KSW 61: To Fight or Not To Fight - 5 Czerwca

No wlasnie tak naprawde to nie wiemy jaki jest Stosic. Dla mnie on dalej jest niezweryfikowany, a Kita to jebany walczak.

Aha spoko niezweryfikowany po dobrych walkach w UFC :facepalm:

Szacun aby się obawiać 41 Kitę który nie tak dawno wyglądał jak gówno z bumem z Faveli gdzie dostał baty na całym dystansie. Typ nie istnieje jak szybko nie skończy. A Stosić do szklanek sie nie zalicza chyba co czy nie hee.

Kto nie zagrał Chorwata jak tylko pojawiły sie kursy to jego problem :cool:

a Kita to jebany walczak.

Tą jego waleczność właśnie widziałeś w tej walce z bumem z Faveli ? Czy w innej ? Walki z emerytami i szklankami nie biorę pod uwagę
 
Nie przejmuj się 9 lat starszy Kita lepiej i sprawniej wstawać nie będzie :cool: jak w ogóle da rade
Moim zdaniem przede wszystkim nie da się tak łatwo obalać.
Kita jest stary, to fakt, ale gość jest mocno niedoceniany. Nadal ma dobry boks i jest dość przekrojowy. Gorzej już może być kondycyjnie. Stosic za to przegrał choćby z takim bumem jak Nzechukwu w półciężkiej.
W UFC pokazał, że nie ma ani stójki, ani kondycji. Zwykły odpad. Nie twierdzę, że to nie wystarczy na 41-letniego Kitę, ale jakby nie aspekt jego wieku (i oczywistości jakie za tym idą), to byłby on dla mnie faworytem.
 
Tą jego waleczność właśnie widziałeś w tej walce z bumem z Faveli ? Czy w innej ? Walki z emerytami i szklankami nie biorę pod uwagę
Nie bierzesz pod uwagę dwóch rzeczy - paluchów w oczy i tego, że walka była na short notice. Teraz jest pełny obóz (drugi pod zapaśnika) więc i kondycyjnie może to wyglądać lepiej.
 
@Evo co ty tak piszesz o obozie pod zapaśnika jak miał się z Jayem Silvą bić? :D
Cały poprzedni obóz to były treningi pod De Friesa i szlifowanie obrony przed obaleniami. Teraz to Stosic wskakuje na short notice, a Kita mając dłuższe przygotowania i nowego rywala (zapaśnika) może pozostałe jednostki rozłożyć inaczej.

Wiem, że miał walczyć z Silvą, niestety mi ta walka wypadła z dobrego kuponu a było to izi muni :cry:
 
Z tej gali:

Erslan & Stosic @2.13 Betsson (zagrane wcześniej po lepszych kursach)

Pudzian @1.50
Unibet

Ulany Juras który jedynie to może prowadzić programy i inne podobne rzeczy, prawdopodobnie 5 minut spędzi pod Pytonem. Następnie będzie miał trudności z wyjściem do kolejnej przez swój mostek czy kręgosłup. Możliwość poddania się. Daje mu słabe szanse na dotrwanie do końca. Za duża przewaga kg i siły.

I wszystko. Nic innego nie tykam :cool:

A i dla tych co grają np. w STS kupon na dłużej to na podatek jak znalazł piątkowy z boksu Chudinov. Pozostałem propozycje bokserskie pojawią się w swoim czasie na zamkniętej grupie :tiphatb:
 
Pudzian @1.50 Unibet
Przypomnij sobie co Pudzian odjebał ostatnio z ulanym paralitą panicznie łapiąc się siatki. Przy walce tych dwóch cyrkowców to czysta loteria, który to wygra.

P.S. O jakiej przewadze kilogramów piszesz? Ten ulaniec ważył już 120+ a teraz 116, więc pewnie wniesie ze 112. Pudzian jeśli będzie cięższy to strzelam, że max 4kg.
 
ostatnio z ulanym paralitą panicznie łapiąc się siatki

Nie wydaje mnie się aby ulaniec miał więcej siły od ochroniarza z Fame :bayan:i aby w ogóle próbował obalać Pudziana ze swoim wspaniałym kręgosłupem :cool:
 
Nie wydaje mnie się aby ulaniec miał więcej siły od ochroniarza z Fame :bayan:
Możesz mieć rację, ale z drugiej strony chyba nie ma wątpliwości, że nawet ulany Juras uderza lepiej jak Pudzian. Życzę powodzenia, ale sam bym się nie odważył grać 44-latka gotującego kamień od 12lat, który zaraz kończy "karierę". Powiem więcej, cieszę się, że nie doszło do walki z tym Bombardierem, bo byłbym skłonny uwierzyć, że tamten dałby radę go obalić i utłuc (wrażenie po walce z tym bojlerem z FAME).
 
Owcarz za grubsze.
Owcarz, Pudzian, Parnass za średnie.
Erslan, Parnas, Owcarz, Jurkowski nie wygra przez ko za drobne.

:mamed:
 
Owcarz za grubsze.
Owcarz, Pudzian, Parnass za średnie.
Erslan, Parnas, Owcarz, Jurkowski nie wygra przez ko za drobne.

:mamed:
Ja bym za nic Owczarz nie stawiał za grube. Już Justyna Haba, która nie jest zawodnikiem na pełny etat pokazała poziom Karoliny.
 
Z KSW puscilem Kite i Kincla.
Gdyby Stosic byl po pelnym obozie to może bym go rozważał ale teraz chuj wi na ile mu starczy kondycji a dwa ze męczył się z Wlodarkiem.
Kita jest jednak klasę lepszy od Włodarka.
 
Zawsze możesz zagrać underdoga debiutanta po kursie 3.0. :) Ja tam jednak skusiłem się na te 1.50. Biorąc pod uwagę, że ten rywal wydaje się idealnym na odbudowanie. Ostatnio też nie zagrałem Andryszaka bo przecież wyjebał się z Kitą po kursie 1.30 a siadł aż miło. Oby tutaj był podobny scenariusz.
 
A tak poważniej to powodzenia, poziom kickboxingu w Czechach i na Słowacji nie jest taki zły, jeśli rywalka będzie miała dobrą obronę przed obaleniami, to na naszą dziennikarkę wiele nie potrzeba.
SEKSOWNĄ HABCIE OBALIŁA TO JĄ DA RADE TYMBARDZIEJ
 
Teraz dopiero zwróciłem uwagę, że to legendarna dywizja KSW - catchweight. Mimo wszystko uważam, że lepiej tego nie tykać.
Ja już ruszyłem wiec odwrotu nie mam, jak nie da rady to niech sobie daje spokoj z mma i wraca do dziennikarstwa.
 
Widzę, że zdania mocno podzielone :)

U mnie z tej gali podstawa to Parnasse + Stosić razem z Fiorot zamykają mi kilka kuponów w różnych konfiguracjach.

Mam wrażenie że w tych dwóch zstawieniach jest najwięcej przesłanek, podstaw do gry.

Obecnie kurs na Salahdine nie zachwyca, chociaż gdzie nie gdzie udało się złapać 1.32, prawda jest taka że Francuz jest lepszy w każdym elemencie. Technika, szybkość, kondycja po jego stronie. A że przegrał jak przegrał ostatnią walkę? Być może wyjdzie mu to na dobre, wyciagnie wnioski i skończy pajacować, opuszczać gardę czy zakładać ręce do tyłu co mu się zdarzało. Pejić jedynie w czym będzie miał atut to siła ciosu w pierwszej rundzie. Jak Parnasse nie da się frajersko ustrzelić to wygra.

Sznuję Kmitę, nie schodzi poniżej pewnego poziomu, ale 41 lat na karku, walczy z gościem, który jest w swoim prime, niedawno próbował się w UFC - nie wyszło, ale te walki nie wyglądały bardzo źle z jego strony. Z Nezechukwu nawet by wygrał gdyby nie odjęte dwa punkty. Stosić był znokautowany tylko raz i to przez Prochazkę, szczękę ma niezłą, a trudno wyobrazić sobie wygraną Kity na punkty. Do tego potrafi obalać, Włodarkiem rzucał jak kukłą, a z tego co pamiętam to Komar zanim został poddany przez Kitę w ich walce to go sprowadzał.

Do tego pograni Erslan + Kincl, z nieco mniejszym przekonaniem. Potrzebowałem czegoś żeby zrobić tripla z Taxi Złotówą bez podatku na Fortunie.

Powodzenia for all!
 
Back
Top