuacja z Eriksenem ich rozjebała, do tego niestrzelony karny i mnóstwo sytuacji. Z Belgią byli de facto lepszym zespołem, zdominowali rywala, ale dali się wypunktować po kontrach. Dla mnie Rosja jest słabiutka, z Belgia nie istnieli, Finlandia nie miała problemów z kreowaniem sytuacji z nim, wygrali na farcie (anulowany gol dla Finów po minilnaym spalonym itd.) Do tego mecz będzie w Kopenhadze. Oczywiście to jest piłka, faktor przypadkowości jest spory, ale z tego co było grane do tej pory Dania dla mnie dużym faworytem.
 
Ferreira+Zeferino+Spivak @2.34 UNIBET
STAWKA:150 ZŁ
MOŻLIWA WYGRANA:350 ZŁ

Semelsberger @2.40 UNIBET
STAWKA:30ZŁ
MOŻLIWA WYGRANA:72 ZŁ

Vera+Sordi+Anglia wygra z Szkocją @2.43 UNIBET
STAWKA:50ZŁ
MOŻLIWA WYGRANA:121 ZŁ

Ige+Jandiroba @3.15 UNIBET
STAWKA:50ZŁ
MOŻLIWA WYGRANA:157 ZŁ

Taxi+Psychotrop+Gasanzade+Magomedragimov @2.28 FORTUNA
STAWKA:100ZŁ
MOŻLIWA WYGRANA:200 ZŁ

O'Neill @2.25 UNIBET
STAWKA:40ZŁ
MOŻLIWA WYGRANA:90 ZŁ

Carlos Junior vs Magalhaes walka zakończy się na punkty/nie
Zeferino vs Ponet walka zakończy sie na punkty/nie
Sordi vs Spohn walka zakończy sie na punkty/nie
@3.31 UNIBET
STAWKA:50 ZŁ
MOŻLIWA WYGRANA:165 ZŁ
-380 zł
 
Back
Top