KUPONY

Jak miło poczuć fajną atmosferkę na cohones :tellmemore:
JKRXyPw.png
 
Fili (UFC)+Garry (CW)+Italia (vs Austria) @2.8 za 1k
Osobiście podmieniłem Filiego na Rakhmanova, Pineda ostatnio rzeczywiście prezentował się kiepsko jednak to nadal niebezpieczny zawodnik. Uważam, że Fili ma jak najbardziej szanse wygrać jednak kurs @1.45 jakoś mnie nie przekonuje. Poczekam na ważenie.
 
Drugi i ostatni kupon - taśiemka na ten weekend :) Gane + Rakhmonov + awans Dania + Zmarzlik więcej pkt. od Pedersen (żużel Stal Gorzów - Grudziądz) + Davis Gervonta (boks) @4.98 za 500
 
@DavidMMA nie podawaj tutaj typow bo gosciu o nicku Pudzianxx na omnibet.pl kradnie ci typy i na tym zarabia
:putinlaugh:
a chuj w to, chłopak ma pomysł na siebie :lol: naiwni niech się dają nabierać
jednego nie można mu odebrać: chyba jako jedyny nie polecał tego figureireda :applause:

za to masz u mnie dużego plusa, pozdrawiam

pudzianowi też przekaż pozdrowienia :mamed:
 
Będziecie śmieszkujący możliwe, że płakali po gali
:juanlaugh:
ruska maszyna nabrała masy i jeszcze udowodni ile jest warta
poza tym robienie z Gane chuj wie kogo, bo wygrał z zdziadziałym bez szczęki dos santosem czy zamulił nudną deczyję z bigi boyem.
Przypominam puszczam kurs 4.0 nie jakieś 1.35 na podtarcie dupska. Kurs warty ryzyka. Tyle w temacie.
 
Last edited:
Będziecie śmieszkujący możliwe, że płakali po gali
:juanlaugh:
ruska maszyna nabrała masy i jeszcze udowodni ile jest warta
poza tym robienie z Gane chuj wie kogo, bo wygrał z zdziadziałym bez szczęki dos santosem czy zamulił nudną deczyję z bigi boyem.
Przypominam puszczam kurs 4.0 nie jakieś 1.35 na podtarcie dupska. Kurs warty ryzyka. Tyle w temacie.
Jakie 1.35, jak nawet teraz na pierwszej z brzegu Fortunie jest 1.60 na Gane'a
 
Jakie 1.35, jak nawet teraz na pierwszej z brzegu Fortunie jest 1.60 na Gane'a
Nie napisałem przecież, że 1.35 jest na Gane, tylko porównałem ogólną zasadność gry kursem 4.0 do często wrzucanych tu hitów z kursami 1.35 bądź o zgrozo niższymi. Ostatnio jak wrzuciłem Usman KO to też ktoś tam śmieszkował i to dwa razy z rzędu, wpierw z Burnsem później z Jezusem ;)
 
Back
Top