Kulinaria

podobno tylko geje nie jedzą mięsa! co o tym sądzicie?
nickdiaz_fuckyoubitch.gif

giphy.gif

Ale ćpunom często odpierdala. reszta pewnie tak
 
Takie coś dzisiaj zrobiłem:
350 ml napoju sojowego
1 banan
Pół łyżeczki oleju konopnego
4 garście płatków kukurydzianych
Łyżka cukru
11 łyżek drobno zmielonych płatków owsianych

Wszystko do miksera ładnie mieszasz. Na rozgrzaną patelnię trochę oleju (kokosowy byłby dobry ale nie miałem)
Łyżką nakladasz takie małe placuszki. Uważaj żeby się nie przypalilo.
Spoko jak na pierwszy raz ale popełniłem podstawowy błąd. Po chwili to wszystko zaczyna konkretnie gęstnieć wiec ostrożnie z płatkami. Daj tak 60% tego co ja i chwilkę poczekaj, zobacz jak to wygląda.
Jak na 1 raz sukces.
 
Takie coś dzisiaj zrobiłem:
350 ml napoju sojowego
1 banan
Pół łyżeczki oleju konopnego
4 garście płatków kukurydzianych
Łyżka cukru
11 łyżek drobno zmielonych płatków owsianych

Wszystko do miksera ładnie mieszasz. Na rozgrzaną patelnię trochę oleju (kokosowy byłby dobry ale nie miałem)
Łyżką nakladasz takie małe placuszki. Uważaj żeby się nie przypalilo.
Spoko jak na pierwszy raz ale popełniłem podstawowy błąd. Po chwili to wszystko zaczyna konkretnie gęstnieć wiec ostrożnie z płatkami. Daj tak 60% tego co ja i chwilkę poczekaj, zobacz jak to wygląda.
Jak na 1 raz sukces.
Doczytałem do napoju sojowego, zakląłem pod nosem coś o pieprzonych weganach i skrolowałem dalej.
 
Speniałem ;) ale moze dodam dziś przy odgrzewaniu, hmmm, moze przełożę porcję do mniejszego garnka i potestuję?
Zawsze warto spróbować, nawet jeśli połączenie może wydawać się dziwne.
Złota zasada- dodawać, ale z umiarem.
Znam jednego pojeba, który do potrawy zamiast dwóch kostek czekolady, dodał całą tabliczkę (a myślał dodać dwie tabliczki). :korwinlaugh:
 
No to jutro i pewnie pojutrze obiad made in lidl.

2 opakowania karkówki
2 opakowania kurek
1 opakowanie młodej marchewki
2 cebule
pół paczki suszonych pomidorów

1. mięso delikatnie podsmażone, do garnka. Duuużo mielonego pieprzu i soli z jakimiś ziołami.
2. cebula podsmażona osobno na masełku, do garnka
3. kurki także podsmażone osobno, także na masełku, do garnka
4. Pokrojona marchewka i pomidor dla smaku i trochę pyrkania.

Na razie smakuje zajefanie. Trochę tłustawo, raz że lidl, dwa że z masłem na bogato ;)
Zobaczymy jak jutro :)
0gdSurE.jpg
 
Ale ja nie gram w szachy , trenuje oglądanie tv, czy emocjonujące długie spacery z pracy spowodowane korkami.. no ale sorry , szachy to nieee, zbyt duża dawka emocji w ciągu trwania partii, tak na raz..
 
Pisz na messenger, mateo kostek, taki z tatuażem na szyi
Nie mam messengera. Jak nie chcesz klikac w linka to znajdz jakis czat i wyslij mi link do pokoju. Email tez odpada.
Znajdz jakis czat i podeslij linka albo wejdz w to co podalem. 1 minuta. Będziesz raczej zainteresowany
 
Back
Top