KUPONY

Ja tu nie będę więcej kombinował:
over 1,5 Włochy - Hiszpanie + over 1,5 w meczu Anglia - Dania
 
Nie chce mi się dzisiaj pisać analizy, ale wrzucę kupon. Pograne delikatnie, bez szaleństw

1625676042850.png


:conorsalute:
 
Wypłaciłem. Im bliżej meczu tym bardziej miałem obawy o Anglików którzy mimo iż są w półfinale to jakoś grą mnie nie przekonują. Najwyżej będę żałował
 
Mi Pereira zamyka calkiem niezly kupon mimo wypadnięcia z niego niektórych walk, więc też liczę na brak niespodzianki w tym zestawieniu :) GL

:conorsalute:
Jeśli Pereira na dobre wyzbędzie się tego swojego pajacowania (co de facto już się stało w ostatniej walce z Khaosem) to może zajść wysoko. Pod względem umiejętności to kocur.

W zestawieniu z Pricem wszystkie atuty po jego stronie. Szybkość, technika, kondycja. Trudno go ustrzelić, świetnie kontruje. Powinno być git ;)
 
Realne, ale szansę małe. Ja mam Topurie bo go uważam za duży talent i nie sądzę aby się tutaj potknął na Hallu
Topuria jest mega utalentowany ale jest jeszcze bardzo młody więc popełnia dużo błędów, Hall to bardzo nieszablonowy przeciwnik z bardzo dobrą kontrolą dystansu, mnóstwem kopnięć i z bjj na światowym poziomie na którego mega trudno się przygotować. Daje 55-45 na korzyść gruzina ale szmalu bym nie postawił.
 
Topuria jest mega utalentowany ale jest jeszcze bardzo młody więc popełnia dużo błędów, Hall to bardzo nieszablonowy przeciwnik z bardzo dobrą kontrolą dystansu, mnóstwem kopnięć i z bjj na światowym poziomie na którego mega trudno się przygotować. Daje 55-45 na korzyść gruzina ale szmalu bym nie postawił.
Lepiej bym tego nie opisał. Imo kursy nie adekwatne do sytuacji.

@edit - może jednak 60-40, bo Hall znowu w fight weeku zbijał 1,5kg
 
Lepiej bym tego nie opisał. Imo kursy nie adekwatne do sytuacji.

@edit - może jednak 60-40, bo Hall znowu w fight weeku zbijał 1,5kg
Jesli chodzi o zestawienie Hall-Topuria, to imo lepiej postawic, ze w walce rozpocznie sie 2 runda, niz na win Topurii, a kurs prawie identyczny (@1.37). Mam to nawet na jakiejs tasmie 4fun za 5 dyszek
 
Imo Topuria powinien to ugrać, ale to wyjątkowo niewygodny dla niego matchup może być. Przy takim kursie jaki na niego dają odpuszczam.
 
Czy ja wiem, równie dobrze w pierwszej Topuria może go ustrzelic albo Hall podać
 
Brad Tavares zamyka kolejny duży kupon,jednak im bliżej walki mam coraz to większe wątpliwości i myślę że Omari może to wziąć :boss:
nic dziwnego ze masz wątpliwości.
jak ogłosili akop vs kolecki
To od razu chciałem wjeżdżać w wirtuoza parteru aka florystę przez poddanie, a im blizej gali tym bardziej czuje niespodziankę ze kolek mimo leoszych warunków, doświadczenia i wszystkiego co ma lepsze jednak zrobi niespodziankę i ubije okapa xd
 
Back
Top