KSW 61: To Fight or Not To Fight - 5 Czerwca

Po obejrzeniu ważenia trochę zaczynam obawiać się o Parnassa, w sumie serio ,,wydaje się na liścia"* :lol: i nawet nie trzeba go trafić co udowodnił Torres. :suchykarol:

Nie wierzę, że postanowiłem postawić pieniądze na tego francuza. :jarolaugh:
 
Jakoś tak niewyraźnie dziś wyglądał. :mamed:

Jest coś na rzeczy

Screenshot_2021-06-05-10-13-28-551_com.google.android.youtube.jpg
 
Forbet ma MaxiZysk na KSW. Szkoda, że trochę zmienili zasady bo to przeważnie na piłkę nożną było i wystarczyły 3 typy, a teraz 4 potrzeba. Niestety kursy w forbet takie, że ciężko dobre 4 typy z min 1.40 znaleźć ale może kogoś zainteresuje to wrzucam.

 
540full.jpg

@Pan Wiesio

Wrzucam blondynę skaczącą na molo żeby przyciągnąć Twoją uwagę Panie Wiesiu, bo coś mi się wydaje że jesteś prawdziwym samcem alfa.

Daj jakieś pewki na dzisiaj, co zagrać z Kejesdablju? Jakoś nie czuję tej karty a mam chrapkę na solidny zarobek...
 
Kita już @3.96 biorąc pod uwagę obóz i szybkie zastępstwo tak duży kurs jest moim zdaniem warty ryzyka. Jak najbardziej widzę możliwość ustrzelenia Stosica przez Kitę.
Do tego Owczarz przez poddanie z tej gali @3.0. Warunki mogą zrobić swoje i Karolina powinna poddać rywalkę.
 
Niestety upłynął limit na edycję.
STS:
Ciekawie wygląda poddanie wieczoru @6.5 Owczarz - jeśli podda to jako kreowana gwiazda KSW najprawdopodobniej dostanie nominacje.
Walka wieczoru - Romanowski vs Kincl @7.5 - Romanowski jest ciężki do znokautowania i lubi wchodzić w wymiany. Spodziewam się walki pełnej akcji.
Szymański vs Desmae @7- Roman zawsze daje dobre walki.
 
Kamieniarz - Niedźwiedź: walka przed czasem: TAK
1.80 (Etoto)

Niedźwiedź na 11 walk zawodowych żadnej nie skończył regulaminowo. Kamieniarz na 16 tylko w 5 decyzje. Warto zdecydowanie próbować po takim kursie. Niedźwiedź z mega dziurawą stójką, gdzie Kamieniarz może go ustrzelić, a zarazem mega groźny w parterze, gdzie Kamieniarz może skusić się na pojedynek z nim w tej płaszczyźnie. Inne buki już dawno z mniejszymi kursami i taki iForbet ma na to 1.50 zaledwie.

Mysiala - Erslan przed czasem
1.50 (wszyscy)

Mysiala szczęśliwie nie został znokautowany już z Bekavacem, gdzie przyjął mocne bomby i o dziwo ustał, ale Bekavac to już emeryt. Z Erslanem przy takiej dziurawej defensywie tym razem powinno już się to zakończyć inaczej. Mysiala na 10 porażek w 9 aż przegrywał przed czasem, a więc trudno liczyć, aby jako 39-latek obecnie dojechał jeszcze do decyzji.

Parnasse - Pejić
1.28 (iForbet)

Przypominam, że z Torresem kursy były już na poziomie 1.08 na Parnassa. Dlatego dla mnie taki kurs jest spoko, bo Parnasse we wcześniejszych walkach deklasował przeciwników jak chociażby w przedostatniej walce swojej Buchingera, gdzie sprał go niesamowicie przez 5 rund. Pejić męczył się często na galach poza KSW i był bliski porażek oraz często łatwo go obalali. Jego jedyną małą szansą jest lucky punch i uśpienie Francuza, ale ten po ostatniej porażce tym bardziej powinien być na to czujny.

Szymański - Desmae
2.45 (iForbet/Betfan)

Na otwarciu kursy były 50-50%. W STS-Fortunie mocno spadło, ale te trzymają dalej. Desmae jest w stanie utrzymać całą walkę w stójce, co pokazał w ostatniej swojej walce, gdzie obronił wiele prób obaleń i dopiero w ostatniej 5 rundzie na 2 minuty do końca dał się obalić, kiedy już nie miał sił. Tutaj jest walka 3 rundowa i Desmae prowadząc tę walkę w stójce będzie w stanie to wygrać. Zdecydowanie po takim kursie w to wchodzę.
 
Tomasz Romanowski vs. Patrik Kincl
Kincl wygra przez decyzje @ 3.95
Romanowski wygra przez decyzje @ 7.50


Można pograć tą walkę po prostu w taki sposób, że skończy się decyzją. Ja jednak zdecydowałem się rozdzielić stawkę i pograć pojedynczo na każdego z nich, z tego względu, że kurs na „Romanowski wygra przez decyzje” jest bardzo atrakcyjny. Według mnie może to być jedna z lepszych walk KSW 61. Romanowski to bardzo twardy gościu, który jeśli przegrywa to zazwyczaj na punkty. Zresztą także o jego zwycięstwach, najczęściej decydują sędziowie. Co prawda Kincl często wygrywał przez KO/TKO, ale pokonywanie rywala byli dużo mniej wymagający od Polaka. Natomiast jeśli Czech przegrywał, to także najczęściej przez decyzję. Osobiście po cichu liczę na zwycięstwo na punkty przez Romanowskiego, jednak zabezpieczam się także drugą opcją.
 
Stosic wygra w 1R-nie + Kincl wygraw 1R-nie + Pudzianowski wygra w 1R-nie @1.95
Parnasse + Owczarz @1.95
 
Oba kursy z LVBET. Podobne kursy zresztą u np. "ruskich".
Właśnie sprawdziłem, dzięki. U ruskich jest 4 bez podatku. Jak kogoś interesuje to w PL jest też po 4 w STS. Pobieram to za 100-kę, imo widzę value w tym typie na Kincla. Moim zdaniem jest on lepszym zawodnikiem niż Tommy i powinien wygrać gładko, ale niekoniecznie przed czasem. Powodzenia.
 
Last edited:
Właśnie sprawdziłem, dzięki. U ruskich jest 4 bez podatku. Jak kogoś interesuje to w PL jest też po 4 w STS. Pobieram to za 100-kę, imo widzę value w tym typie na Kincla. Moim zdaniem jest on lepszym zawodnikiem niż Tommy i powinien wygrać gładko, ale niekoniecznie przed czasem. Powodzenia.
Akurat ja mam lvbet bez podatku. Inaczej grałbym u 'ruskich'.
 
  • Like
Reactions: Evo
540full.jpg

@Pan Wiesio

Wrzucam blondynę skaczącą na molo żeby przyciągnąć Twoją uwagę Panie Wiesiu, bo coś mi się wydaje że jesteś prawdziwym samcem alfa.

Daj jakieś pewki na dzisiaj, co zagrać z Kejesdablju? Jakoś nie czuję tej karty a mam chrapkę na solidny zarobek...
Jak się nazywa ta piękna pani kolego?
 
Kłaniam się nisko dla tych wszystkich co pisali tutaj o 41 letnim Kicie.

Szacun. :hi:

Chyba jako jedyny pisałem że będzie to easy job.
 
Back
Top