Ktoś musi być uczciwy :)

Ja stawiam na BJ Penna. To mój ulubiony zawodnik a jest tak leniwy że żadne sterydy by mu nie pomogły i tak
 
Ja stawiam na braci Diaz, jestem też w stanie uwierzyć Jankowi... ale po wpadce Hallmanna to mnie już nic nie zdziwi.
 
najczystszy z najczystszych, niesłusznie skazany, czy te oczy mogooo kłamać? :boystop:
Alistair-Overeem-Strikeforce.jpg
 
nikogo nie mozna byc pewnym.Kazdy pierdoli jakie to sterydy sa be i pozniej sie okazuje,ze sam bierze.Po wygladzie tez nie ma co oceniac.Wcale bym sie nie zdzilwil jakby Bisping,BJ Penn,Stann,Fedor tez uzywali. Na aktorskie popisy majace na celu utwierdzenie nas,ze sa czysci tez raczej nie zwracalbym uwagi to tylko taka swoista zaslona dymna.
 
Jest kasa za wyniki to się robi wszystko , żeby były lepsze wyniki i więcej kasy. Skąd pomysł, że doping jest złem? Bo jest niezdrowy? Z palenia fajek nikt nie robi afery. Bo daje przewagę? Przewagę nad kim skoro wszyscy biorą? Mój typ na uczciwego... Dylewski :hitman:
 
Jest kasa za wyniki to się robi wszystko , żeby były lepsze wyniki i więcej kasy. Skąd pomysł, że doping jest złem? Bo jest niezdrowy? Z palenia fajek nikt nie robi afery. Bo daje przewagę? Przewagę nad kim skoro wszyscy biorą? Mój typ na uczciwego... Dylewski :hitman:
A jednak ci co są czyści i nie chcą się kłuć ( o ile tacy są) a starcie są na straconej pozycji. Ciekawe czy Krzysztof Soszyński brał ;)
 
Panowie szanuje Was ALE NIE RÓBCIE Z SIEBIE POŚMIEWISKA ! Po co w ogóle zakładacie taki temat ? Ktoś konkretny z branży jak to czyta to się śmieje. Przecież niektóre wypowiedzi są na poziomie gimnazjum jeżeli chodzi o wiedzę o wyczynowym sporcie. Nie mam zamiaru nikogo obrażać ale jak widzę takie błędne spekulacje to padam na kolana.
 
Fala kontuzji jest pewnie przez przeciążenie ciała/organizmu na co pozwala doping. Najpewniej Kowboj był czysty przed walką z Bensonem bo nie zdążyłby się oczyścić, ale przed Mylesem musiał się kłóć za dwóch:cool:
 
Panowie szanuje Was ALE NIE RÓBCIE Z SIEBIE POŚMIEWISKA ! Po co w ogóle zakładacie taki temat ? Ktoś konkretny z branży jak to czyta to się śmieje. Przecież niektóre wypowiedzi są na poziomie gimnazjum jeżeli chodzi o wiedzę o wyczynowym sporcie. Nie mam zamiaru nikogo obrażać ale jak widzę takie błędne spekulacje to padam na kolana.

Zaparz sobie melisę i się tak nie denerwuj :) Temat jest z gatunku wesołych i nikt się tutaj nie spina na poważnie :beer:
 
Zaparz sobie melisę i się tak nie denerwuj :) Temat jest z gatunku wesołych i nikt się tutaj nie spina na poważnie :beer:
No to dobra :)
Fiodor nie koksował bo jest ruskim naturalnym cyborgiem co regeneruje się pijąc Bimber w Bani
CroCop nie koksuje bo jest milicjantem
Coleman nie brał bo z nimi przegrywał
Diaz nie koksuje bo ciągle pali trawę i przez to niema czasu koksować
Condit nie koksuje bo ma ksywkę Natural Born Killer
Nelson ,Hunt,Waluś i Bazelak nie koksują bo są grubasami
Dylewski nie koksuje bo jest pół małpa
Pudzianowski nie koksuje bo schudł 2o kg i bije jak baba
Jotko nie koksuje bo trenował u Mirka a Mirek robi testy po każdym posiłku
Materla nie koksuje bo ma dużo tatuaży i nie miałby gdzie igły wbić
Różal to samo i jeszcze szatan mu zabronił i za kasę z koksów wolałby kupić karmę dla psów
Mamed i inni muzułmanie nie koksują bo Allah na nich patrzy i kiwa im palcem jak biorą strzykawkę do ręki
Janek nie koksuje bo go wszyscy kochamy.......
Koksuje tylko Overeem i Ci których złapali z wyjątkiem Hallmana któremu podmieniły Brazole mocz
 
Serio jest tu ktoś, kto myśli, że Fiodor jechał na żurku z jajeczkiem na twardo?
 
Serio jest tu ktoś, kto myśli, że Fiodor jechał na żurku z jajeczkiem na twardo?

Jak dla mnie Fedor na 100% jechał na dopingu. Chuj wie czy te jego przegrane nie były w jakimś stopniu spowodowane kontrolami antydopingowymi których w Pride nie było.
 
Jak dla mnie Fedor na 100% jechał na dopingu. Chuj wie czy te jego przegrane nie były w jakimś stopniu spowodowane kontrolami antydopingowymi których w Pride nie było.

Powiem tak: wg. mnie przegrane Fiodora spowodowane były przede wszystkim tym, że przestał się bić mądrze (pod każdego rywala inaczej, w zależności od zagrożenia), a zaczął walczyć w stylu "barowy agresor", niezależnie od przeciwnika.

Może i przestał się kłuć od Affliction, ale nie wiem, czemu miałoby to być akurat wtedy? Wcześniej zmusił dzieci Colemana do płaczu w Ameryce.

Losowe testy za czasów walk Fiodora w Stanach były w powijakach. Jak przylatywał do Stanów na tydzień - dwa przed walką to mógł być już wypłukany do czysta.

A w ogóle to wali mnie to:)

Fiodor KOZIOŁ!!!
 
Może skończmy z myśleniem, że jak ktoś przegrywa to nie bierze. Koks to tylko wspomaganie a nie czynnik decydujący. Problem jest taki- co zrobić żeby wszyscy się pogodzili z faktem że koks to norma i spuścili na to zasłonę milczenia, przestali płakać jak stare baby. Lub w drugą stronę co zrobić żeby w całym światowym mma przeprowadzano badania wszystkich zawodników i odbierano im licencje w przypadku wpadki lub niepoddaniu się testowi. Ponieważ druga opcja to utopia ( 99% olimpijczyków nie straciło medali wiec wszystko da się obejść) skupił bym się na opcji nr 1.
 
Chociaż to nie sportowiec ale Bazelak nie koksi bo boi się igły i uciekł przed testem
 
Back
Top