KSW nie zatrzymuje się ! Jeden z Włodarzy KSW wypuszcza alkohol pod swoją marką !

Artur Szpilka otrzymał kilka butelek na przetestowanie, nie dotarła jeszcze jego recenzja, dlatego zamieszczam wiadomość od niego, którą przesłał mi przed degustacją, oraz zdjęcie po degustacji, które podesłał pierdzioszek :

Ładna flaszka bez kitu rozjebię ją, dotarła paczka to teraz nie ma już przelewek, polewek też nie ma w kieliszki, szklanki, idzie z gwinta na raz saturdej bejbi jor gołing dałn, na raz kurwa bez kitu, bez strachu, co strachu kurwa jaki strachu frajer konfident, dawaj to kur*a na raz łyknę przesuń się cycu siądę sobie.

z19488427IE,Po-kilkunastu-minutach-Szpilka-juz-rozmawial--odpo.jpg
 
Tomek Narkun rozpływał się po skosztowaniu Kavulsona, udało mu się, w dużych emocjach, podzielić się opinią:

narkun_15.jpg


huh... brak słów ... przede wszystkim wszystkim dobry wieczór... brak słów, już mi słowa odeszły gdzieś, NOCOMOGĘPOWIEDZIEĆ, nigdy nie piłem taki wódka, taka jest smaczna wódmyślę że dlatego, ja pierniczę NIEMOGĘWTOUWIERZYĆ dobra wódkAAAAA nie ja pierniczę bez popity wchodzi AAAAnnja pierniczę, jak zacząłem pić, to marzyłem o kolejne flaszce, KOCHAM WAAAAAAAAAS

Kurwa płaczę :DC:
 
0ef8b8f3b681e.png


Siemano. Przewariacina Szuli z tej strony. Już niedługo napierdolę każdego, kto stanie mi na drodze w oktagonie, ale nie samymi walkami wariatto żyje, więc powiem wam, że kosztowałem Kavulsona i jest naprawdę mocno wyrazisty jak mój czerwony łeb. Aha i jeszcze jedno, jak komuś nie pasuje moja fryzura to ma przejebane! Wasz el wariatto.
 
Kasta, mimo że stroni od mocnych alkoholi, również zrecenzował Kavulsona. Jak twierdzi, alkohol jest tak mocny, że przez chwilę nic nie widział:

f2_KSWMATHEOKASTA.jpg


In the beggining it was darkness, then came light. Tradition of drinking vodka in this part of the world have new quality now. This quality is better known as KAVULSON, real sign of tasty vodka triumph. Ladies and gentleman, Maciej Kawulski proudly presents, the potatoes, the alcohol, the Kavulson... vulson... vulson ...

O Kavulsonie kilka słów powiedział nam Andrzej Kościelski, który odnosił Janka Błachowicza do domu po kilku dniach picia bez przerwy:

205kosciel.jpg


Witam i pozdrawiam wszystkich koneserów dobrej wódki, hejterom i frajerom wbijam od razu ch*j do dupy.
Chciałbym przestawić oświadczenie na temat picia wódki Kavulson z Jankiem Błachowiczem. Jeśli chodzi o przygotowanie Janka do picia ze mną, nie będę się wybielał i twierdził, że go doskonale przygotowałem. Na dwa miesiące przed piciem wspólnie zdecydowaliśmy, że Janek wyjedzie trenować do Rosji.
Po tygodniu Janek wrócił i powiedział, że kupi coś na wątrobę i część przygotowań przejmą Rosjanie.
Po naszym piciu pojawiły się komentarze, że wydawałem złe komendy i dlatego Janek się opił i odpadł. Może nie jestem alfą i omegą, ale jak widziałem, że Janek ma ciężko, to mówiłem 'wstań, podeprzyj się stołu,chwyć blat,wyprostuj nogi'. Janek nie wykonywał poleceń i po drugiej flaszce wspólnie z Joanną Jędrzejczyk stwierdziliśmy, że wydawanie komend było bez sensu, Janek odpłynął.
Oczywiście po naszym piciu znalazł się jeden hejter, wyjątkowej klasy pedał, który swój nick nazwał 'wstawaj', dlatego tobie abstynencie ch*j ci do dupy.
Sama wódka była ok.
Geniusz :heart:
 
Tak jak wspominałem, niedziela to dobry czas na recenzje, sprzyjają im sobotnie wieczory. Po gali konkurencji do przetestowania trafiły trzy butelki Kavulsona w ręce Jurasa i Janisza. Maciek dając alkohol Jurasowi, poprosił, z racji że Juras zawsze jest wyłącznie obiektywny jeśli chodzi o KSW, by nadal taki pozostał, nie ważne jak dobra byłaby dla niego ta wódka. Oczywiście Juras powiedział, że nie pozwoli sobie na amatorkę i sztuczne pompowanie i tak samo na pewno zrobi pan Janisz. Poniżej przedstawiam zapis ich nagranej rozmowy recenzji:

CSqds9IWUAA21Ch.jpg



Juras: Za chwilę zadzwoni ostatni kieliszek, niewiele pozostało do końca ! Czy Kavulson zdąży jeszcze zadać kilka ciosów?!
Janisz: MNIE TRAFIŁ !
Juras: TAK TRAFIŁ !!! ROZMAZUJE MI SIĘ OBRAZ, CHYBA ZARAZ BĘDZIE KONIEC !!!
Janisz: KOOOONIEEEEEEECCC !!! FE NO ME NA LNY AL KO HOOOOOOOOLLLL
Juras: ŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO!!!!!!!!!!!!!
Janisz: KA VU LSON !!!!!!!!
Juras: OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO !!!
Janisz: JA KA TECH NI KA, JA KI SMAK, JAK TO KO PIE !!!! NIE MO GĘ PRZE STAĆ SY LA BI ZO WAAAAAAAĆ !!!!
Juras: HOHOHOHOHOHOHO?!?!?!?!
Janisz: CZY KAVULSON JEST BRUSEM LI ?!?!?!?!?!?!
Juras: FENOMENALNY I NIEPOWTARZALNY SMAK PROSZĘ PAŃSTWA !!!! NEEEEEE ŚWIETNY STOJKA PO LITRZE, ŚWIETNA KONTROLA UPOJENIA, PŁYNNE PRZEJŚCIE W PARTER, ŻADNYCH FAULI PO DRODZE, NOWY MISTRZ ALKOHOLI KAVULSON !!!! ŁOOOOOO !!!!
Janisz: CZY KTOŚ JEST W STANIE POKONAĆ KAVULSONA ?!?!?!
Juras: ZDECYDOWANIE NIE !!! CO NAJWYŻEJ REMIS !
 
Matt Horwich pragnie wyrazić wdzięczność dla Macieja Kawulskiego za udostępnienie Kavulsona do testów.

maxresdefault.jpg


Piłem ten dar Boga, wypełniałem nim usta, a kubki smakowe wysyłały sygnał jedności do mózgu, a ten do świata i wymiarów równoległych, między którymi przemieszczałem się, z każdym kieliszkiem głębiej, niczym delfin pośród fal słów Bibilii. Za łaską wielkiego ducha i nieograniczonych możliwości podążałem coraz dalej, łamiąc kości fizyki i praw natury i zagłębiając się w potencjale danym przez Boga. Kavulson mógłby zmienić wymiar świata jaki znamy i sprawić byśmy byli bardziej rozwinięci, rzucić nas w wir podróży, pościgu za badaniami komórek macierzystych, bezkresu wszechświata, strun łączących wymiary duchowego oświecenia. Kavulson aktywuje moją sieć neuronów, wzmagając uzależnienie do pozytywnych wyborów, pozwala mojemu mózgowi ewoluować w poszukiwaniu nowych receptorów, niczym wielki zderzacz hadronów w CERN, niczym dzięki łasce Jezusa zapisanej w Biblii, struna po strunie, nuta po nucie. Wdzięczny Bogu, wdzięczny Maciejowi, wdzięczny wszechświatu za cud istnienia, żyjemy we wspaniałych czasach, świat jest piękny, każdy dzień to nowa przygoda.
 
Matt Horwich pragnie wyrazić wdzięczność dla Macieja Kawulskiego za udostępnienie Kavulsona do testów.

maxresdefault.jpg


Piłem ten dar Boga, wypełniałem nim usta, a kubki smakowe wysyłały sygnał jedności do mózgu, a ten do świata i wymiarów równoległych, między którymi przemieszczałem się, z każdym kieliszkiem głębiej, niczym delfin pośród fal słów Bibilii. Za łaską wielkiego ducha i nieograniczonych możliwości podążałem coraz dalej, łamiąc kości fizyki i praw natury i zagłębiając się w potencjale danym przez Boga. Kavulson mógłby zmienić wymiar świata jaki znamy i sprawić byśmy byli bardziej rozwinięci, rzucić nas w wir podróży, pościgu za badaniami komórek macierzystych, bezkresu wszechświata, strun łączących wymiary duchowego oświecenia. Kavulson aktywuje moją sieć neuronów, wzmagając uzależnienie do pozytywnych wyborów, pozwala mojemu mózgowi ewoluować w poszukiwaniu nowych receptorów, niczym wielki zderzacz hadronów w CERN, niczym dzięki łasce Jezusa zapisanej w Biblii, struna po strunie, nuta po nucie. Wdzięczny Bogu, wdzięczny Maciejowi, wdzięczny wszechświatu za cud istnienia, żyjemy we wspaniałych czasach, świat jest piękny, każdy dzień to nowa przygoda.
 
Karolina Kowalkiewicz, z racji zasług dla KSW, otrzymała od Macieja prezent, w postaci 0,7 l Kavlsona. Karolina pisała swoją recenzję popijając kolejne drinki, aż do wypicia całej butelki alkoholu. Poniżej recenzja Karoliny:

011_Karolina_Kowalkiewicz.0.0.jpg


Co mogę powiedzieć, alkohol był pięknie zapakowany, piję już trzeciego drinka, złapałam infekcję więc nie do końca czuję zapach alkoholu... Wchodzi dobrze, poleję sobie jeszcze... mmm naprawdę dobre, co do smaku Kavulsona, to nie uważam się za gorszą zawodniczkę od Joasi, nie wiem czemu o to pytacie, skoro miałam opisać Kavulsona, ale ok, nie czułam jej uderzeń i walka była wyrównana, myślę że pokonałabym ją w kolejnym starciu. Wracając do wódki Kavulson, to ja nic nie muszę, spełniłam swoje marzenia, walczę dla UFC, historia o ścinaniu wagi to według mnie wielkie kłamstwo. Jeszcze szklaneczkę, ech już koniec butelki, cóż, w trzeciej walce Asia przegra przez nokaut.
 
Karolina Kowalkiewicz, z racji zasług dla KSW, otrzymała od Macieja prezent, w postaci 0,7 l Kavlsona. Karolina pisała swoją recenzję popijając kolejne drinki, aż do wypicia całej butelki alkoholu. Poniżej recenzja Karoliny:

011_Karolina_Kowalkiewicz.0.0.jpg


Co mogę powiedzieć, alkohol był pięknie zapakowany, piję już trzeciego drinka, złapałam infekcję więc nie do końca czuję zapach alkoholu... Wchodzi dobrze, poleję sobie jeszcze... mmm naprawdę dobre, co do smaku Kavulsona, to nie uważam się za gorszą zawodniczkę od Joasi, nie wiem czemu o to pytacie, skoro miałam opisać Kavulsona, ale ok, nie czułam jej uderzeń i walka była wyrównana, myślę że pokonałabym ją w kolejnym starciu. Wracając do wódki Kavulson, to ja nic nie muszę, spełniłam swoje marzenia, walczę dla UFC, historia o ścinaniu wagi to według mnie wielkie kłamstwo. Jeszcze szklaneczkę, ech już koniec butelki, cóż, w trzeciej walce Asia przegra przez nokaut.
Też kiedyś napoje się Kavulsonem i to będzie moje Dżrim kam tru!
 
Karolina Kowalkiewicz, z racji zasług dla KSW, otrzymała od Macieja prezent, w postaci 0,7 l Kavlsona. Karolina pisała swoją recenzję popijając kolejne drinki, aż do wypicia całej butelki alkoholu. Poniżej recenzja Karoliny:

011_Karolina_Kowalkiewicz.0.0.jpg


Co mogę powiedzieć, alkohol był pięknie zapakowany, piję już trzeciego drinka, złapałam infekcję więc nie do końca czuję zapach alkoholu... Wchodzi dobrze, poleję sobie jeszcze... mmm naprawdę dobre, co do smaku Kavulsona, to nie uważam się za gorszą zawodniczkę od Joasi, nie wiem czemu o to pytacie, skoro miałam opisać Kavulsona, ale ok, nie czułam jej uderzeń i walka była wyrównana, myślę że pokonałabym ją w kolejnym starciu. Wracając do wódki Kavulson, to ja nic nie muszę, spełniłam swoje marzenia, walczę dla UFC, historia o ścinaniu wagi to według mnie wielkie kłamstwo. Jeszcze szklaneczkę, ech już koniec butelki, cóż, w trzeciej walce Asia przegra przez nokaut.
:jarolaugh:
 
@Prese podobno kilku użytkowników cohones dostało kavulsona na testy. Wysłał Ci już ktoś recenzje?

Tak to prawda, kilku userów dostało alko na testy, MMakłowicz od razu pochwalił się recenzją.
Ponoć alkohol dostał jeszcze Baasteek, ale stłukł galową szklankę i prosił o chwilę czasu, zobaczy czy da się to zareklamować, a jak nie, to musi chwilę poczatować na olx z hasłem 'szklanka prl hit' i poczekać aż ktoś będzie sprzedawał taką, bo z byle czego pił nie będzie.

Słyszałem też, że butelkę dostał Twixu, ale jest afera, bo 'Kavulson' to jego zdaniem zbyt blisko 'KyrieEleison' i że to żart z katolików i ma to wyjaśniać osobiście z Maciejem.
 
Tak to prawda, kilku userów dostało alko na testy, MMakłowicz od razu pochwalił się recenzją.
Ponoć alkohol dostał jeszcze Baasteek, ale stłukł galową szklankę i prosił o chwilę czasu, zobaczy czy da się to zareklamować, a jak nie, to musi chwilę poczatować na olx z hasłem 'szklanka prl hit' i poczekać aż ktoś będzie sprzedawał taką, bo z byle czego pił nie będzie.

Słyszałem też, że butelkę dostał Twixu, ale jest afera, bo 'Kavulson' to jego zdaniem zbyt blisko 'KyrieEleison' i że to żart z katolików i ma to wyjaśniać osobiście z Maciejem.
:antonio:
 
Back
Top