Ktoś musi być uczciwy :)

Pan B był kiedyś średnim dilerkiem tych środków w Łodzi i okolicach
pamiętam jak mi jeden taki sprzedawca wkręcał, że nawet ćwiczyć nie będę musiał i tak będę wyglądał zajebiście. takie zajebiste sterydy miał. :rofl:

chuj, że sam wyglądał jak jebane prosie. w sumie do Bazelaka był podobny :D
 
Podążając za logiką niektórych, że cechą czystego zawodnika jest otyłość, słabe cardio i marne wyniki, to zwycięzcą musiałby zostać....
bob_sapp.jpg
 
TYTUS pozamiatał.

Dla tych co na oko rozpoznają doping:

Jak ktoś jest tłusty to nie bierze koksu. -> Barnett
Jak ktoś ma słabe cardio to nie bierze koksu. -> Overeem
Jak ktoś ma słaby cios to nie bierze koksu. -> Sonnen
 
Pan B był kiedyś średnim dilerkiem tych środków w Łodzi i okolicach
do tego częstym bywalcem cotygodniowej giełdy samochodowej w Łodzi, na której pojawiał się w czarnej skórzanej kurtce. Mógł sobie pozwolić na taką elegancję tylko raz w tygodniu, bo w pozostałe dni musiał chodzić na sportowo aby móc ganiać po bramach nastoletnich gnojów zalegających mu kasę. :)
 
TYTUS pozamiatał.

Dla tych co na oko rozpoznają doping:

Jak ktoś jest tłusty to nie bierze koksu. -> Barnett
Jak ktoś ma słabe cardio to nie bierze koksu. -> Overeem
Jak ktoś ma słaby cios to nie bierze koksu. -> Sonnen
gość z Twojego avatara twierdzi, że w większości przypadków potrafi na oko stwierdzić czy ktoś bierze czy nie :lol:
 
Bo jak widzisz gościa o którym wiesz, że jest zawodowym sportowcem, to już wiesz, że bierze :lol:
 
ja obstawiam... hm... to z amatorow jeszcze musialbym wybierac. moze Norbert jest czysty? @prowoj

:)

Fajnie że w ogóle pomyslales o mnie i przedstawię po krótce moje stanowisko co do sterydów w mma.

Po pierwsze ja czysty co pewnie widac od razu :p przy takiej wadze wzięcie dobrych pomocnikow od razu uwydatniloby mięśnie których u mnie nie ma mimo trenowania i trzymania diety.
Po drugie znam wiele osób startujących na zawodach lub nawet takich tylko trenujcych którzy są na wspomagaczach tego typu. oczywiście nie są to.takie ilości jak w kulturystyce bo tutaj mają one wspomagać wytrzymałość i działać regenerujaco. Znajomi z siłowni dziwią sie mi że tyle trenuje i nie łapią mnie żadne kontuzje -.-

Według mnie, jeśli już w amatorce pojawiają sie sterydy to boję sie że w zawodowstwie ciężko znaleźć kogoś czystego na mniejszych galach. Z wyższych gal sądzę że nie ma żadnej osoby w 100% czystej. Każdy cos raczej kluje i boję sie że przez to jeśli przejdę na zawodowstwo to nawet na początkowych walkach mogę trafić przeciwnika z posladkami jak durszlak który będzie miał nade mną przez to większą przewagę.
Pozdrawiam :)
 
@prowoj Porzeźbiony nie jesteś może, ale nie gadaj już tak skromnie, że mięśni nie widać :-D Nie łapią Cię kontuzję? Fajnie masz, ale ciekawe, że znajomi z siłowni się jednak dziwią. Genetyka czy może właśnie brak dopingu pozwala trenować z rozsądkiem większym i nie przesadzać? :-)
 
@prowoj Porzeźbiony nie jesteś może, ale nie gadaj już tak skromnie, że mięśni nie widać :-D Nie łapią Cię kontuzję? Fajnie masz, ale ciekawe, że znajomi z siłowni się jednak dziwią. Genetyka czy może właśnie brak dopingu pozwala trenować z rozsądkiem większym i nie przesadzać? :-)

Nie wiem co ma na to wpływ ale ważną sprawą jest to że teraz trenuję odżywiam się zupełnie inaczej niż wtedy kiedy zaczynałem. Metody treningowy, znajomość swojego ciała i ciągłe poszerzanie mojej wiedzy na temat uprawiania sportu (robię kurs instruktora sportów siłowych tylko po to żeby dowiedzieć się więcej na temat trenowania) też myślę że wpływa na to że te kontuzja jakoś omijają.
Szkoda tylko że jak zaczynałem to nie miałem takiej wiedzy jak choćby teraz, bo wyglądałoby to zupełnie inaczej ale nie będę Wam opowiadał historii swojego trenowania :D
:hi:
 
donald cerrone - jedyny uczciwy w jułefsi (zaraz po andrzejku, oczywiście). Gdyby Donald wpadł to cohones powinno zmienić kolory na żałobne.
 
donald cerrone - jedyny uczciwy w jułefsi (zaraz po andrzejku, oczywiście). Gdyby Donald wpadł to cohones powinno zmienić kolory na żałobne.
Połowa cohones woli wierzyć, że ich ulubieńcy są czyści, a druga połowa, że wszyscy biorą, więc to uczciwe :/
 
Back
Top