KSW 61: To Fight or Not To Fight - 5 Czerwca

Attachments

  • khAktkqTURBXy84YjljMmZlOWM2NGI0MDgxMDBlZjcyMWNmMmMxMTQ4OS5qcGVnkZUDABfNDV3NB4Q.jpeg
    khAktkqTURBXy84YjljMmZlOWM2NGI0MDgxMDBlZjcyMWNmMmMxMTQ4OS5qcGVnkZUDABfNDV3NB4Q.jpeg
    277.1 KB · Views: 11
Parnasse + Stosić razem z Fiorot zamykają mi kilka kuponów w różnych konfiguracjach.
Jak Wy tworzycie konfiguracje? Mieszacie kupony z tymi samymi zawodnikami? Mam na myśli dublowanie kuponów z typami, ale mieszanie ich tak?
 
Jak Wy tworzycie konfiguracje? Mieszacie kupony z tymi samymi zawodnikami? Mam na myśli dublowanie kuponów z typami, ale mieszanie ich tak?
Grałem za różne stawki, na różne kupony, za określoną łączną sumę traktując tę trójkę + Masternaka i Różańskiego jako podstawowe typy. Np. Masternak+Fiorot lub Różański KO+ Stosić+ Parnasse lub Fiorot+Paransse. Żeby nie robić jednej taśmy za cała kwotę, ale mieć to porozbijane w razie np. jednego błędu.
 
Niestety na dzień dzisiejszy kursy już ubite. Wcześniej pograny Kincl @1.9, Szymański @1.9 oraz Pudz @2.1.

Parnasse po przegranej z Torresem, który nie jest maszyną do nokautowania jak chociażby Soldic, nie budzi mojego zaufania, zwłaszcza po takim kursie. Pejic to średni zawodnik jednak ma kowadło w łapie, którym jest w stanie ustrzelić. Za dużo niewiadomych. Zastanawiałem się może na walka zakończy się przed czasem @1.85. Pejic może trafić i uśpić, a Parnasse dać występ życia by udowodnić, że ostatnia porażka to tylko wypadek.
 
@1.99 na to, że walka Pudziana z Jurasem zakończy się w 1 rundzie + Kincl @1.33

Chyba sobie to zagram. Jeden to stary spuchnięty od koksu dziad z przeżartym mózgiem, którego byle ochroniarz mógł obalić gdyby frajersko nie złapał siatki, drugi ulaniec co nie był w klatce od prawie dwóch lat. Pudzian pewnie szybka szarża może ubij ulańca, a może grubas pójdzie z nim do parteru i go podda, ogólnie wątpliwe żeby ta walka jakoś długo potrwała.

Przed czasem + Kincl @1.50 - Chyba tak zwany dubel zabójca.
Kursy od ruskich.
 
KITA WYJASNI STOSICA GOSCIU Z DE FRISEM WARUNKI FIZYCZNE GO ZMIAŻDŻYŁY A TUTAJ BEDZIE MIAŁ PRZEWAGE ZASIĘGU
Pożyjemy zobaczymy :)

No tak Kita rzeczywiście kolos jak na ciężką, 3 cm wyższy, a według tapo nawet zasieg po stronie Stosicia ;)

Do tego Kita w walce z De Friesem 106 kilo, Stosić z Włodarkiem 105. Przewaga fizyczna w ch... ;)
 
1622671390377.png

Nie ma na tej gali jakichś wyraźnych faworytów. Pogram jeszcze jakieś overy rundowe, tutaj znalazłem ciekawy.
Na K.O. jest 1.25 i takie prawdopodobnie zobaczymy, ale kurs dość gówniany a nie uważam aby doszło do tego w 1r.
 
Owczarz przez poddanie @4.0 Fortuna
Jeśli ma wygrać to albo przez poddanie albo na punkty. Rywalka wywodzi się z K1 i w stójce będzie przeważać więc najważniejsze będą sprowadzania do parteru i kontrola, Owczarz często wchodzi w obalenia a w parterze to będzie gra do jednej bramki potrafi dojść do pozycji w której kończy rywali jak np Raszewską czy Rolę. Game plan będzie prosty i panie powinny dużo czasu spędzić w parterze gdzie będzie dużo czasu na poddanie rywali. Dodatkowo Karolina powinna być silniejsza.

No i ten Kincl, kto zagrał za te 1.9 to niezłą promocję wyłapał
 
Mariusz Pudzianowski vs. Łukasz Jurkowski
poniżej 1.5 rundy (7.5 minuty) @ 1.85
⭐
⭐
⭐


Dość długo byłem przekonany, że w tym pojedynku spróbuję delikatnie pograć w stronę Jurkowskiego. Przede wszystkim z tego względu, że nie widzę w tym pojedynku wyraźnego faworyta. Obaj są mocno narażeni na kontuzje. Pudzianowski przy swojej masie i ilości przyjętych odżywek jest już na skraju wytrzymałości sportowca zawodowego. Jurkowski wraca po dłuższej przerwie, przygotowywał się około 2 miesięcy. Sam wspominał, że najważniejsze dla nich jest to, aby walka w ogóle się odbyła.

Co do typu to zdanie zmieniłem, kiedy zobaczyłem atrakcyjny kurs na „under rundowo-czasowy”. Jest bardzo prawdopodobne, że walka skończy się w pierwszej rundzie. Nawet jeśli panowie wyjdą do drugiej odsłony, będą „oddychać rękawami”. Ten, który zachowa więcej sił, powinien rozstrzygnąć to najdalej w pierwszej połowie 2. rundy.


Karolina Owczarz vs. Monika Kučinič
Owczarz wygra przez poddanie @ 4.24
⭐


Sprawa w tym pojedynku wygląda prosto. Kućinić to przede wszystkim kickboxerka, która w MMA stoczyła tylko jeden pojedynek (w styczniu 2020, z inną debiutantką). Owczarz musi dążyć do parteru, bo tam będzie jej najłatwiej skończyć pojedynek. Nie dość, że prawdopodobnie Słowenka będzie tam bezradna, to jeszcze Karolina potrafi kończyć walki przez poddania. W końcu 2 z 3 jej zwycięstw zakończyły się w ten sposób.
 
Ogladalem wywiad z jurasem i musze stwierdzić ze gosc to chodzaca wielka kontuzja xD
Nie wiedziałem że gosc ma przepuklinę itp
 
The main event is ready to go!

#KSW61 Official weighin:
✅ Łukasz Jurkowski - 113.0 kg/249 lb
✅ Mariusz Pudzianowski - 115.2 kg/254 lb
 

#1 | AKO @ 1.88
⭐
⭐
⭐

Przemysław Mysiala vs. Ivan Erslan
Erslan wygra przed czasem @ 1.50


Nie widzę większych szans Mysiali w tym pojedynku. Erslan jest dużo młodszy, mniej rozbity i przede wszystkim prawdopodobnie najlepsze lata kariery ma przed sobą . Jego nieskalany rekord zabrał mu Tomasz Narkun, z którym przegrał przez poddanie w 2. rundzie. Trzeba jednak przyznać, że w 1. rundzie miał swoje momenty we wspomnianej walce. Myślę, że Chorwat może mieć jeszcze swoje „5 minut” w organizacji KSW. Póki co dostał średniej klasy rywala, z którym powinien sobie spokojnie poradzić. Decyzja w tej walce jest wątpliwa, także stawiam dość pewnie na zwycięstwo Erslana przed czasem.

Salahdine Parnasse vs. Filip Pejić
Parnasse wygra @ 1.25


Umówmy się, że ostatnia porażka Francuza była w dużej mierze dziełem przypadku. Wciąż uważam go za jednego z najlepszych zawodników KSW, bez podziału na kategorie. Pejić może liczyć w tej walce na jakiegoś „lucky puncha”, ale po za tym nie ma za bardzo argumentów po swojej stronie. Ciężko mi określić w jaki sposób wygra Parnasse, ale co do jego zwycięstwa jestem mocno przekonany. Myślę nawet, że po ostatniej porażce, możemy zobaczyć jeszcze lepszą wersje tego zawodnika.


#2 | SINGIEL @ 3.30
⭐

Michał Kita vs. Darko Stošić
Kita wygra @ 3.30


Kita jest po pełnym obozie przygotowawczym, natomiast Stośić wchodzi w zastępstwo. Ciężko przewidzieć w jakiej formie będzie Serb, dlatego uważam, że kursy nie odzwierciedlają szans obu zawodników. Kita uważany jest za „małego ciężkiego”, ponieważ z reguły to jego rywala mają przewagę warunków fizycznych. W tej walce nie będzie takich dysproporcji, ponieważ Stośić to zawodnik, który balansuje pomiędzy kategorią półciężką a ciężką. Biorąc pod uwagę okoliczności, nie widzę wyraźnego faworyta w tym starciu, dlatego musze postawić na Polaka po takim kursie.
 
Back
Top