Ktoś musi być uczciwy :)

dizel77

UFC
Middleweight
Coraz więcej wpadek na testach antydopingowych skłoniło mnie do założenia tego tematu. Zawsze w takich sytuacjach wtedy pada stwierdzenie, że prawie wszyscy biorą. No i to jest prawda. Ale mnie interesują ci bez skazy i dla niektórych pewnie trochę naiwni, którzy jadą bez wspomagania. Kto według was nie bierze ? Istnieją w ogóle tacy ? :lol: Jeśli ktoś z tego tematu wpadnie w przyszłości to będzie można komuś później wypomnieć.

Ja stawiam na Roya Nelsona. Kondycja chujowa, bojler chyba największy w historii UFC. I ogólnie zawsze krytykuje sterydy w swoich wypowiedziach. Chociaż to akurat żaden wyznacznik, Anderson i Fitch też krytykowali wspomaganie. Po prostu sterydy i Roy mi kompletnie do siebie nie pasują :lol:

image_crop.php


Jeśli chodzi o Polskę to mi kompletnie nikt do głowy nie przychodzi. U nas to chyba wszyscy biorą hah
 
Gruby jest,bo się źle prowadzi. Żeby trenować na najwyższym poziomie tak czy siak zmuszony jest zażywać odpowiednie wspomagacze.
 
czy ja wiem:
10603315_673742186042954_2023735808969639993_n.jpg

486421_434152700001905_900026021_n.jpg

z kiedy pierwsza fota? zyly sie pojawiaja. :o

Nelson i slaba kondycja? zapusc TAKI bojler, a potem do klatki z Miociciem/Cormierem/JDS/Werdumem na 15minut, zobaczymy jak z ta kondycja Roya.

ja obstawiam... hm... to z amatorow jeszcze musialbym wybierac. moze Norbert jest czysty? @prowoj

:)
 
Szczerze powiedziawszy słabo to pamiętam. Ale za dobrze to mu nie szło. Jednak muszę się przyznać że przymiotnik "chujowa" to trochę przesada :smile:
Trzeba wziąć poprawkę na wagę ciężką. Myślę, że jak na tę kategorię Roy ma świetne cardio.
 
@baju ta fota jest dosyć stara, z campu przed ostatnią walką w KSW ;)
Nie wiem na ile mówicie poważnie, ale wg mnie Diaz jest raczej czysty. Z sentymentu wierzę też w BJ Penna
 
@baju ta fota jest dosyć stara, z campu przed ostatnią walką w KSW ;)
zgadza sie, i to wlasnie mnie dziwilo ze podczas przygotowan na dlugo przed walka zaczynal wygladac dobrze, widac bylo wiecej miesni, chudl na twarzya poznije na wazeniu jak zawsze zalany, szkoda ze nie udalo mu sie wykorzytac szansy...
 
Asia Jędrzejczyk nie bierze koksu. Znaczy sterydów bo efedryny pewny nie jestem
 
Moze z PL to Tybura
on tez taki troche Polski Fedor z Wygladu...:cool:

Fedor jechał na dopingu nie ma chuja. W końcu to gwiazda Pride. Tam sterydy wręcz były wskazane. Często się zresztą mówi, że jak zaczął walczyć w Stanach gdzie były kontrole to zaczął coraz słabiej walczyć.

A jak Bispinga złapią to usunę konto. On akurat wydaję mi się mega wiarygodny. Często mówił, że ostatnie co się po nim można spodziewać to, że wpadnie na teście.

bispingchristopherfurlonggetty.jpg
 
Ja bym stawiał na Lombarda, przecież sylwetkę ma bardzo naturalną i w dodatku to mój ulubieniec to nie ma chuja żeby koksił hehe
 
Ja myślę, ze Chris Waidman nie bierze, bo często kontuzje łapie ;P. a tak poważnie to mam ostatio obawy ze Chris to tak przez te kontuzje do końca nie wypada, tylko wiadomo przez co.
 
Heldzik długo odstawał siłowo w lekkiej. Teraz jest dużo lepiej, ale generalnie rósł wolniej niż bym sobie tego życzył, więc pewnie nie bierze. No i Janek też nie bierze, sterydy zastępuje mu legendary polish power! :D
 
Back
Top